ДОБЪР ЛЕКАР УНГ В СОФИЯ

  • 140 549
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
ДОБЪР ЛЕКАР  УНГ  В   СОФИЯ

# 1
  • Мнения: 433
Аз водя моя син при д-р Рангачев в ИСУЛ и съм доволна.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 759
д-р Петров, МВР б-ца.

# 3
  • Мнения: 4 053
д-р Мелничаров в Исул,
миналата седмица оперира съпруга ми,
нямаме никакви забележки  Hug

# 4
  • Мнения: 315
благодаря за отговорите.
къде се намира ИСУЛ?

# 5
# 6
  • Мнения: 0
d-r kirova. v okrajna bolnica.raboti do 14 chasa bez zapisvani.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
още един глас за него Peace

# 8
  • Мнения: 4
д-р Фурнаджиев страхотен специалист спаси детето ми да не му вадят трета сливица в Исул. Оказа се, че сливицата е малка и въобще не е за вадене.Преглежда всеки следобед на една улица до Руски паметник.

# 9
  • Мнения: 299
Побутвам темата,за да попитам дали някоя от вас има каквато и да е информация за д-р Димитър Кехайов-УНГ в болница Лозенец?По-конкретно ме интересуват телефони за връзка,приемни часове,дали има частен кабинет?
Ще се радвам да чуя и вашите впечатления за него,ако имате такива.Благодаря предварително!

# 10
  • Мнения: 1 322
Аз лично бих препоръчала д-р Улевинов от детска белодробна клиника на Александровска болница.

# 11
  • София
  • Мнения: 280
d-r kirova. v okrajna bolnica.raboti do 14 chasa bez zapisvani.
Peace Приема и на частно, забравих как се казваше мед.центъра на Позитано 10 е.
02/9803382 - на четни дати след 15 часа.

# 12
  • Мнения: 1 167
Д-р Меджедиев от Окръжна болница  Peace

# 13
  • Мнения: 425
ИСУЛ !!!

ИМА БЯЛ и черен СПИСЪК за сверка , ПОЛЕЗНО Е !!!

# 14
Препоръчвам д-р Рангачев от ИСУЛ без колебания. Невероятен специалист и много мил човек. Рядко се попада на такива лекари, особено в българските болници.  Впечатленията ми са лични.

# 15
Аз лично бих препоръчала д-р Улевинов от детска белодробна клиника на Александровска болница.
dovolna sum ot nego.Sega pak triabva da ia vodia

# 16
За съжаление не е ясно кой е добър и кой не. В крайна сметка този, който се опитва да свърши работата си е добър. Ще споделя само някои впечатления пък вие ще си преценявате. Добър е лекар, който може да диагностицира добре. Няма гаранция, че ще го направи, но поне е необходимо да изпълни някои основни стъпки. В България лекарите УНГ какво правят? Карат те да дишаш дълбоко, почукват те 5 пъти и ти изписват някои широкоспектърен антибиотик. Не считам, че за това е необходимо въобще да си губим времето с прегледи и да даваме излишни пари. Когато имаме най-честите оплаквания - болки в гърлото, хрема, евентуално кашлица и общо неразположение все пак вярната диагноза би следвало да бъде предхождана от адекватна информация, която да позволи на лекаря да стигне до определено заключение за причинителя на болестта и съответно до назначаване на точно лечение. За целта минимум трябва да се изследват секрети от засегнатите места и кръв. И то не когато отидем в лечебното заведение, а сутрин както е редно. Сега логично си задавам въпроса - колко лекари УНГ сте видели да подхождат така? Най-вероятно между 0 до 1 Wink Принципно на пазара има не чак толкова много антибиотици, които се използват при масовите случаи на болести на УНГ. Замислете се, че винаги са ви били изписвани основно само 2-3 вида. Пиша всичко това защото съм безкрайно разочарован от непрофесионализма, който цари сред лекарите като цяло. Не може в страха за нас или за детето ни да не обръщаме внимание на подходите на лекарите и начина им на работа като цяло. Все пак ние сме техните клиенти или пациенти и ние се грижим за техните заплати, което не би трябвало да е водещо в тази професия. Считам, че това е призвание преди всичко. Тъжното е, че подобно отношение и подход съм виждал единствено извън пределите на БГ където подобни процедури са стандартни, а не като тук едва ли не звучащи извънземно. Крайно време е да започнем да имаме критерий ! ! !

