Пловдивските майки и деца готвят се за есента (Пловдив - 20)

  • 16 638
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
Люба, благодаря за инфото. До сега сме се изхождали само веднъж с мушкато, надявам се да не се налага пак.

# 76
  • Мнения: 9
Здравейте мами ! Може ли да се включим при вас ?  Аз съм мама на Ерик , роди се на 9 май  2008 г.  Живеем на центъра - срещу Пловдивския университет.

А относно  мушкатото - доскоро бяхме само с мушкато  #Crazy , но  от 10 дни се пооправи и си работи сам !

# 77
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ако може някой да ми ми обясни къде се намира р-т Българи в Тракия.
Ресторант Българи се намира на бул. Освобождение, срещу блок 194.
Ако идвате от Центъра /ВСИ/ завивате на кръстовището на мебелна къща, малко след първото кръгово кръстовище в ляво.
....

Блягодаря.
Благодаря и на Лубрикант.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 16:55 от mango

# 78
  • Мнения: 97
Нещо за ясла 1 дали  знаете нещо .

# 79
  • Мнения: 1 671
Някой да знае за новия детски център на руски до моста на герджика доколкото разбрах бил ама къде точно не разбрах. и как се казва не запомних Thinking и инякакви впечатления ако имате вече

За първи път чувам! Я, някой да каже, че идва зима....

Засега само бебешки магазин отвориха.
Ще проверя днес-утре за детски център има ли, или ще има ли.

Намира се в първата пресечка на дясно като се слиза от моста на Герджика в посока гарата.

# 80
  • Мнения: 8 242
Има детски център точно над магазина е Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 102
След моста в дясно, означава ли от пешеходния светофар в дясно? или веднага след моста в дясно?

# 82
  • Мнения: 8 242
След моста в дясно, означава ли от пешеходния светофар в дясно? или веднага след моста в дясно?
От пешеходния светофар вдясно.. Има една малка градинка - точно там до нея е.. Под кооперацията има и Видеотека..
Тръгваш от Автосервиза надясно по уличката.. и след 20тина метра е  Peace

# 83
  • Мнения: 1 102
Мерси duhi_puhi .   bouquet

# 84
  • Мнения: 987
Засега само бебешки магазин отвориха.

А какво продават в магазиньт. Дрешки има ли , какви и за кава вьзраст....

# 85
  • Мнения: 1 102
здравей Минимо, къде се губиш.  bouquet

# 86
  • Мнения: 4
Здравейте мами Hug. Ще ни запишете ли  и нас във вашата тема?Моята дъщеря е родена на 12.06.2008г. и се казва Симона. Живея в Тракия до(Тони 2000).

# 87
  • Мнения: 257
 Мили Пловдивски мами какво правите в това лошо време?Аз и моите палавници полудяваме предложете някоя забавна игра че се изчерпах на какво ли не играхме

# 88
  • Мнения: 8 242
Мили Пловдивски мами какво правите в това лошо време?Аз и моите палавници полудяваме предложете някоя забавна игра че се изчерпах на какво ли не играхме
Ами излизаме под дъжда  Mr. Green
Предпочитам вънка да беснее, отколкото вкъщи да ме побърква  Joy

# 89
  • Мнения: 1 477
Мили Пловдивски мами какво правите в това лошо време?Аз и моите палавници полудяваме предложете някоя забавна игра че се изчерпах на какво ли не играхме
И аз се изчерпах  TiredКато стана въпрос знаете ли детският център във Форума има ли ограничение за възрастта(на 1и6м.сме).

Общи условия

Активация на акаунт