Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 11 тема

  • 39 912
  • 340
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 3 816
Пу първа с рецептата за крушките. Party Е нищо де, втора. Laughing

Котка , моята рецепта също е лесничка. Импровизирах с наличните продукти в къщи.   chef Предварително накиснах булгура в една купичка гореща вода за да набъбне и да омекне/може да се свари/. След като омекна, към него прибавих канела и захар/кой колкото обича/. С лъжичка сложих от булгура в крушата, на която предварително махнах сърцевината. Отгоре поръсих с нарязани кайсиеви ядки/аз имах такива/ и сложих по едно малко парченце масълце. Сипвам малко водичка в тавата и слагам да се пекат в предварително загрята фурна, колкото да омекнат крушите и да се позапекат ядките. Hug

# 2
  • Мнения: 3 770

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 21:13 от * *•● Диди ●•* *

# 3
  • Мнения: 4 435
Много тъпо ми стана,като видях в друга тема,как са ви плеснали рецептите в някакво гнусно,жълто вестниче. Close

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
Не съм фенка на крушите,но тези рецепти са направо невероятни.

# 5
  • Мнения: 55
Много тъпо ми стана,като видях в друга тема,как са ви плеснали рецептите в някакво гнусно,жълто вестниче. Close
за какво иде реч???

# 6
  • Мнения: 3 770
Много тъпо ми стана,като видях в друга тема,как са ви плеснали рецептите в някакво гнусно,жълто вестниче. Close
за какво иде реч???

И на мен ми е интересно !

# 7
  • София
  • Мнения: 3 816
И на мен ми стана интересно и се поразрових, ето вижте.

# 8
  • Мнения: 7 418
И на мен ми стана интересно и се поразрових, ето вижте.
  Мдаммм......Видяхме. Confused

# 9
  • Мнения: 4 435
Сори,че се забавих,ама ми се наводни кухнята от дъжда. geleva ви е дала линк.

# 10
  • Мнения: 3 770
Четох , четох , познах хляба на Умбра и картофките на Пепчо ! Темата е явно с продължение , нищо чудно след някой месец пак да се възроди , този път със снимки в по-престижно издание !  Mr. Green Всъщност и аз съм пляснала чужда снимка , вместо запис , но поне си пише на нея откъде е , а и нямам претенции да съм го правила това.  Mr. Green
Ами изводът е - никакви рецепти повече ! Само на ЛС !  Mr. Green Майтап !  Grinning Неприятно , но все пак и донякъде ласкателно ! Така ,че не преставайте да творите и снимате ! 
Peace

# 11
  • Мнения: 193
Хммммм, това си е меко казано неприяно.Верно, оценени по достойнство, ама поне да бяха чукнали един ред с източника........

# 12
  • Мнения: 108
И на мен ми стана интересно и се поразрових, ето вижте.
Направо съм възмутена, доста гадно , #2gunfire но факт все пак!Все така става в тая държава... Twisted Evil
Това е нашата вечеря, че още зелето  дояждахме  Heart Eyes Направих едни сандвичи като допълнение, но взех ,че попрекалих пред компа и малко ги изтървах  Joyголеми вкусотий творите ЕЙ!!!

# 13
  • Мнения: 3 770
SvetletoS , изобщо не лъжи , че си препекла тези страхотни сандвичи ! С фотошоп си ги обработила , за да не станат обект на плагиатство !  Mr. Green И все пак са вкусни , нали ?  Peace

# 14
  • Мнения: 1 313
Здравейте в новата темичка Hug
Започнали сте да обсъждате много неприятна темичка, а най-кофтито е, че освен разни момиченца из нета с блогчета, взеха и разни списаниенца и вестничета да си изкарват хляба с нашите рецепти, че и снимките ползват ooooh!
Явно няма оправия в нашата мила Родина, но както и да е Confused
Днес не съм готвила-зле ми е нещо, но вие сте творили, следя ви цял ден Peace
Само това спретнах за лично удовлетворение така, да се почувствам малко по-добре Wink
Крем-руло с банан

Хубава вечер и успешна нова седмица на всички!  :b
ouquet:

Общи условия

Активация на акаунт