# 17
  • Мнения: 817
Момичета, някой има ли впечатления от проф. д-р К. Кунев от болница “Царица Йоанна”.
Понеже консултира и в нашия град и мисля да заведа детето да чуя второ мнение от него.
Бих се радвала да споделите лични впечатления от него.

# 18
  • Мнения: 425
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

# 19
  • Мнения: 817
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

Нямам представа коя болница е това, той просто консултира и в  Бургас в една частна клиника, и ми се ще да потърсим и второ мнение на някой лекар, който не е от Бургас (знаете славата на нашите лекари), та за това се интересувам.

# 20
  • Мнения: 425
АКО ТОВА Е ИСУЛ,ТАМ СА НАЙ-ДОБРИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ УНГ !!! Peace

Нямам представа коя болница е това, той просто консултира и в  Бургас в една частна клиника, и ми се ще да потърсим и второ мнение на някой лекар, който не е от Бургас (знаете славата на нашите лекари), та за това се интересувам.

http://www.isul.eu/ = точно за една и съща говорим !!! Peace

# 21
  • Мнения: 817
Благодаря!

# 22
  • Мнения: 5
Моля пишете мнение ако знаете за д-р Добринова Токуда записах час за понеделник Praynig

# 23
  • Мнения: 6
Д-р Петров от МВР болница спаси баща ми от тежка операция, която искаха да му правят професорите в ИСУЛ. В момента доктора е болен и не приема, може да го търсите на мобилния телефон.

# 24
  • Мнения: 0
Препоръчвам д-р Рангачев от ИСУЛ без колебания. Невероятен специалист и много мил човек. Рядко се попада на такива лекари, особено в българските болници.  Впечатленията ми са лични.



Искам да помоля някой, ако има координатите на Др Рангачев да ми пише.
Става въпрос за дъщеря ми, има големи проблеми със сливиците. Имаме нужда от добър специалист.

# 25
  • Мнения: 753

 newsm10 напълно подкрепям!!!
Освен, че е страхотен диагностик и лекар е и много отзивчив и добър като човек.

# 26
  • Мнения: 1 380
Д-р Иванка Кънчева ИСУЛ
тел 0887 350 391
Прекрасен човек!!!
Работи със ЗК!

# 27
  • Мнения: 31
Аз лично мога да кажа, че имах проблеми със сливиците. Обиколих много ...  много лекари. В ИСУЛ съм много доволна от д-р Райнов, но за жалост той не прави операции. От другите лекари там бях леко разочарована, чаках 4-5 часа и разни такива.
След това отидох в Пирогов при д-р Меджидиев. Просто е прекрасен специалист и човек. Работи много бързо, прецизно и внимателно! Това е първият лекар, който не ме е мотал и въртял!

# 28
  • Мнения: 52
Някой знае ли директна ларингоскопия в отделение УНГ ли се прави или може при посещение за преглед в кабинет?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз съм много доволна от д-р Петров-МВР болница. Много внимателен и добър специалист.Препоръчвам го!

# 30
  • Мнения: 38
Здравейте ,искам да попитам в Исул работят ли по здравна каса, майка ми има проблем с ухото от месеци , ходи при лекари тук в Бургас но оправяне няма.Също така искам да попитам чака ли се много за часове? А  д-р Петров-МВР болница работи ли по здравнса каса?

