Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мили мамчета здравейте.Детенцето ми 1.10 месеца от време на време потреперва с главичка.Все едно голям човек като му е студено как се привтриса.Водихме го на невролог на 7 месеца,но той каза че е рано за ЕМГ и детето си изглежда нормално.Обаче аз мира нямам,имал ли е някой такъв проблем,какво може да е.Чета тук за епилепсията и моля и майки на дечица в такова състояние да се включат.Благодаря ви.
Цитирай
 PraynigНикой ли нищо не знае.В момента не мога да посетя лекар ,защото съм на училище а момченцето ми е на село.А да знаете във Варна добър невролог.
Цитирай

Здравей!
Препоръчвам ти Д-р.Делиганева детски невролог,работи в терапията или УМБАЛ,,Света Марина" ,ще ти пусна на лични,координати те й!
Цитирай
През 2 минути влизам в клубчето и чакам.Благодаря ти.Трябва ли да запазя час предварително.
Цитирай

Да , добре е да се разберете предварително! Peace
Цитирай
А какво може да му е.
Цитирай

monamy,ние не сме специалисти,а и все пак той ще прецени какво изследване да назначи!
Нашата организация насочва родителите към специалиста ,а самият той си казва думата по проблема! Peace
Цитирай
здравейте мамчета имам дъщеря на 2години и 3 месеца тя също като по-малка потреперваше с главичка все едно че и е студено но не съм я водила на лекар.Постепенно спря да го прави и отдавна не съм я виждала да потреперва.Аз съм на 27 години и от малка съм със същите потрепервания като на дъщеря ми за мен са все едно да кихна.Незнам можеби аз съм и го предала генетично само че при нея изчезнаха а при мен са си и до днес.Но за твое успокоение си я заведи .Аз съм я водила при д-р Щилянов във Варна но по друга причина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.