Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 21 986
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЛАДУРЧЕТА - КРАСИ, СИМОНА, МАРТИ, КРИСТИЯН, НИКОЛАЙ, БИЛЯНА, ТОМИ, САРА И ДАРИ!!!

# 46
  • Мнения: 358
Здравейте!  HugБлагодарим за поздравите! Heart Eyes Лилия от вчера е на детска градина , е няма такъв случай като нашия. Описвам - градината е в ремонт, тотален , има само една група с 25 най-спешни деца от всички възрасти. Учителките са си в отпуски, шапка на тояга!, намерили са някакви временни.. Слава Богу, кухнята работи. Рангел пази Лилия по цял ден, спят един до друг, две от момиченцата от неговата предучилищна група цял ден са се грижили за Лилия - обличали, събличали, две момченца основно са я гушкали Wink, а едно много оправно момченце ( аз много го харесвам, то е на една самотна майка от квартала)  й е връзвало връзките на обувките. Тя  е единственото дете на 3, другите са още в яслата, но ние нали се гледахме по домашному, не вървеше да я сложат в ясла. Вчера беше много щастлива, днес също, направо не е за вярване ( пу-пу!). Ще видим довечера как ще е и най-вече на третия и четвъртия ден. Целувки! П. С. Роси, леко носене, толкова е мило Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 529
Ехо, мацки, здравейтее   bouquet

Аз сега се връщам от Южния парк  Mr. Green от еко-акция, с едни бели дъждобрани и бели шапки бяхме като от рекламата на SureCheck  hahaha Joy

Честито на днешните мили рожденици   bouquet  bouquet  bouquet Радвам се, че мамите се активираха покрай празничния ни месец Heart Eyes

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
хаххахахах Галче, разсмя с тоя SureCheck - направо си те представих   Joy Joy Joy

# 49
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЛАДУРИ РОЖДЕНИЦИ КРАСИМИР, СИМОНА, МАРТИН, КРИСТИЯН, НИКОЛАЙ, БИЛЯНА, ТОМИ, САРА, ДАРИ!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ НОСЕЩИ ПРЕКРАСНИТЕ ИМЕНА ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ И СОФИЯ! СПЕЦИАЛНИ ЦЕЛУВКИ ЗА ИМЕННИЧКАТА НИ СОФИЯ НА МАМА КИКИ77! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  bouquet
Svetlili, при вас е весело. Joy Важното е, че Лилия се чувства добре. Hug
Дидорани, и аз имам такива спомени от нашия батко. Дано наистина малките са по-спокойни. Praynig
Липсваш ни тук, ти и всички останали майчета. Hug Heart Eyes
Ради, Тонеса, само да ви кажа, че  Hug Grinning

Аз съм в движение тези дни. Учим маршрута с Митко /и Лазар в допълнение/ до училище и обратно. Laughing Ей, не бях ползвала отдавна градски транспорт.  Crazy Но сега се налага, Митко трябва сам да се оправя.

Ето нещо приятно: http://misli.hit.bg/hasanyonetoldyou.html
Усмихнат ден, момичета!

# 50
  • Мнения: 207
Здравейте!

Зачезнах последните 4 дни. Да поздравя всички рожденици и именниците днес със закъснение  Hug

Роси - толкова се зарадвах - стискам ти палци  Heart Eyes

Съни - чудесни снимки разгледах  Simple Smile

Не съм забравила за организацията, само малко я забавих. Утре отивам да капарирам и да запазя час, торта и меню - на 12 октомври ще е последно. До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради, Астарта. Още желаещи?

На кратко за лудницата при мен. Кръщенето в неделя мина чудесно, в последния момент търчах да сменям ресторанта, но нали трябва да ми е забавно. Снимки в петък чак ще успея да взема и непременно ще покажа. От понеделник активно ме тормозят от работата, та всеки ден търча до там. Лошото е, че има проблеми и ми образуват страшни нерви, дано отмине, защото нещо хич не ми харесва така. Ивана най-вероятно ще започне градина след 2 седмици, което е добра новина, надявам се да й хареса. Днес ми излезе и резултатът от изпита от миналата седмица - положителен за щастие.  Simple Smile Започва се учене за следващия изпит от утре.