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 14:21 от p_z_t

# 31
  • Мнения: 1
Здравей,ушна клиника в исул работят със здравната каса.Мога да ти препоръчам от 1 ушна клиника и онкология (не се плаши,че е онкология,то е и унг отделение) д-р Станислав Йорданов работи с направление код 14, при него много време се чака,защото прави много операци,но е много добър човек и специалист,има отношението към свойте пациенти,внимава,преглежда,разглежда и мисли по случая,може да му се довериш на 100%.Най-добре ще го намериш към 12.00 часа или му се обади аз ще ти дам номера му ако искаш. От 2 ушна клиника мога да ти препоръчам Д-р Тодорова много добър специалист също работи с касата.
Проф.Цоло Цолов също в исул е много добър,но той не работи с касата може да го намериш в 8.30 не по-късно,малко е високомерен,но си е с опит в тази област.
Най-горещо прероръчвам д-р Йорданов,аз бих избрала него.
Всички са много добри.
Можеш да ги намериш в отделението от страната на "бул.Данаил Николаев"

# 32
  • Мнения: 1
здравейте търся си добър лекар за вадене на сливици много прочетох но към днешна дата не знам към кой да се обърна за тази операция. Проблема ми се състой че есента и пролетта малко да ме лъхне ветрец как се казва веднага боледувам с сливиците надуват се немога да пия да преглъщам и обикновенно става абсес дано така се казваше и седя в болниците да ми цепят сливиците по 2 3 пъти на ден. Колко лекари са ме лекували всичките изписват хапчета за 150 лева и резултат няма. Моля кажете към кой да се обърна за тази операция а и за много съм чул че след тази операция доста усложнения се получава ли от добри лекари. търся някой който си разбира и работи както трябва. Благодаря Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6
Здравей,ушна клиника в исул работят със здравната каса.Мога да ти препоръчам от 1 ушна клиника и онкология (не се плаши,че е онкология,то е и унг отделение) д-р Станислав Йорданов работи с направление код 14, при него много време се чака,защото прави много операци,но е много добър човек и специалист,има отношението към свойте пациенти,внимава,преглежда,разглежда и мисли по случая,може да му се довериш на 100%.Най-добре ще го намериш към 12.00 часа или му се обади аз ще ти дам номера му ако искаш. От 2 ушна клиника мога да ти препоръчам Д-р Тодорова много добър специалист също работи с касата.
Проф.Цоло Цолов също в исул е много добър,но той не работи с касата може да го намериш в 8.30 не по-късно,малко е високомерен,но си е с опит в тази област.
Най-горещо прероръчвам д-р Йорданов,аз бих избрала него.
Всички са много добри.
Можеш да ги намериш в отделението от страната на "бул.Данаил Николаев"

Здравей Simple Smile Благодаря за споделеното мнение! Възможно ли е да ми дадеш повече насоки как да намеря д-р Станислав Йорданов - номер на кабинет или нещо друго. Наистина ли вариантът е само 12.00 часа или има някаква друга възможност, защото ми е много трудно да изляза от работа по това време. Днес си взех направление от личния лекар, но съм склонна да си платя и частен преглед, ако това ще ми спести време, защото се страхувам от усложнение на състоянието ми. И наистина, ако може моля те ми прати телефонния му номер, за всеки случай. Предварително благодаря!

# 34
  • Мнения: 177
Аз пък от д-р Найден Петров в МВР болница не съм доволна. Наистина е добър човек, става ясно още от вратата, но прегледът, който ми направи беше много повърхностен, омаловажаващ проблема ми. Ходих преди 2,3 години при него, проблеми с ушите все още си имам и не знам вече към кого да се обърна...

# 35
  • Мнения: 356
Професор Лолов

# 36
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
още един глас за него Peace
Не знам дали има по-добър от него! Наистина е страхотен. Синът ми такава поразия си беше направил в носа, добре яе беше той! В ИСУЛ не стъпвам за нищо на света.

# 37
  • Мнения: 4 275
Щях да пускам нова тема, но попаднах на тази. Проблемът ми е следния:

В края на септември се разболях доста сериозно - болеше ме гърлото, имах температура, после дълго време кашлях. Излекуването ми отне близо 3 седмици. Пих разни неща, както и чай с мед и лимон. При единия от чайовете реших да преглътна една лимонена семка, която заседна там някъде в гърлото. Най-вероятно не съм успяла да я преглътна заради подутите сливици. Усетих дращене, което на следващия ден поотмина, заедно с усещането, че семката е "заседнала". Ходих и на УНГ и лекарят каза, че няма как да ми заседне каквото и да било в гърлото. Да но след няколко дена, при преглъщане отново усетих семката. Още два УНГ специалиста казаха, че няма как да е заседнала.

И така, месец и половина оттогава насам, аз продължавам да я усещам. Освен това имам чувството, че сливиците ми са на дупки и че се пълнят с храна. Виждат се и бели топчета, които наричат гнойни тапи. Просто го усещам при всяко едно преглъщане.

Съгласих се, че няма как семката да е останала в самото гърло, но гледайки в огледалото ми се струва, че е заседнала някъде между/около сливиците или джобчетата там някъде... Създава ми ужасен дискомфорт. Усещам го при всяко едно преглъщане. Препоръчайте ми добър УНГ специалист, който няма да ме отпрати с "нищо ти няма". Не съм запозната със структурата на гърлото, но знам какво усещам и не ми е приятно.

В теми от форума изпъкнаха д-р Петров и д-р Попов, най-вероятно ще посетя някой от двамата... Но ще се радвам на мнения от хора с проблем подобен на моя. Най-вероятно съм единствена със семка в гърлото  Mr. Green, но гнойни тапи май имат доста хора  Confused

# 38
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Напълно те разбирам. Преди години, живеех тогава  в Испания, една вечер се задавих с месо. Едно сухо парченце ми остана в гърлото. Веднага хукнах към спешното. Приеха ме веднага, направиха ми снимка, то естествено нищо не може да се види. След това доктора ми сложи упойка, някаква местна в гърлото, и започна да рови с едни мнооого дълги пръчки. Усещането е кошмарно, имах чувството, че ще умра. Повръщаше ми се. Както и да е, след манипулацията каза, че го е извадил това парченце. После една седмица не успях да хапна нищо, свалих сума килограми, едва преглъщах вода. Но се оправих. Така, че ти вярвам, че усещаш семката, това е кошмарно просто. Иди при Попов и настоявай хубаво да те огледа, ако трябва да те бръкне. Аз от него съм много доволна, лятото много помогна на детето ми.

# 39
  • Мнения: 4 275
lechugitka, имала си късмет, че ти се е случило в Испания. Тука, както казах, трима лекари УНГ казаха, че нищо ми няма Sad Аз четох още за Попов, но май се оказа, че са двама. За единия от двамата имаше лоши мнения. Кабинетът бил мръсен, претупал прегледа (ако не помня грешно). Ти от кой Попов си доволна, че се пообърках вече. Ще бъда благодарна, ако дадеш координати, че вече близо два месеца ме мъчи този проблем и май е крайно време да ида отново на преглед и да се надявам, че няма да ме отпратят отново...

# 40
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Попов в МЕРСИ болница. Пробвай и късмет.

# 41
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
МВР болница.  Тоя телефон пише глупости.

# 42
  • Мнения: 4 275
lechugitka, благодаря, сега ще го потърся и отивам на преглед.

# 43
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
lechugitka, благодаря, сега ще го потърся и отивам на преглед.
Хайде и да пишеш как мина.

# 44
  • Мнения: 106
Здравейте, само да попитам това ли е доктор Петров от МВР болница: http://doctorpetrov.com/контакти/? Моят син има проблеми с нослето - едни сополи го мъчат от април, запушен нос и дори хърка вечер докато спи, а е на 11. 

# 45
  • Мнения: 4 275
lechugitka, благодаря, сега ще го потърся и отивам на преглед.
Хайде и да пишеш как мина.

В началото на седмицата бях на преглед. Останах доволна като цяло. Не ме отпрати и не каза, че нищо ми няма. Каза, че съм си наранила фаринкса и че дълго време ще изпитвам дискомфорт. Изписа ми някакви неща. Тръгнах си успокоена. Пия си сиропа и си гълтам хапчетата. ОБАЧЕ... Днес пак ми се стори, че усетих семката Sad Ще дам още малко шанс на лечението. И ако до няколко седмици-месец не се оправя, ще настоявам да ме гледат с камера... Flushed

# 46
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Да, това е Петров.

# 47
  • София
  • Мнения: 39 759
Здравейте, само да попитам това ли е доктор Петров от МВР болница: http://doctorpetrov.com/контакти/? Моят син има проблеми с нослето - едни сополи го мъчат от април, запушен нос и дори хърка вечер докато спи, а е на 11. 
Да. Напливът при него е голям. Аз имах записан час, но се наложи да поизчакам малко.

# 48
  • Мнения: 4 275
Ох, дали да не ида и Петров да ме прегледа... Ако каже и той, че няма как да има заседнала семка, ще държа да погледнат с камера, колкото и да е неприятно. Ето, днес ме боли леко гърлото, сигурно са ми подути леко сливиците, и сутринта съвсем ясно се усещаше семката при преглъщане... Не знам вече какво да правя Sad Разбирам, че досега не са се сблъсквали с такъв казус, но пък това не изключва вероятността изобщо да няма такива случаи...

# 49
  • София
  • Мнения: 39 759
Мишелин, направи консултация с него.
В линка, който е дала lechugitka има номера на мобилния му телефон.
Аз го имах някъде записан, но трябва да ровя по книжата.

# 50
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ох, дали да не ида и Петров да ме прегледа... Ако каже и той, че няма как да има заседнала семка, ще държа да погледнат с камера, колкото и да е неприятно. Ето, днес ме боли леко гърлото, сигурно са ми подути леко сливиците, и сутринта съвсем ясно се усещаше семката при преглъщане... Не знам вече какво да правя Sad Разбирам, че досега не са се сблъсквали с такъв казус, но пък това не изключва вероятността изобщо да няма такива случаи...
Ами ти не ходи ли при Петров вече?

# 51
  • Мнения: 4 275
Аз ходих при Попов Simple Smile)

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Петров, казахте, че работи с касата, нали ?
Днес си взех направление и още утре ще звънна да запиша час.
Боли ме лявото уше  периодично, явно се възпалява и отича дори.
А в Исул нямам добри спомени и бих искала да си спестя посещение там.

# 53
  • Мнения: 39
Петров, казахте, че работи с касата, нали ?
Днес си взех направление и още утре ще звънна да запиша час.
Боли ме лявото уше  периодично, явно се възпалява и отича дори.
А в Исул нямам добри спомени и бих искала да си спестя посещение там.
     На 04.01 посетих Райнов, постави ми странна диагноза за кашлица,която ме мъчи почти година.Назначи ми лечение със едно бебешко сиропче и диета.Тръгнах си доста скептично настроена,но две седмици по късно съм с голяма промяна.Почти не кашлям,не ме боли главата и дишам спокойно.

# 54
  • Мнения: 4 275
В ИСУЛ ли ходи при д-р Райнов? Има ли частен кабинет? А диетата каква е?

# 55
  • Мнения: 15
Здравейте, някой може лида ми препоръча добър хирург УНГ ? Проблема при мен е липсваща голяма част от тъпанчето и трябва да бъде запълнена дупката която се е образувала. Ще бъда благодарна на всеки преминал през същото и споделил опита си от преживяното  !

