Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 септ. 2008, 15:49 ч.

Месо със смокинов сос

• 826
  • 12
  •   1
Отговори
...си поръчахме вчера в един ресторант и много ми хареса.
Всъщност,месото беше обикновена свинска пържола с две гарнитури-задушени в масло бейби морковчета и смокини,наразяни на малки парченца,уханни и вкусни.Знаете ли как се приготвят-от сладко или от пресни смокини,че тъкмо ги имам в изобилие?

# 1
Аз имам някъде рецепта за смокинов сос за патешки филенца, предполагам, че би свършил работа и за други меса. newsm78  Смятам скоро да я изпробвам, но в момента нямам смокини (със сурови е). Искаш ли да я потърся?

# 2
Аз имам някъде рецепта за смокинов сос за патешки филенца, предполагам, че би свършил работа и за други меса. newsm78  Смятам скоро да я изпробвам, но в момента нямам смокини (със сурови е). Искаш ли да я потърся?

Разбира се   bouquet !

# 3
Ето линк:

http://www.odelices.com/recette.php?num=6

Не знам дали е каквото търсиш, този сос е със смокини, лук и филирани бадеми, на мен лично много добре ми изглежда Simple Smile. Само че е на френски, имаш ли нужда от превод?

# 4
Не,не съм учила френски и не разбирам  Blush.Въпреки че някои думи ги свързвам с английския и вдявам...

# 5
# 6
Благодаря, iznenadka .Записах ги и мисля,че ще станат супер   bouquet

# 7
Заинтригувана от заглавието се вмъквам тук. Ще следя темата, ако изскочат и други рецепти.
Има рецепта за смокинов сос с розмарин, който в чужди сайтове препоръчват за пилешко месо.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 23:22 от Ralfieta

# 8
  • weltweit
Аз съм хапвала патешки гърди със смокинов сос, беше много ароматен. Рецептите, които сте дали са интересни, може да пробвам  Thinking

# 9
  • Някъде на път....
Ау, звучи вкусно - обожавам смокини! Peace

# 10
предлагам моите Пържоли със смокинов сос - много са вкусни  Peace

# 11
Пепи, как съм пропуснала тази атрактивна рецепта.  Ама и чичко Гугъл много лош, крие я и не я показва веднага  Mr. Green

# 12
Пепи, как съм пропуснала тази атрактивна рецепта.  Ама и чичко Гугъл много лош, крие я и не я показва веднага  Mr. Green

така е, подминаваш ме ти  Laughing Писах за среща там, пиши едно СМС за утре дали ще дойдеш     Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт