ПВЦ дограма -чуденка?

  • 19 579
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
От WP се отказах категорично,понеже ми искат 5500 Shocked,колкото ми искат и за Века Whistling Whistlingот една друга фирма.А аз си мислех ,че БГ по-евтино..Питах ги ей така за сверка,а те ме утрепаха направо.ИЛи тва мизерно офисче много алчни бе.. Money
ако някой знае коректни фирми за Пловдив да сподели ,ще съм много благодарна!
Сега явно модата е Века.. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 120
Сега явно модата е Века.. Laughing
Не бих казала, че  е мода.
Работя в тази свера 6-та година и смея да твърдя , че за момента е една от най-добрите в Бг.
Някога такава беше Саламандър.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Цитат
Защо Века?
- здрава и надеждна, с много добри изолационни свойства на профилите
- създава уют и приятен комфорт с оптимална звукоизолация
- от материал с абсолютна устойчивост на атмосферни условия и стареене, не изисква никога боядисване
- гладка хигиенична и лесна за поддръжка повърхност
- оптимална стабилност и сигурност благодарение на стоманени армиращи профили

ако вместо Века напишеш Блик - се си е същото...

п.п. аз не съм чул още някой да си боядисва ПВС дограмата, или пък да е без стоманен армиращ профхил, ама нейсе....
Peacetati2raseria
Mandy  да ти имам доводите....  Stop

# 18
  • Мнения: 1 120
Цитат
Защо Века?
- здрава и надеждна, с много добри изолационни свойства на профилите
- създава уют и приятен комфорт с оптимална звукоизолация
- от материал с абсолютна устойчивост на атмосферни условия и стареене, не изисква никога боядисване
- гладка хигиенична и лесна за поддръжка повърхност
- оптимална стабилност и сигурност благодарение на стоманени армиращи профили

ако вместо Века напишеш Блик - се си е същото...

п.п. аз не съм чул още някой да си боядисва ПВС дограмата, или пък да е без стоманен армиращ профхил, ама нейсе....
Peacetati2raseria
Mandy  да ти имам доводите....  Stop
Северина , Блик ли ще и предложиш да си сложи?!Да ти имам и предложението Stop ooooh!

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 19:36 от Mandy

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Кьомерлинг

# 20
  • Мнения: 14 485

 Peace и аз това щях да напиша. казват, че това е най-доброто.
от друга страна у майка ми увисна прозорец 1 година след поставянето му, едната врата на терасата също.
при една буря протече вода в стаята.
у нас е друга марка (  Embarassedпуста следродилна деменция, не помня марката) 5 години не сме имали проблем

# 21
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ако ще е пвц аз бих ти препоръчала 5 камерен рехау.Работим го, засега няма оплаквания от клиенти.Обкова е немски на GU.Ако с нещо мога да ти бъда полезна пиши.

# 22
  • Мнения: 779
Ако ще е пвц аз бих ти препоръчала 5 камерен рехау.Работим го, засега няма оплаквания от клиенти.Обкова е немски на GU.Ако с нещо мога да ти бъда полезна пиши.

GUне е ли турски обков?Поне ми го предложиха от фирма ,която продава турска дограма.Междувпрочем като чета насам и натам май оптималния варянт  ще е или Века или въпросното Рехау .Понеже са на по-ниски цени и казват ,че били качествени.Затова съм се спряла на тях.
Инче в една фирма,която се води голяма(Кьомерлинг  предлагат) ,май пари не им трябваха,понеже не само,че не ми са се  обадили за офертата,която им дадох преди няколко дни ,ами  и  не можели да ми демонтират винкела на терасата,да съм си търсела майстори за това и онова Sad.
То всеки иска да работи на чистичко , в чисто нов апартамент ,в който няма нищо,но уви - нестава...Аз пък у дома имам и плочки и винкел на малката тераса и всичко..
ще бръмна с тая дограма,а съм обиколила само няколко квартални офиса(представям си ,ако се пусна из целия град) #Crazy..всеки лъже ,че неговата била най..незнам
направо..
ако не ти е проблем дай ми на лични някакви координати ,пък да видим може и да се получи нещо.. Peace

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 18:10 от zlatina_ZZ

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Извинявай zlatina_ZZ, но защо очакваш фирмата за дограма да ти махне винкела? Все едно да искаш фаянсаджията преди да залепи плочките да ти изгради стената на банята. Дори са малко фирмите за дограма, които после ще ти обърнат прозореца, а да ти боядисат стената - забрави. Знам че е трудно с различните майстори...но уви, това е положението. Другия вариант е да си наемеш фирма, която извършва всякакви ремонти, но те пак ще поръчат дограмата в специализирана за дограми фирма.

# 24
  • Мнения: 779
Извинявай zlatina_ZZ, но защо очакваш фирмата за дограма да ти махне винкела?
... Дори са малко фирмите за дограма, които после ще ти обърнат прозореца, а да ти боядисат стената - забрави.
На въпроса-абсолютно нищо не очаквам!!!!
ОбАЧЕ ,както казах по-горе посетих няколко "квартални" фирми ,които ми казаха най-спокойно,че няма никакъв проблем с отстраняването на винкела на терсата ми ,даже това си било доста често срещано(значителен процент от  хората да си имат старо остъкляване по блоковете особенно).И в един момент за една "голяма" фирма това се оказва невъзможно.А относно обръщането на дограмата ,къде реши ,че смятам ,че трябва фирмата да ми свърши тази услуга незнам newsm78????
Смятам да си потърся савсем отделни хора за тази работа.В една фирма за БГ дограма САМИ ми предложиха да ми свършат услугата срещу 1500лв и както сама можеш да се досетиш -учтиво отказах! Peace

# 25
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
GU е немски обков.Ние също не демонтираме винкел.Ако е дърво старата дограма няма проблем за демонтажа.

# 26
  • Мнения: 779
ок има фирми ,които демонтират Sunglasses

# 27
  • Мнения: 68
И аз се включвам в темата..От Пловдив съм и ни предстои смяна на дограма..Още не сме се избрали фирма..Някой да препоръча фирма ,която работи в Пловдив..искаме дограмата и профила да са немски....

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 18:52 от kapolina

# 28
  • Мнения: 3 830
Саламандър са най-добрите, ама и цената им е добра Peace

# 29
  • Мнения: 68
За САЛАМАНДЪР ,Рехау...ясно..,че са О.к...,но коя фирма да изберем ,защото монтажа е много важен..

Общи условия

Активация на акаунт