Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 21 953
  • 298
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Sunny, аз съм ЗА да няма притеснения  Peace Само хигиената е важна. Аз не се притеснявам да ме вижда гола, да влиза с мен в тоалетната. Баща му обаче се крие  Shocked Веднъж ми се скара, че съм го слагала да пикае на клекалото (със седалка) като жена и аз му викам "ми от кой да види как го правят мъжете, като ти се криеш!!!". И не ми показа как да го изпикавам прав без да намокрим краката!!! Тая стойка се била заучавала с години  Mr. Green Да, ама аз я отиграх за няколко дни Wink
Ухааа, снимки  Grinning

# 151
  • Мнения: 823
Нагледах се на чудни снимки  Hug Heart Eyes  bouquet  Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 00:58 от Nomadic

# 152
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕО, БОБИ, ЛИЛИЯ И ЕМИЛИЯ!
ДА СА ЗДРАВИЧКИ, ДОБРИЧКИ, МИЛИЧКИ, НЕСПИРНИ В ЛУДОРИИТЕ И ИГРИТЕ!




Пепе и Дейзи това е за вас, мили мамчета!

# 153
  • Plovdiv
  • Мнения: 547
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИТЕ НИ МАЛЧОВЦИ - ЕМИЛИЯ, ЛИЛИЯ, ТЕО, БОБИ! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ДЕЧИЦА! Hug

На страхотните им мами:

Пепи, Дейзи  Hug Hug


Марис, много хубави моменти. HugОсобено този -http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7885144

 Hug от мен на всички.

# 154
  • Мнения: 207
Честит рожден ден на Емилия, Лилия, Тео и Боби! Щастливо детство и един прекрасен празник   Hug


Следва параграф ОБЩ РОЖДЕН ДЕН:
ОБЩ РОЖДЕН ДЕН 12 ОКТОВРИ  10 -12 часа Клубът е "Островът на съкровищата", намира се на бул. Цар Борис №109. Поръчах детско меню "Пица + сок" (цена 5.50 лева на дете), торта от Росита (2.70 лева на парче, минимум 14 парчета), допълнително се плаща и наем 5 лева на дете. Бройката на децата трябва да уточня най-късно на 5 октомври. За мамите нищо не съм поръчала - за пиене има всичко на място. Допълнително, ако решим ги снимат с професионален апарат и диска със снимки струва 25 лева. До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради (2), Астарта, Пипиоле, Гал,  Светлили (2), Рукси (2), Лулу . Още желаещи?

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 14:34 от angiе

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
ОООО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИ МАМИ С ОЩЕ ПО-ПРЕКРАСНИ ДЕЧИЦА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пепе, да нацелуваш страхотния ТЕО  Hug Най-хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 156
  • Мнения: 1 599
Ей, все забравям да ви покажа стената с огледалата, която наскоро спретнах  Mr. Green Мъжо каза, че от тук вече няма мърдане, защото като тръгнеш да напускаш трябва да предадеш апартамента във вида, в който си го взел. А ние вече имаме доста променени неща  Joy и почти цялостен ремонт трябва да се прави. Ама какво да се прави като има в къщата жена без работа и с малко акъл  hahaha
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234820&pid=7839466

# 157
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИЯ ТЕО!!!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ПЕПИ!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛИЛИЯ И ЕМИЛИЯ


# 158
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Честит Рожден Ден на скъпите ми на сърцето дечица Тео и БожиДар!
Да сте здрави, умни, весели, щастливи и много, много игриви за радост на мама и тате!


На Вас мили майки Nomadic и Deysi желая само радости и усмивки да Ви носят децата!


Честит Рожден Ден и на:
Лилия на мама rossitza
Емилия на мама Vienna



Хубав ден на всички Ви!

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито на всички рожденици днес и по-специални поздрави за Тео и Боби!!!

Марис, добре сте си изкарали и ти изглеждаш прекрасно  Hug гледах снимките и си мислех - добре, че не отидохте в Албания  Mr. Green
Съни, Ани ще ме скъсате с тия клекала  Mr. Green Честно казано и на мен не ми изглежда толкова страшно това. Мъжете и като големи вършат тая работа заедно наоткрито, камо ли като малки, а пък в пубертета какво става, по-добре да не знаеш ...  Mr. Green
И при нас тати се крие, но веднъж му нахълта в банята като забравил да се заключи и беше много впечатлена какво е това дето "висяло надолу" ...  Joy Обяснихме тогава (за пореден път) и тя установи, че мечо и прасчо са момиченца, защото нямали пишки  Mr. Green Оня ден обаче ми вика прасчо иска да има сестриче, защото той бил братче, и аз й викам е как е братче като си няма пишка, при което тя ми вика "ама той прасчо е само играчка затова няма".. та така, винаги ще подценяваме колко са напред с материала ooooh!

# 160
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
...... Затова ака ли му се, пишка ли му се, да го прави, където му е удобно  Peace За пръцкането ще се научим по-нататък да е дискретен. Засега препочитам да пръцка, ако има газове, з'то това също е много важно за стомаха.

Ани на 100 процента заставам зад мнението ти.
Смятам ,че прекалено голямо значение отдаваме на всеки минатюрен детайл от израстването на децата ни, а това не винаги е в техен плюс. Имам наблюдения вече за скандинавските деца...На детската площадка те лежат в локвите, търкалят се като прасета в калта, ходят разпасани с едни висящи циФки до коленете, пишкат едновремено, изпускат си сандвичите в цялата тази гмеч, вдигат ги и си ги дояждат.....ами извинявайте, но по-мърляви, омазани и щастливи деца не съм виждала. Те са освободени от всякакви предразсъдъци, усмихнати ,спокойни и уверени в себе си..за разлика от нашите деца..арогантни, нагли и пълни с комплекси.  Peace
За пишкането и ходенето гол..аз не го казвам за първи път, но да повторя. В нашето семейство никой не се крие /нищо, че са трима мъже  и аз  Mr. Green /. И благодарение на това сега, когато Марти е вече в пубертетаа споделя с мен всички промени, които настъпват в тялото му и за това се говори открито. Лятото с една приятелка си говорихме за това и тя сподели ,че синът и се заключвал в стаята си, в банята, в тоалетната , срамува се, не ходи по гащи дори пред родителите си и т.н.....това дете никога не беше виждало родителите си голи  Shocked
Това е!  Mr. Green
мариска - ти си роден талант мацко, какво стана с ученето?...Ади е станал един невероятен хлапак, спретнали сте му страхотно парти.....хаааааааа виждам нещо познато на вратата на хладилника ви  Mr. Green  Laughing

# 161
  • Мнения: 47
     Честит пожден ден на сладурите да растат умни,весели и здрави.  bouquet  bouquet
относно ходенето до тоалетна....в нашата градина го правят момичета и момчета по едно и също време Shocked.Вече сме на ясно че момчетата имат пишки а момичетата "пици" и сега като види батко си по боксерки е така Shocked и прави заключение, че той е мъж и затова има пишка..... #Crazy
Мариска даде ми страхотна идея да знаеш с тези огледала, направо е приказно  bouquet и снимките от РД са страхотни Peace
Аник да ти кажа....сина ми е на14 г. и не ме е срам да ме вижда полу-гола(та той е бил на 12 когато съм отбила Дари, и неговия татко се криеше та детето до 10 г аз съм го къпал....ее сега вече сам ...нали е голям newsm78(поне за такъв се има)
Деата Peace  bouquet

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 12:40 от maminka-babinka

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
deata, аз съм малко "консерва", но също съм съгласна, че е по-добре децата да са свободни и самоуверени  Peace
mariska, наистина ти идват отвътре нещата  Hug Руси може само да ти се радва Peace и очите май са по-добре, съдейки по по-честите включвания Wink загледах се и в другите ти албуми (по-специално този от твой рожден ден 2006). Толкова са сладки бебоците. Знаете ли нещо за evichka и Тити  newsm78

# 163
  • Мнения: 1 031
Днес почерпката ще е от мен!

С милото имаме годишнина - 5 години откакто сме се бракували Grinning
Почерпете се за наше здраве и дълъг съвместен живот Hug
Гадното е че мъжо не е тука и ще отложим празнуването за след 3-4 дена като се върне, ама няма нищо - така ще ни е по-сладко Wink














Честит рожден ден на днешните рожденници - Eмил, Денис и Вики!
Да са живи и здрави и само радост и щастие да носят на мама и тати!



# 164
  • Мнения: 5 393
Тонеска- честита годишнина! Бъдете влюбени и щастливи още дълги години!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МЪНИЦИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА!

Здрави, весели и засмяни бъдете!

Общи условия

Активация на акаунт