Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора

Бургас

Здравейте момичета ,колко според вас  излиза средно  една  баня от майстора до бидето ,но може би ще кажете относително  newsm78
Цитирай

София

Много ясно!
Първи и основен въпрос - колко е голяма банята?
Цитирай

Много ясно!
Първи и основен въпрос - колко е голяма банята?

Не е толкова важен въпроса. Има един минимум средства който се дава независимо от квадратурата и от там насетне е въпрос на това колко още допълнително средства си готов да изхвърлиш защото таванът може да е много висок.

Въпросът с цената е въпрос на това какво желаеш да получиш в крайна сметка, а също на умело планиране на дизайна на банята, умение и знание от къде и какво да купуваш.
Цитирай

София

Като вземеш предвид, че има плочки с цени 20 лв. за кв.м. и с 200 лв. за кв.м. за какъв минимум говорим изобощо! Една тоалетна чиния може да сдобиеш и за 150 лв., така и за 1500 лв. Цени на вани и душкабини изобщо не искам да коментирам.
Няма средна цена, има твоята цена и тя се определя само от твоя вкус и от твоите финансови възможности.
Цитирай

Като вземеш предвид, че има плочки с цени 20 лв. за кв.м. и с 200 лв. за кв.м. за какъв минимум говорим изобощо!

Имаш предвид, че е невъзможно банята да се направи евтино? Възможно е. Зависи от точката на старт и наличността в момента в тази баня. Облицовка с плочки съвсем не е задължителна.
Цитирай

Бургас

Баня №1-40кв.м  избрани плочки за около 20лв кв.
Баня №2-22кв.м  избрани плочки за около 20лв кв.
Цитирай

София

Като вземеш предвид, че има плочки с цени 20 лв. за кв.м. и с 200 лв. за кв.м. за какъв минимум говорим изобощо!

Имаш предвид, че е невъзможно банята да се направи евтино? Възможно е. Зависи от точката на старт и наличността в момента в тази баня. Облицовка с плочки съвсем не е задължителна.

Имам предвид, че цената зависи от личните финансови възможности и личния вкус, от размера и от предпочитанията - някой иска вана, друг - душкабина, някой - моноблок, друг - вградено казанче, трети - отделна чиния и казанче.
Дори и цените за труд на майсторите не са фиксирани. Ако си наемеш някой "уникален" майстор, може и стойостта на банята ти да стане уникална.
Цитирай

Бургас

Crying or Very sad ще ме изгонят от вкъщи
Цитирай

София

Crying or Very sad ще ме изгонят от вкъщи

Що????
Цитирай

Бургас

Ами  незнам  мъжката част ми отпуска  6000.00лв
,но  докъде ще  ми стигнат за двете  бани   newsm78  не се знае  по принцип  може  и още  6000.00лв да ми отпусне  ,но  аз искам  всичко  да много  практично ,стилно  и на прилични  Laughingцени  за да може всички да са доволни ,че  имаме  още 3  стаи да правим  newsm78
Цитирай

Имам предвид, че цената зависи от личните финансови възможности и личния вкус, от размера и от предпочитанията - някой иска вана, друг - душкабина, някой - моноблок, друг - вградено казанче, трети - отделна чиния и казанче.
Дори и цените за труд на майсторите не са фиксирани. Ако си наемеш някой "уникален" майстор, може и стойостта на банята ти да стане уникална.

Мда..в това няма съмнение. Въпросът е доста неправилно зададен. Средна цена изобщо не може да се дискутира.

gicka, зависи на какво положение са баните сега и доколко можеш да разчиташ на трудовложение от страна на съпруг и роднини. Според мен, имаш всички шансове да се вложиш в лимит от 3000 за баня.
Цитирай

София

Моята мъжка част ми отпусне толкова за бъдещата ми баня...ще го разцелувам. Mr. Greenама няма.За баня 2м на 1,20 сме си отпуснали лимит от 1500лв и мисля,че ще се справим.Душ кабини няма да имаме,но ще си направим мисля прилична баня.
Говоря евентуално за бъдещо жилище,което още не сме закупили Laughing.Мечтая си един вид. Whistling
Цитирай

София

,но  докъде ще  ми стигнат за двете  бани   newsm78  не се знае  по принцип  може  и още  6000.00лв да ми отпусне  ,но  аз искам  всичко  да много  практично ,стилно  и на прилични  Laughingцени  за да може всички да са доволни ,че  имаме  още 3  стаи да правим  newsm78

За толкова пари аз цяла къща мога да построя!
Не знам какви са ти изискванията и идеите, но мисля, че за стандартна баня от около 4-5 кв. м. със сигурност ще ти стигнат /и за двете/.
Цитирай

Бургас

И аз го целувам златен ми е  Love .Така ,но за батерий ,вградени казанчета гърнета ,бидета,мивки отиват доста парички  душ кабина няма да слагаме newsm78
Извинявам се за неправино зададеният въпрос. Blush
Цитирай

Все на втория етаж

Нашата бяна излезе към 5000 лв. преди 3 год. правена. Средно голяма, не знам колко кв. м. е  Embarassed , но не е малка, не е й голяма. Говоря за всичко от нулата, тоест водопровод, майстор, плочки, бойлер, батерии Видима идеал с душ, мивка и тоалетна чиния с казанче Видима. Тавана ни е минерална мазилка, плочките са италиански, с фризове, 30 лв. има беше квадрата преди 3- 4 год. Но нямаме вана и душ кабина, много исках вана, но нямахме място. Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора