Четете ли "Жълта преса"?

  • 1 714
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Аз обичам да чета жълтинки... А Вие?

# 1
  • Мнения: 1 454
Аз- не...и нормална за 'звезди' и известни личности ми е трудно да довърша - дори на плажа Simple Smile
Но имам една приятелка - тя луда просто...чете всичко , помни всичко...и така Simple Smile
И тя много си ги обича жълтинките - не че вярва , но Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Само като пише за Блонди вътре.

# 3
  • Мнения: 274
Естествено, че чета. Как иначе ще знам коя вип-ка е свободна и към коя да се насоча? А и е тъпо примерно на некой коктейл да тръгна да забивам некоя миска, а после да се окаже, че тя движи в момента с некой енергиен бос...Нали се сещате, че не е здравословно.

# 4
  • Мнения: 1 437
чета клюкарника Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Не,
аз чета "Знаете ли ,кого видях?" Mr. Greenто пак същото

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бих си купила целенасочено. Но се е случвало, когато майка ми е на гости и е овършала къщата, съответно аз няма какво да правя, да се зазяпам в някой от нейните вестничета. Обикновено още първите 2 статийки са толкова нелепи, че се отказвам без бой Laughing

# 7
  • Мнения: 78
Не съм си купувала никога, но когато ми попаднат ги
прочитам диагонално

# 8
  • Мнения: 6 417
Странни работи. Никой не чете жълта преса, а тиражите й хвърчат все повече и повече нагоре. Кой ли я чете тогава?  Thinking

# 9
  • Мнения: 274
Е как никой бе, Шушон? Аз чета!

Освен това, много искам да се запозная с журналистка от жълт вестник. Мечта ми е. Освен че ще си попълня колекцията и с тази професия, ще ми помогне да стана и известен!

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз чета задължително, когато съм на път сама и в рейс. Когато бях студентка направо не пропусках.

Обаче от година някъде не съм- нямам време, пък и една камара интересни книги съм натрупала за четене.

# 11
  • Мнения: X
Нийе. Не ми е интересно.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ъъъъ да си плакна очите с жълти акита? мерси ...

# 13
  • Мнения: 145
Незнам, много верни неща си пишат хората. Ако следиш редовно ти стават ясно накои схеми....

# 14
  • София
  • Мнения: 397
 Ами щом сме в Клюкарника, значи обичаме клюки, а клюките са в жълтите вестници...

Общи условия

Активация на акаунт