Много хубава вечер от мен  Hug
Утре ще пиша за клубчето  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 528
Здравейте първо да ви порерпя със закъснение за имения ден който беше вчера на малката ми принцеса.Вчера ми беше такава лудница около мене че не можех да ви почерпя затова сега














А сега и на рождениците който пропуснах два дена,а те не са малко
 newsm59 nbirthday newsm67  party023 Gift  ura  bigdance2 Tada bdbaloni hbday baloni perko  bigdance2
16.09 -  Калина на мама zaeto   newsm18 babydust7 pletka
 16.09 -  Леда на мама Didorani     newsm18 babydust7 pletka
16.09 -  Стелла на мама HubaBuba    newsm18 babydust7 pletka
16.09 -  Марко на мама Bella13       fight football smile3540
16.09 -  Александър на мама venistefani fight football smile3540
 16.09 -  София на мама kiki77     newsm18 babydust7 pletka
16.09 -  Александър  на астарта fight football smile3540
16.09 -  Сарина на мама st.ela     newsm18 babydust7 pletka
17.09 -  Красимир на мама aseim2   fight football smile3540
17.09 -  Симона на мама dani66     newsm18 babydust7 pletka
17.09 -  Мартин на мама Des79     fight football smile3540
17.09 -  Кристиян на мама telmi fight football smile3540
17.09 -  Николай на мама Velvet_nn11   fight football smile3540
17.09 -  Биляна на мама mam4e_mia     newsm18 babydust7 pletka
17.09 -  Томи на мама macoball     fight football smile3540
17.09 -  Сара на мама freak_man     newsm18 babydust7 pletka
17.09 -  Дари на мама magda    newsm18 babydust7 pletka
18.09 -  Максимилиян на мама hrandi    fight football smile3540

Да растът весели,здравички дечица и мама и тати да ги слушат,малките -големи човечета.
Вчера имения ден беше в нас .Вероник е ше най щастлива,че отново ще има торта и подаръци.Поканих бабите и брат ми ,и снахами и си мислих че бабите са заровили томахавката smile3540на враждатта и ще има мирен празник,но  Cry Confused не мина без скандал и този път и свеки каза че повече няма да идва и си отиде  newsm45.Опитах се да я догоня,но напразно.Тя свеки каза нещо на Веронка,и майка ми като пърнва клюкарка ,разбрала не до разбрала за какво иде реч дигна скандал,заради думите на свекърва ми.А жената просто каза че няма място за голямата кола на Веронка в апартамента,а майка ми казала " че това сме имали това сме дали , ти какво си им дала една скъсана черга "Е и аз да съм и аз ще си излеза но първо ще й зашлевя шамар на майка ми за дето се обажда дето не й е работата.После се извиняваше на мъжа ми ,но вече свършено.Имаше една поговорка    261uu настъпил мравката с която били приятели й и казал"Извинявай  ",но било вече късто ,тя била мъртва ,та и на майка ми същата работа.Сега мъжа ми е решил да тегли кредит да купи или по голям апартамент или къща ,щото му дойде до гуша от това натякване на майка ми че са ми дали апартамент и второ като се появи новия член ще ни е тясно .След това дойде и снаха ми,а свекърва ми беше приготвила цял плик подаръци за малкия + 5 лв и снаха ми се опита да я успокой, свекърва ми по телефона но не успя.Като всяка майка свеки ще прости на децата си но на наще никога и е права.Затова вече наще празници ще са цяла седмица после.Видях малкия ни мъж -племеник се опитва да ходи и нямам търпение да му дойде Рд на 3.10 за да му подариме Локър да го ползва.С Вероника са голяма любов двамата и ми пълнят душата.Забелязвам че единствено към него няма агресия тя-демек не му дърпа играчките с думите "ТОва си е мое", а му дава всичко.ИНаче към другите деца не си дава играчките и ако не дай си боже някой й я е взел вика до небето и накрая го бута.Разбира се това от детската го е научила за 3 дена,но няма какво да се направи.Трябва да ходи.
А сега обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=283203&pid=7698328
  ura  Nature Sunny Stuck Out Tongue Winking Eye ppp ден ви желая

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит Рожден Ден на всички септемврийчета, които изпуснахме! Да са живи и здрави, и много усмихнати!
Роси, честито и за имения ден на патерица!
Много сте хубави на снимките, имаш си много чаровна принцеса, пу-пу  Hug Племенника да не проходи преди да успееш да му го подариш  Mr. Green
Гал , похвално, че участваш в такива инициативи. С коремче и палавник на главата..  ooooh! направо ме караш да се червя  Tired
Ради, чакаме с нетърпение материала  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 529
Ехооо, днес съм малко релакс у дома, че ми дойде множко тия дни.

Тайги, аз ги организирам тея работи, не само участвам в тях  bowuu е не сама де, цял екип сме, че то си е лудница. Вижте тук как са ме изтипосали компетентно  hahaha http://www.focus-news.net/?id=n1040673   Joy

Мамо Роси, малко неприятна ситуация се е създала, но с времето ще поомекнат взаимоотношенията. Е, едва ли ще е пак същото, но много важно ... като се роди бебето (живот и здраве  Praynig ) при вас ще стане още по-весело  Party у нас семейните взаимоотношения са доста сложни също, но недоизказани и това ме нерви страшно много понякога ...

Вие с какво пращате челядта на градина, днес се убих да търся пантофи подходящи. За късмет кварталните магазини на КиК намаха моделчета и номера (утре щели да зареждат), а други подходящи, дето да не са дебели, ватирани, блиндирани, все едно не в градината, а в иглуто ще ги носим  Crossing Arms не намерих. Мислех да взема гуменки, но те пък запарват и не ми се иска да са му мокри крачетата на Дарко  newsm78 през целия ден ...       

# 54
  • Мнения: 2 171
Честито на вчерашните и днешни рожденници  bouquet! Да растат здрави и щастливи!

Честит Имен Ден на всички, празнували вчера  bouquet!

И накрая - Честит празник на всички софиянци  bouquet!

Гал, и аз днес се натъкнах на същия проблем с топлите пантофи. Обиколих магазините около нас, но не намерих. Затова реших утре да обиколя Пътеките в Мл. 1а, там поне има повече магазини.

Роси, кофти ситуация се е получила Confused. Дано наистина майките ви да намерят верния път към разбирателство, защото по този начин само товарят вашите отношения, а за теб в момента е най-важно да си спокойна Hug.

# 55
  • Мнения: 919
Първо ще направя кафенце, после подхващам рожденниците за деня, че те не са един и двама  , а и са все пумпалчета на видни Дами Heart Eyes



До после

# 56
  • Мнения: 919
Ето го и после Mr. Green



Да са живи и здрави Габчо, Раличка , Мила Hug Hug Hug Hug

 Андрей,Симона, Марта, Виктория и Магдалена  много усмихнати и спокойни

Весел Празник на всички  bouquet

# 57
  • Мнения: 529
Ихааа, днес е хубав ден за българската демокрация   bouquet имаме си важни рожденици  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ради, АниК, Тайги, Еци, бъдете благосвловени с тези добри дечица, да са живи, да са здрави, да не знаят що е мъка, да са обичани и силни   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 358
Галче,   и снимка трябваше да сложат към новината Peace:, да те видим с пупата preggo Hug Аз и на двамата им купих по- плътни пантофи, хубаво е , ако намериш да имат гумено отгоре, защото на мивките се мокрят и цял ден си ходят с мокри крака Hug

# 59
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБЧЕТО, РАЛИ И МИА !!!

Страхотни дечица на невероятни майки.


Честит рожден ден на Андрей,Мони, Марта, Виктория и Магдалена!!!

Общи условия

Активация на акаунт