Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 21 985
  • 298
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Хахахах съни.....римата ти ме уби  Laughing Laughing Laughing
аз пък предлагам
"Месецът ни рожденяшки свърши, СЕПТЕМВРИЙЧЕТО в градината сополи бърше"  Joy Joy

 Joy Joy Joy
това със сополите е МНОГО актуално. Нашите набират сила  #2gunfire
опс, ти май други сополи имаш предвид newsm78 к'вото и да е, актуално е  Peace

# 196
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
daetaЕеее стига дееее, чак толкова ли зле е?! Mr. Green
aniKВъх не думай - много съм явно заспала....нали по цял ден от единия диван на другия се местя, та изкукуригвам hahaha Joy
....и оооо аз показах, как мислиш - хареса го...очаквам предложение Mr. Green
MarisИ да, и аз имам такъв метод, само че при нас е " Хайде да си починеш малко?" - строго и сериозно.
GALL78Какво става миличка?Изледванията...?Къде си, наред ли е всичко?

Лека и спокойна на всички! Hug

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Добро утро!
Ние ще си стоим в къщи - сопол, гърлобол и Т  Sad
Резултатите на GALL май бяха за петък  Praynig Praynig

# 198
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро!
пак гледам почвате да влачите циФките....дръжте се бре  Hug
За общия рожден ден да сте здрави  Hug

# 199
  • Мнения: 1 599
Добро утро!
Аз имах още много неща да пиша вчера, но Ади реши да затваря лаптопа и не знам как и предищния постинг се е появил Simple Smile
Ние сме вече по-добре. Ади надявам се да е на градина в неделя
Тайги вие как сте?
Аник, скоро да оздравявате! И ние с мъжа ми най-редовно се дърпаме за кой е прав и кой не относно Ади. Най-вече той ме обвинява, че съм много нервна и му викам(а аз само повишавамм глас), та затова детето било нервно! та дали да не отида до някой санаториум да се поуспокоя  Joy
Съни, ти какво само местиш краци - нямаш ли за учене, чистене, готвене, правене на планове  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 529
Здравейте мили мами,

Добре съм, бях малко в болница да закрепим положението, но вчера ме пуснаха и сега се надявам да съм добре. Иначе още чакам резултати от амниоцентеза .... нещо много време ме баламосват и не ми излизат - повече от месец и това ме убива  Confused даже подозирам, че са ми ги загубили, защото до месец трябваше да са излезли  Thinking както и да е, каквото Господ е рекъл - това!

Само да не пропусна да поздравя всички мили рожденици, които съм пропуснала през последната седмица  Heart Eyes  bouquet 
Бъдете здрави, диви и щастливи хлапета    bouquet

Роси, това с варицелата малко ме смути, но ме съмнява - ако беше варицела, трябва да избие отведнъж навсякъде май, а не само по гръбчето  newsm78 Пази се!  Praynig
 

# 201
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Галче , стискам палци мила..да се закрепиш и резултатите да са отлични  Praynig Hug

# 202
  • Мнения: 1 599
ХАЙДЕ, ГАЛЧЕ.КАЗВАЙ ДОБРИТЕ НОВИНИ

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Ти по желание ли прави амниоцентеза? След онова БХР ли беше, кво беше  newsm78 Брей, като знам какви притеснения бяха, не ми се мисли  ooooh! Стискай краците, жено!!!  Naughty Някакви си там 30-и няколко седмици, сега са отлетели (на чужд гръб)  Hug Много се вълнувам, да знаеш, ей!!!
Деска, кво няма да точим сополи...днес е 20 градуса, а оня ден беше 5  Crazy При нас засега е само хрема. Надявам се вече по-леко да караме болестите  Praynig Аз имам теория, че ако Габриел душевно е спокоен, по-малко ще боледува  Praynig Под спокойствие имам предвд да си е в къщи, баща му да е около него, да не търчим нагоре-надолу като изоглавени двамата...
Марис, и при нас е така  Peace Аз мисля, че баща му го глези и не знае как точно да се държи с него. Той пък мисли, че аз не съм права  Confused Когато той се кара на Габи, аз излизам или го подкрепям. Когато аз се карам на Габи, той миказва "стига си му се карала". Ей затова се ядосвам!!!

# 204
  • Мнения: 823
Галл, стискам паци, мила, да излязат резултатите по-скоро, за да се успокоиш  Praynig Дано да нямаш проблеми с бременността нататък  Peace Целувки по тумбачето  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 3 595
Здравейте милички Heart Eyes

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички дечица, които нямах възможност да поздравя навреме! Да са ви здравички, да растат усмихнати и да ви слушкат от време на време!

Роси, Елито се разболя от варицела, точно като забременях с Боян. Тръгва от главата, предимно в косата, после лицето, крайниците и тогава корем, гръб и навсякъде. Елито я кара тежко, но повечето ни познати я изкараха с малко пъпки, а едно дете само с 2. Не е задължително да е варицела, ако е трябва да има висока Т по време на самото излизане на пъпките. Те са с едно бяло връхче.

Мили бременни стискам палци с всички ви, всичко да е наред. На мен зверски ми се спеше и ми се гадеше и ме болеше, ама всяко нещо поетапно мина и бебето дойде, а сега си седи и си гледа бебе Айнщайн, а кога ще спи хич незнам.

Целувки на всички и доскоро   love001

# 206
  • Мнения: 919



Добро утро момичета   bouquet
Галче Стискам палци всичко да е наред Hug

Аз утре заминавам на сватба в Петрич - колега се жени Mr. Green Ще видя маЧедонска сватба що е
 Joy  Нещо хич не мога да се наспя, ама к'во даправиш - грехота е да изпуснеш купон hahaha

Приятен ден от мен

# 207
  • Мнения: 529
Понеже ви разтревожих много, бързам сега да ви успокоя - вчера излезнаха резултатите и всичко е ОК  Praynig Потвърди се и полът - пак мъж ще е  ooooh! Много се бях притеснила, защото онзи пуст скрининг БХС показа много висок риск  Confused Оттам ме пратиха на амнио. Първо се притеснявах как ще мине амниото, щото и то е рисковано, после като прескочих трапа, започнах да чакам пустите резултати и така ...... Благодаря на Господ, че резултатът от изследването е добър  Praynig   

Вчера от радост и емоции пак си предизвиках контракции и сега пак се лекувам със спазмолитици, ама тоя път от хубави емоции - нЕма угодия ей  Crazy

Благодаря ви за подкрепата   bouquet Heart Eyes

Пипиоле, яко хорца ще друсаш ми се струва  Mr. Green
Роси, как си, мила? Стискам палци точицата да има пулс, ей бях забравила колко изкукуригват бременните  Flutter
Аз като че ли вече сополите не ги считам за проблем - духам, бъркам с клечки, пръскам Стеримар и така. Ако се разкашля вкарвам сироп Проспан например и на втория ден ако няма никакъв ефект чак тогава на доктор. И още си мисля, че сополите не са причина за домашен отпуск, щото те в градината всички са така  newsm78   

# 208
  • Мнения: 1 599
ГалHeart Eyes  Hug

# 209
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Галчеее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...супер ,супер  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт