Четете ли "Жълта преса"?

  • 1 716
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
да, бе, мамка му. как всички четат "Класа", "Капитал" и "Нешънъл Джиографик" евентуално, пък тиражът на "Шоу"-то  е 300 хиляди?  newsm78

300 000?! Толкова не е стигал и през най-големия си бум преди 9 г. 140 000 някак си звучи по-достоверно.  Mr. Green

# 31
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
да, бе, мамка му. как всички четат "Класа", "Капитал" и "Нешънъл Джиографик" евентуално, пък тиражът на "Шоу"-то  е 300 хиляди?  newsm78

300 000?! Толкова не е стигал и през най-големия си бум преди 9 г. 140 000 някак си звучи по-достоверно.  Mr. Green
извинете ме, моля.  Embarassed тиражът на Уикенд обаче е точно 267 000. айде сега, кажи нещо.

# 32
  • Мнения: 6 417
Казвам: толкова е.

# 33
  • София
  • Мнения: 397
 Ето де, нали някои си признахме - аз, Лиска, 22-годишните и др. Сега какво ни е наказанието?

# 34
  • Мнения: 274
Абе от известни години съм на 22 ...

Семеен статус?

Моля снимка и телефона ти на ЛС. Благодаря!

# 35
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз да си призная - по цял уикенд се забавлявам с Уикенд.
През седмицата бойкотирам ВАЦ - не ги чета.
От време на време и Блясък даже си взимам.
А сайта на Сън ми е у Фейвъритс.
Жълто отвсякъде.

# 36
  • Мнения: 1 495
И аз съм от групата на тези дето четат, но не купуват  Mr. Green. Баба ми и дядо ми си купуват редовно и като съм била нагости ги чета с интерес. Аз съм си купувала списания от рода на "Слава" за плажа. Интересно ми е да чета обаче за световните звезди , като Анджелина и Брад (голяма фенка съм) и примерно Дженифър Анистън.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Моля, да не си рекламирате жълтугите във форума ни!
За всеки влак си има пътници, но ще замоля да не превръщате това място в разпределителна гара за боклучави дестинации.
Заключвам, изтривам всички препратки и не се извинявам на собствениците на изтритите сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт