ADSL има ли доволни

  • 1 239
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Вкъщи имаме и сме доволни.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз не съм доволна. Crossing Arms
От постоянното си общуване с операторите вече съм специалист, но полза - никаква. Връзката - ту я има, ту я нема.

# 17
  • София
  • Мнения: 67
Аз не мога един отговор да напиша без да рестартирам един или два пъти. Може би е решение за дом. нет, а не за бизнес  newsm78....

# 18
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
аз съм доволна ,в къщи сме вече година и половина с ADSL,и досега не сме имали проблеми.Оплаквания нямам Peace

# 19
  • Мнения: 1 666
Вече 3 години вкъщи сме с АДСЛ - нямам никакви оплаквания!

# 20
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Всичко ни е нормално с АДСЛ-а, не сме имали проблеми.  Ползваме от 2г. в къщи, а връзката ни е толкова бърза за колкото си плащаме.


Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
WOW...радвам се , че има толкова добри отзиви...
Дано темата остане и през зимата..да видим тогава какви коментари ще има Simple Smile


Не изглежда като да се радваш  Laughing - това за зимата направо като проклятие звучи. От 4 години сме с ADSL, съответно няколко зими сме преживели безпроблемно - няма как да си изкривя душата и да оплюя услуга, от която съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 454
Не, не проклинам - направо пророкувам Simple Smile
Както и да е де- казах си мнението -няма да спамя Simple Smile
Вече имахме проблеми в офиса, а е само втори ден на дъждове - надявам се да нямаме повече

Все пак наистина за тези , които са доволни - радвам се , че не са изпитвали дразнението и отегчението от слушането на песнички по телефона докато се свързам по телефона и другите неудобства - дано да продължавате да нямате проблеми. Наистина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт