Как да се чувствам с мъж-студент?

  • 5 408
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Мъжът ми ще е първи курс-задочно тази година. Заминава през септември на очни в друг град, как трябва да се чувствам според вас? От една страна се радвам, че се развива, но от друга........ всички там са на 18-се Embarassed! Трябва ли да се притеснявам от нещо? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 284
И да се притесняваш и да не се притесняваш - така или иначе ще става каквото има да става. Така че по-добре не се притеснявай, вредно е за здравето Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Притеснявай се! Много! Още като го видят ще му се нахвърлят и на него сигурно са му слаби ангелите и ще се пречупи. За две седмици ще мине през креватите на всички колежки, които решат да му пуснат. Ужас! Развод отсега, че да не плачеш после! А най-добре му прибери атрибутите в един буркан вкъщи.

# 3
  • Мнения: 3 423
Е, по-добре ли е да спиш с пенсионер, а?!
Разбира се, че трябва да се притесняваш.
Едва ли всички са на 18. Има и такива, дето
знаят какво искат, но пък са толко дискретни,
че едва ли ще научиш за съществуването им.

# 4
  • Мнения: 2 908
Мъж ми е сега последна година задочно.Вече изкара 4 години-на лекции,на изпити-не се притеснявам-защо-той младее така или иначе-на 32г е,но прилича на 27г поне. GrinningСамо се гордея с него-не се притеснявам за нищо-какво като другите са на по 18г?И аз мисля другата година да запиша нещо друго от нулата-какво като ще съм на 28,а другите на по 18?Да се тръшна и да умра?

# 5
  • Мнения: 2 151
Айде, стига де!  #Crazy Очните обикновено продължават 2-3 седмици  Naughty Толкова ли са му слаби ангелите? 

# 6
  • Мнения: 25 398
О, че някои и без очни кръшкат.  Mr. Green
Притеснявай се! На твое място, бих се погрижила да сложа една голяма кутия с презервативи в багажа му. Така де, една грижа по-малко.  Peace

# 7
  • Мнения: 668
и какво от това?Глупаво е да се притесняваш.Аз съм била студентка задочно,не всички са по 18 год. и едва ли мъжът ти ще ги сваля.Ако е така ще е голям глупак.По скоро ще гледа да завърже приятелства за да може да си помагат с лекцийте след това.За кръчми ще ги обходят всичките Hugне се притеснявай изобщо

# 8
  • Мнения: 4 435
Мъжът ми ще е първи курс-задочно тази година. Заминава през септември на очни в друг град, как трябва да се чувствам според вас? От една страна се радвам, че се развива, но от друга........ всички там са на 18-се Embarassed! Трябва ли да се притеснявам от нещо? newsm78

О,глупости.
Аз съм задочна студентка,записах се веднага след като завърших училище.Всички бяха изненадани,защо от редовно се местих задочно и т.н. Та да ти кажа,там на 18 бяхме само аз и още 2 момичета.От курс с почти 100 човека.Сега съм 4-ти курс,на нас продължават да ни викат бебетата на курса,а всички останали са по-големи,доста семейни,с деца,имаме жени и над 40годишни.Ако се притесняваш, то нека не е конкретно към 18годишните. Wink И с 30-годишна може да си легне.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 14:40 от Slav4e_Av4e

# 9
  • Мнения: 2 151

Slav4e_Av4e,  hahaha Геронтофил го изкара човека!!! Grinning

# 10
  • Мнения: 4 435

Slav4e_Av4e,  hahaha Геронтофил го изкара човека!!! Grinning

 Joy Joy Joy Joy Мерси,сега ще поправя. Blush ooooh!

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
там са повече любителки на секса за една нощ ... сложи му пакет презервативи все пак.

# 12
  • Мнения: 2 908
там са повече любителки на секса за една нощ ... сложи му пакет презервативи все пак.
JoyТи от опит ли знаеш?

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
собствен опит и наблюдения Wink

# 14
  • Мнения: 4 435
собствен опит и наблюдения Wink

Ей,големи заключения голямо нещо. Tired
Аз  пък 4 години как така не го разбрах това. Tired И защо си мислиш,че са повече от тия дето редовно учат.

Общи условия

Активация на акаунт