Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 12 септ. 2008, 18:35 ч.
  • Преглеждания  9 707  Мнения  66  Онлайн  1
Отговори
Има ли значение за секса според вас, дали мъжът е обрязан или не. Вие имате ли предпочитания за това дали пениса на партньора ви да е обрязан или ви е все едно. Има ли разлика за вас обрязан или не.
Скоро четох някъде едно изследване което твърдеше че секса при обрязаните мъже бил по-продължителен т.е. те свършвали по-бавно. Обяснението за това било че при обрязаните главичката на пениса била постоянно непокрита с кожа и постоянно се търка в бельото. Вследствие на това главичката ставала по-нечувствителна на допир и трябвало дразнение по-дълго време за да се стигне до оргазъм. Не знам дали това е вярно  newsm78

Реклама
# 1
  • при децата
анкета, анкета:

да
не
не мога да преценя

# 2
Е стига де... Анкета... Видя се вече че не отговаряте "искрено и лично" в анкетите.
Нека да е като свободна дискусия тоя път Simple Smile

# 3
  • София
Не знам дали това е вярно  newsm78

Разбрах едно, Борис е необрязан.

# 4
  • при децата
Защо пишеш "не отговаряте"? Аз отговарям.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
Голям  Sunglasses

# 6
  • Варна
Започвам усилено да си търся обрязан партньор, за да пробвам как е.  Ако има такива във форума, да се обадят, че да не губя време. Обещавам да споделя, ако темата все още съществува Simple Smile

# 7
  • без обхват
Темата е родила не една и две крилати фрази.
Сещам се например за Дона и нейното 'кокиченце'.
Последният път, когато нощувах спорейки над този въпрос бях 'за' обрязването.
Сега казвам няма значение.

# 8
Необрязан го предпочитам. Обрязването ме навежда за мисълта за турското "присъствие", а това не само, че не ме възбужда ами .......... да не казвам лоши думи.
Освен това нямам нужда от много клатене , загрубели инструменти не обичам. Нито груби мъже ме привличат.

# 9
Освен това нямам нужда от много клатене ,

Тук може да се поспори малко, за продължителността на секса. Не съм срещал досега жена която да обича "бързата работа"  Simple Smile

# 10
  • София
Боре,
пусни линк в липсите  Wink
Дошла ти е музата гледам - сподели коя е  Praynig

По темата:
нямам опит с обрязани - изостанала съм  Embarassed
но съм чувала, а и е логично, че е добре за хигиената  Peace

# 11
  • София
Какво значение има ?Важно е хидравликата да работи.

# 12
  • при децата
По темата:
нямам опит с обрязани

Ей за това си трябва анкета, за да се види колко не могат да преценят, колко са казали да и колко не.
Темата не е лична на Борис, и други може да се интересуват от резултата без да им се четат полемики.

# 13
Освен това нямам нужда от много клатене ,

Тук може да се поспори малко, за продължителността на секса. Не съм срещал досега жена която да обича "бързата работа"  Simple Smile

Зависи за теб какво е бърза работа. 20 - 30 минути бързо ли е по твоите критерии или бавно? Говоря за същността на акта, а не за предварителната игра.

# 14
  • Берлин
Пробвала съм и двата варианта.С обрязан секса е по-хубав. Mr. Green

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт