Тежи ли ви бебето

  • 3 814
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Тежи, тежи. Аз съм в 35 г.с. и все нещо ме боли - пробождащо, постоянно, ниско долу, по-горе, вляво, вдясно, кръст, крака....И както казваш отговора на лекарите е "нЕма страшно, ше ти мине като родиш", без да се задълбочават в обяснения на какво може да се дължи коя да е конкретна болка. Моята тактика - дишай дълбоко и се наслаждавай на живота  Peace

# 16
  • Мнения: 1 147
Тежеше ми много, да. От края на седми месец, докрая.. Просто се чувствах като хипопотам, не можеш да се наведеш, да се сгънеш, да клекнеш, всичко ти тежи, краката ти се подуват, ръцете ти изтръпват, болят те кокалите, кръста ти като прогнил.. Нощем не можеш да спиш, пишкаш по хиляда пъти..
Абе, доволна бях, когато родих, няма спор.  Simple Smile
Минава, слава богу, тежи, но минава ...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз нямах болки,но определено последните месеци ми тежеше доста Hug

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Посл.месец от бремеността ми бе мн.тегав чуствах се дискомфортно и имах какви ли не болежки  Whistling

# 19
  • Мнения: 203
Аз лично и до сега не усещам тежест въпреки че вчера бях на преглед и ми казаха че доняколко дни ще родя, бебето е много ниско.
Единствения дискомфорт който усещам е главичката му между краката си от около една седмица вече..откакто се е загнездило в правилната позиция, но си спа по гръб и не съм имала други проблеми!

# 20
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Тежеше ми още от 6-тият месец... Rolling Eyes Embarassed

# 21
  • Мнения: 63
Много ви благодаря за отговорите, малко се успокоих! На harem_style искам да кажа,че аз така се чувствам,когато имам контракции. Сподели с твоя лекар. Аз пия магнерот 3по2 и нож па, може да се пие и в по-малки дози, но на мен не ми действа-явно имам по-силни контракции.Успех на всички бъдещи и настоящи мами!

# 22
  • Мнения: 63
Много ви благодаря за отговорите, малко се успокоих! На harem_style искам да кажа, че аз така се чувствам при контракции. Сподели с твоя лекар.Аз пия магнерот 3по2 и нож па. Може да се пие и в по-малки дози, но на мен тогава не ми действа,явно имам по-силни контракции. Успех на всички бъдещи и настоящи майки!

# 23
  • Мнения: 63
Много ви благодаря за отговорите, малко се успокоих! На harem_style искам да кажа, че аз така се чувствам при контракции. Сподели с твоя лекар.Аз пия магнерот 3по2 и нож па. Може да се пие и в по-малки дози, но на мен тогава не ми действа,явно имам по-силни контракции. Успех на всички бъдещи и настоящи майки!

# 24
  • Мнения: 27 524
Не ми тежеше, но качих малко килограми общо - само 6, въпреки, че имах и родих едро бебе. Но ме болеше тазът, да. Особено лявата ства, на моменти не можех изобщо да ходя. След раждането минава. Лежи си и не се притеснявай  Hug

# 25
  • Мнения: 1 919
 Rolling Eyes на мен ми тежеше-бебето беше ниско,хоризонтално разположено-корема ми беше широк поради това-не напред а разтеглен настрани Rolling Eyes едва се сгъвах да седна,постоянни контракции ме съсипваха още 7 месец Rolling Eyes  Thinking тежеше ми но стисках зъби и се молех поне до 9 месец да се докарам Thinking последния месец ми беше  най-тежко едва изтиках до назначеното ми секцио-2 седмици преди термин, бебето се обърна почти последния момент,направо ми спираше дъха, не знам какво се притискаше но едва дишах Thinking но всичко си заслужава когато гушнеш детето си.Успех!

п.с
родих секцио 3 950 бебе ако има значение!

# 26
  • Мнения: 63
Много ви благодаря за отговорите, малко се успокоих! На harem_style искам да кажа, че аз така се чувствам при контракции. Сподели с твоя лекар.Аз пия магнерот 3по2 и нож па. Може да се пие и в по-малки дози, но на мен тогава не ми действа,явно имам по-силни контракции. Успех на всички бъдещи и настоящи майки!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Това че ми тежи е най-сериозното ми оплакване. И с напредването на бременноста става все по-тежко. Особено вечер, явно натрупано от деня е направо ад. С повече почивка и полежаване обаче проблема се решава. Масажи по гърба,кръста и краката помагат страшно много.

# 28
  • Мнения: 1 674
последния месец-да,тежеше ми.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Тежеше ми още от 6-тият месец... Rolling Eyes Embarassed


И при мен вече е така , а си мислех , че е рано Embarassed, а съм качила до тук 3.5 кг  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт