Обрязан или не - петъчна

  • 16 905
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Познавам обрязан, дето трудно го вдига.
Ако оттам следва, че бавно свършва, да,
прав си. Но си мисля, че е изключение.
Всичко зависи от човека, а не от кожата.
Но ти, Борисе, няма как да знаеш. Засега.

# 16
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Борка ти да не обрязан? Mr. GreenМного е малко минимум 40 минутибе.Трябва най малко два часа Laughing LaughingИ коя е музата ти?Явно някоя старозагорка. Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 871
Пробвала съм и двата варианта.С обрязан секса е по-хубав. Mr. Green
Мъжът е бил по- качествен. Едната кожа едва ли влияе толкова. Sunglasses

Явно влияе, защото и аз заставм зад Евана Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 7 474
Способен  Sunglasses

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Освен това нямам нужда от много клатене ,

Тук може да се поспори малко, за продължителността на секса. Не съм срещал досега жена която да обича "бързата работа"  Simple Smile

Няма какво да се спори! Разнообразие му е майката! Едва ли някоя жена би искала всеки път да я клатят по 1 час, както не би искала и всеки път да е по 5 мин.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Влияе ми съдържанието в горната му глава. Основно за там са ми претенциите. Като ме задоволи интелектуално и емоционално другото се случва по най-добрия начин (е, стават и грешки по трасето...)

# 21
  • София
  • Мнения: 358
С обрязан не съм била  Naughty... но много харесвам пенис без препуциум. Някак по естетичен ми изглежда ... красив .... не мога да го опиша точно .. и винаги изглежда все едно е леко еректирал- щот главичката се вижда, а мисля че еректирал такъв е по-красив от нееректирал ... Blush
А за секса .. незнам .. по някога е 5 мин .. друг път 55 мин .. както дойде .. май не влияе много за продължителността.

Влияе ми съдържанието в горната му глава. Основно за там са ми претенциите. Като ме задоволи интелектуално и емоционално другото се случва по най-добрия начин (е, стават и грешки по трасето...)
Виж за това си много права newsm10

# 22
  • Мнения: 247
Той работа ли ще върши или ще му гледам прелестите колко са красиви? "Имоджто"" му е важно.  С кожи, без кожи - няма значение, важното е да е мощен и активен.

# 23
  • Мнения: 871
Той работа ли ще върши или ще му гледам прелестите колко са красиви? "Имоджто"" му е важно.  С кожи, без кожи - няма значение, важното е да е мощен и активен.

Бе ако е някакъв гаден качулат кожляк, клонящ наляво/ надясно Confused Confused Confused, колкото и да е активен няма да му се възрадвам. Все пак да бъдем естети Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 878
Не знам дали влияе на продължителността на сексуалния акт, но определено обрязаният е по- красив Peace Пък и досега не съм виждала необрязано дилдо Joy Една приятелка казваше, че като прави свирки на един необрязан, все едно дъвче ластици Joy Joy Joy
И още нещо : тази традиция отдавна вече не е само мюсюлманска. Почти всички американци са. ( не че това трябва да е еталон)

# 25
  • Мнения: 75
Оставете красотата,чистотата е по важна в тоя сектор.
И да не е мюсюлманска традиция само даже в Археологическият музеи във Варна има картина
на Исус Христос как му кълцат патока.
Иначе в секса обрязването няма нищо общо с времетраенето. Peace

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не знам дали влияе на продължителността на сексуалния акт, но определено обрязаният е по- красив Peace Пък и досега не съм виждала необрязано дилдо Joy Една приятелка казваше, че като прави свирки на един необрязан, все едно дъвче ластици Joy Joy Joy
И още нещо : тази традиция отдавна вече не е само мюсюлманска. Почти всички американци са. ( не че това трябва да е еталон)


ъъъъ да не се е объркала да прави свирка без да е свалила гащите? пък и чак да дъвче .... ластици ... толкова ли са им провиснали кожите? да не са били пенсионери?

# 27
  • Мнения: 1 008
Мъжът ми е обрязан.
Клише, обаче сексът с него е най-добрият, който съм правила някога.
(отварям тези скоби,за да кажа,че е православен християнин, обрязал се е, чрез хирургическа намеса, когато е бил на 22, било е адски болезнено, 2-3 месеца след това не е правил секс, дори когато неволно му е "ставал"е изпитвал страхотна болка)
Всичко зависи от човека, а не от кожата.
 Това е отговорът на въпросът.

# 28
  • Мнения: 2 448
Не знам дали влияе на продължителността на сексуалния акт, но определено обрязаният е по- красив Peace Пък и досега не съм виждала необрязано дилдо Joy
Как реши тогава, че е по красив като не си виждала от другия вид?   newsm78

Една приятелка казваше, че като прави свирки на един необрязан, все едно дъвче ластици Joy Joy Joy

Явно е било от приятелката ти, може да не е знаела как се прави.  Wink

# 29
  • Мнения: 984
Да, тука има специалистки, които знаят всички отговори! Thinking И аз искам анкета, на мен не ми е ясно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт