Моля, помогнете! Тежа 36кг. и моля отчаяно

  • 7 179
  • 99
  •   1
Отговори
         Здравейте!


  Казвам се Лилия и съм на 18г. Тежа 36кг. и съм висока 159см., но не съм болна от анорексия или друга такава болест. Ям постоянно и всичко, от което се пълнее, но при мен с ядене не става. Аз харесвам тялото си,  Winkкокалите ми не се виждат Laughing, не съм болна. Причината да се обърна към Вас е следната: не мога да си намерия малък размер дрехи. Тази година ще ми е първата в Софийския университет и искам да изглеждам добре. Кожата на лицето ми е ужасна, дрехите ми не са, но никога не нося това, което желая. Като отидох да се запиша в университета видях, че всяко момиче е невероятно хубаво и дрехите им стояха чудесно. Притесних се. Редовно обучение съм и не искам да се чувствам зле цели четири години. Cry

 PraynigМОЛЯ за Вашата ПОМОЩ! Praynig

Ако знаете магазини, в които се продават дънки и/или панталони,  Praynigмоля Praynig да отговорите тук или, ако Ви е по-удобно направо на и-мейлът ми: lilia_n_beauty@yahoo.com

Интересуват ме адресите на магазините, в които се продават малки размери дънки. Аз съм от София.


 HugОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ !!! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 887
Разгледай младежките марки в Мол София и Сити Център. Със сигурност ще намериш подходящи размери.

# 2
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Защо не си вземеш да пиеш бирена мая, чувала съм, че от нея се пълнеело.  Peace

# 3
Защо не си вземеш да пиеш бирена мая, чувала съм, че от нея се пълнеело.  Peace



Пила съм бирена мая. Не става.

# 4
  • Мнения: 13
Може да обиколиш и магазините за втора ръка има много добри попадения като дънки и др .
п.п ако нямаш притеснения разбира се  Peace желая ти УСПЕХ  Hug

# 5
  • Мнения: 82
Мога само да ти кажа да се успокоиш. Най- важното е че си здрава другото не трябва да се притеснява.Най- добрия съвет който мога да ти дам е да почнеш  тренировки препоръчвам ти фитнеса.Там ще ти изготвят специална програма.Не е необходимо да се тъпчеш с храна или нещо от този сорт защото може да си докараш сериозен здравословен проблем.Ще видиш как тялото ти постепенно се променя.Колкото за дрехите пробвай някои спортни долнички стоят страхотно.Не на всеки му стой добре това което на другите им пасва.Между другото аз също съм първа година в СУ и не мисля че трябва да се притесняваш от нещо мисля че ако си достатъчно позитивен и общителен човек няма да има проблеми и бързо ще намериш нови приятели.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 835
Не се притеснявай толкова. И аз не съм много по-едра от теб, но безпроблемно си намирам дрехи. Бих ти препоръчала например дънките Killah - продават ги в магазина на Miss Sixty в ЦУМ. Тях ги правят много малки и моделите са наистина хубави и младежки.

# 7
  • Мнения: 2 068
ходила ли си на лекар за това  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 39 758
И аз бях 38 кг преди да забременея с Дияна Simple Smile Тренирах акробатичен рок. Хапвах си солидно, но нищо не ми се лепеше.
Дънки си купувах от бутик в Надежда.
Дънки на Killah не съм си купувала. Разгледах сайта им и моделите ми харесват.

# 9
  • Мнения: 2 229
Миличка, ти ще си студентка, а се притесняваш за такива неща като осмокласничка. Crazy

Първо, не видях връзката между това, че кожата на лицето ти е ужасна, а дрехите не ти стоят добре?!
За първото има козметика и дерматолог.
А за второто - с повечко упоритост и обикаляне ще си намериш подходящи дрехи; за съжаление не мога да помогна с конкретни предложения.

Но да се вайкаш, че няма да те харесат заради дрехите, е просто смешно и подходящо за тепърва навлизаща в пубертета тийнейджърка. Crazy В повечето случаи, точно в университета тези неща са надраснати и няма "ау, тя има такава хубава чанта, ще съм й приятелка!" Laughing

# 10
ходила ли си на лекар за това  Rolling Eyes

Не ми трябва лекар, защото не съм болна.  Joy Благодаря на всички за отговорите.  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 878
Oх миличка, не се заяждам, но откъде знаеш ,че не си болна, ако не си ходила на лекар. Може да е хормонално, може да са някакви тении. А и това отричане, че не си болна, много ми намирисва на единия признак на анорексията. На твое място бих отишла на лекар, та дори и профилактично Peace

# 12
  • Мнения: 748
Аз бях така преди да родя,когато спирах да тренирам веднага ми се отразяваше.Дрехи в сити центъра гледах.А ако искаш не да напълнееш,защото от това няма смисъл ,а да се пооформиш започни фитнес.Това беше моето спасение,с твоите килограми за 2месеца ще изненадаш всички.Една програмка за маса ,а след това за поддържане ще направи чудеса и не за това ,че имаш проблем/аз мисля ,че нямаш/ ,а за да се чустваш добре в своето тяло и да имаш самочуствието ,което е необходимо.

# 13
  • Мнения: 4 770

   Може би си от хората, които качват само с тренировки.  Rolling Eyes  Но ако започнеш да тренираш, ще трябва и по-здраво ядене.  Mr. Green Също ако организмът ти е стресиран, може затова да не качваш. Карай по-спокойно, тренирай, хапвай си по повечко и ще видиш, че има ефект.  Peace  Успех!

# 14
  • Мнения: 2 229
Аз доколкото разбрах, момичето не иска да качва, а да си намери подходящи дрехи за 36те си килограма. newsm78
Но останалото е смешно...

Общи условия

Активация на акаунт