Дезинфекциране на баня?

  • 4 024
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте,
имам едно въпросче и мисля, че е най-удачно тук да го задам.
С приятеля ми сега се местим в негов апартамент, който досега той е давал под наем. Всичко си ремонтираме и правим така че да ни е уютно. За банята обаче ми се иска някакъв силен препарат, с който да я дезинфекцирам и почистя хубаво, че все пак преди това там е живял някакъв мъж....на по-късен етап ще й сменяме плочките, но за момента трябва да остане така...и затова търся хубав препарат.
Някакви предложения?!?
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 999
Белина или препарат, съдържащ белина. Като Доместос например. Обезмаслителите също добре почистват, като разтварят всякакви мазнини и мръсотии.

# 2
  • Мнения: 57
Доместос, аз него ползвах в аналогична ситуация. Няма грешка Peace

# 3
  • Мнения: 144
Супер, благодаря! Hug
Ще взема значи доместос. Той един ли е или има няколко вида?!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Доместос. Какъвто и да вземеш ще свърши работа. В тях има дезинфектанти.

# 5
  • Мнения: 2 388
Доместос. Peace

# 6
  • Мнения: 4 380
Чиста белина. Ако става въпрос за дезинфекция, не за почистване.

# 7
  • Мнения: 84
Пробвай и с доместос и с белина за по сигурно Laughing

# 8
  • Мнения: 38
Белината и домстос съдържат хипохлорид. Гледай процента на съдържание на хипохлорид.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 620
Доместос и Саво ако  фугите за захабени  Peace

# 10
  • Мнения: 13
И много важно:НЕ СМЕСВАЙ ХИМИКАЛИ!
Първо  ще се задушиш меко казано/  не дай боже и нещо повече/ и второ не действат така добре!
А специално за варовик по батериите може да пробваш с един еврейски,в шише със спрей.Струва 1л. около 7 лева.Но,ще си го имаш поне година.Пръскаш и след това само  плакнеш.Ефектът е УААААУУУУУУУУУ!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 620
Не съм доволна от еврейския спрей  става на бяла пяна като пръскаш  нали?

# 12
  • Мнения: 2 005
И много важно:НЕ СМЕСВАЙ ХИМИКАЛИ!
Първо  ще се задушиш меко казано/  не дай боже и нещо повече/ и второ не действат така добре!
А специално за варовик по батериите може да пробваш с един еврейски,в шише със спрей.Струва 1л. около 7 лева.Но,ще си го имаш поне година.Пръскаш и след това само  плакнеш.Ефектът е УААААУУУУУУУУУ!
От опит те съветвам също да внимаваш много с тая белина , защото аз щях да се удуша е меко казано ... Cry или си сложи маска на лицето  Naughty

# 13
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Доместос  Peace

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Варовика от батериите( и на само) се чисти лесно и с кислол - евтин е и много силен (ползвай ръкавици задължително!) Ако имаш мозайка обаче, не го ползвай, защото тя побелява.

Общи условия

Активация на акаунт