# 56
  • Мнения: 11
Най-добрата лекарка ,която мога да препоръчам е Д-р Катя Кирова.Изключителен професионалист е!

# 57
  • Мнения: 4 275
Някой има ли координатите на проф. Едрев? Къде преглежда? Дали е още в Транспортна болница?

# 58
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Някой има ли координатите на проф. Едрев? Къде преглежда? Дали е още в Транспортна болница?
Ти как си? Какво стана с твоята семка?

# 59
  • Мнения: 4 275
Ходих в ИСУЛ, гледаха ме с камера през ноздрата, нямало семка. Вече и аз не знам какво да си мисля, защото повечето време не я усещам и тъкмо реша, че може би съм си въобразила, и я усещам пак. Най-вече като ям гъсти и плътни неща като варени яйца, течен шоколад. Вчера ми се случи и със запечено на скарата сирене камембер. Имам чувството, че лекарите още като ми чуят оплакването и подхождат с недоверие и с предубеждение и ме третират така сякаш си въобразявам нещо. Няма изслушване, няма задаване на въпроси.

Затова ми се иска да ида при Едрев, без да споменавам за семки, а да кажа, че усещам нещи в гърлото. Което е и така. Като пия течности на по-големи глътки, сякаш има нещо в гърлото. Обяснявам си го с това, че семката е подпъхната в някоя кухина, мястото вече е издуто и запълнено, получава се стеснение и при преминаване на нещо през гърлото го усещам. И така, с една дума мъките ми продължават Simple Smile

# 60
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
О, това е истински кошмар. Аз наистина те разбирам напълно, защото съм го преживяла. Какъв ад само и да знаеш, че няма кой да ти помогне! Егати лекарите са тук. Аз като си помисля как ме приеха в Испания за същото, и то в една малка градска болница! Явно тази семка наистина е заобиколена вече от тъкан и не могат да я видят, а ти си я усещаш. Сигурно на твое място щях да превъртя от нерви. Иди и при Петров в МВР болница. Той може и да ти помогне.

# 61
  • Мнения: 4 275
Точно, не е нещо кой знае какво... Но при всяка глътка усещаш "нещо" и самата мисъл те побърква. Лошо мисли взеха да ме спохождат вече... Благодаря, ще пробвам да ида и при Петров и ще се опитам поне на него да му обясня какво ми е и ще настоявам да ме погледне с рентен

# 62
  • Мнения: 1
Точно, не е нещо кой знае какво... Но при всяка глътка усещаш "нещо" и самата мисъл те побърква. Лошо мисли взеха да ме спохождат вече... Благодаря, ще пробвам да ида и при Петров и ще се опитам поне на него да му обясня какво ми е и ще настоявам да ме погледне с рентен

Без лоши мисли! Имам същия проблем като теб! Доктор Найден Петров ми е личен приятел и отивам аз при него и му казвам "Докторе имам нещо в дясната сливица, като преглъкам ми закача... Ще ми вадиш сливиците или?!? Попита ме дали спортувам и ми хвана една жила на шията направи ми импровизиран масаж и ми обясни, че от това, че не спортувам там нещо си атрофирало или нещо от сорта. Посъветва.ме ако няма да спортувам да си го масажирам периодично. Е помогна, отиди при него и ще останеш наистина доволна! Категорично ми каза, че нямам нелечими болести не е от цигарите, шоколада, месото, мръсния въздух, грозните колеги или Китай! Успех! Доктор Найден Петров - +359887374129

# 63
  • Мнения: 61
Някой УНГ специалист по/около бул. България да ми препоръчате?

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте.  Моля, за съвет за добър УНГ за баща ми. Има проблем с гласните струни , по-точно получава полипи или възли по струните . Хубав и усмихнат ден

# 65
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Моля, препоръчайте ми добър отоневролог в София.

Общи условия

Активация на акаунт