Как да се чувствам с мъж-студент?

  • 5 409
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
........ всички там са на 18-се Embarassed! Трябва ли да се притеснявам от нещо? newsm78

Притеснявай се. Не всички са на 18, дори съвсем малка част ще са на тези години.
Сигурна съм, че няма да ходи на лекции, а редовно ще топли леглото на някоя колежка.
Ако бях на твое място щях да го накарам да избира - мен или следването.

# 16
  • Мнения: 2 448
Ако човек иска да си търси поводи за притеснения, това е един добър повод.   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 413
Ако спи в общежитие в Студентски град и ходи по купони e кофти. Що не идеш с него? Хем и ти ще поживееш? Пък ще се запознаеш с колегите му. А замислила ли си се колко много неща можеш да направиш докато си сама? Него дали няма да го е страх?

Я, стига се самонавива. Очните така ги правят, че по цял ден са заети. И вечер най-много кръчма, салата и биричка.

# 18
  • Мнения: 4 435
Щом аторката е от София,и пише че заминава в друг град,мислиш ли че ще е в Студентски град.Тогава щеше да си спи в тях,просто щеше да си ходи на лекциите. Peace

# 19
  • Мнения: 413
Не й гледах профила. Е, и в Пловдив е същото и където и да е.
Що не идеш с него? Хем и ти ще поживееш? Пък ще се запознаеш с колегите му. А замислила ли си се колко много неща можеш да направиш докато си сама? Него дали няма да го е страх?

Я, стига се самонавива. Очните така ги правят, че по цял ден са заети. И вечер най-много кръчма, салата и биричка.

# 20
  • Мнения: 4 435
Явно взех много навътре нещата. Понеже съм  задочничка,във Варна,супер тъпо е това дето се говори.Изпитите са за по един ден,очните две седемици горе-долу. И никой да не си мисли, че седят и чакат мъжът й с отворени крака. Tired

# 21
  • Мнения: 25 401
И никой да не си мисли, че седят и чакат мъжът й с отворени крака. Tired

Ако бях на мястото на авторката, много щях да се засегна!  Crossing Arms
Наричаш я жена без вкус?  Shocked

# 22
  • Мнения: 619
Моят съпруг е на очни в момента в София  Mr. Green
Ми седи си там човека,ей сега ми се обажда да ми каже,че отивал на гости да играе карти,и какво?Ако е решил да прави нещо как ще го спра от тук?Всичко е въпрос на доверие според мен.Като прибавим,че постоянно е в командировки в чужбина...
Аз пък съм редовна студентка,той какво да си мисли като съм всеки ден с колегите си  Mr. Green
Тъй,че чустваш си се както обикновено мен ако питаш и готово.

# 23
  • Мнения: 183
Мъжът ми ще е първи курс-задочно тази година. Заминава през септември на очни в друг град, как трябва да се чувствам според вас? От една страна се радвам, че се развива, но от друга........ всички там са на 18-се Embarassed! Трябва ли да се притеснявам от нещо? newsm78
миличка няма за какво да се притесняваш,ние с милото сме така вече 4-та година с тази разлика,че и двамата сме редовно Peace той вече не,но на мен ми остава още една година Peace иначе задочното поне при нас повечето са на по 30-40-50 години,рядко са на 18-19 Peace

# 24
  • На ръба..
  • Мнения: 2 103
Повечето 18-19 годишни предпочитат да са редовно, отколкото задочно, така че според мен не го вземай на сериозно толкова.

# 25
  • Мнения: 4 435
Абе чак 40 и 50 много малко,но общо взето към 30 годишни.Идеалки. Mr. Green Не се притеснявай,нямаш причина.

# 26
  • Мнения: 200
Директно на въпроса - чувствай се Жена. Това че сте разделени и че той е сред млади хора няма нищо лошо, напротив ще бъде по целеустремен, съсредоточен и нетърпелив да се видите след очните, така че от теб зависи как да му предложиш уюта на семейното огнище така че всякакви мисли за 18год. студентки да бъдат ДЕЛ ако ги имало изобщо. Но както казват всеки най-добре познава стоката си, така че може би въпросът е Как се чувствам с мъж студент, само ти си знаеш...Е успех на студента и чакаме новини след очните Wink

# 27
  • Мнения: 6 990
Изумявате ме с подобни теми...
Може би защото ние изкарахме 2 години разделени, бяхме студенти в различни градове, та съм претръпнала на раздели...
Човекът е отишъл, за да се развива, ако искаше чисто и просто да изневери или малко свобода, нямаше да си прави труда да се трепе да кандидатства Crazy
Пък и какво са 2-3 седмици, докато мигнеш и се е върнал.

# 28
  • Мнения: 161
А бе от какво човек може да направи драма не е истина....
Направо съм на мнение че ще го метнат човека на банката още първото междучасие и няма да го оставят 2 седмици. Предполага се че той ще ходи без долни гащи за да могат по - лесно да си вършат работата. Тъй като гледам всеобщото мнение е че жените задочнички са без личен живот и в главата им е само последната приложена техника...
Замисляйте се малко какви ги пишете бе....

# 29
  • Мнения: 1 284
Струва ми се, че доста от по-ревнивите хора изхождат от себе си за другите...

Общи условия

Активация на акаунт