отчитане на тест за бременност

  • 54 736
  • 157
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 609
ох, какво да кажа и аз - днес направо се ошашавих тотално.
правя сутринта един( - ) и след 30-на мин стана (+), купувам втори и той така. ама и на двата, за да видиш чертичка трябва да си с отлично зрение и доста богата фантазия. май май са си изпарителни чертички а на мен вече ми се виждат като истински....

та утре сутринта пак ще препикая някой тест пък да видим.

# 46
  • Мнения: 1 085
etiiordanova  ако не ти се е появила втората чертичка до 5-тата минута теста е невалиден.След 30 минутно появяване не мисля че е валиден.Или имаш голямо въображение или просто си пусни кръвен тест и ще разбереш.

# 47
  • Мнения: 975
Ели,направи сутринта тест.Успех.
Ани ,ако има бременност може би трябва да покаже ,имаш доста закъснение.Защо не направиш кръвен тест?

# 48
  • Мнения: 609
etiiordanova  ако не ти се е появила втората чертичка до 5-тата минута теста е невалиден.След 30 минутно появяване не мисля че е валиден.Или имаш голямо въображение или просто си пусни кръвен тест и ще разбереш.
май си права. днес сутринта направих още един и се появи пак - някъде след 10-на мин. но отново е достааааааа бледа. аз все още нямам закъснение та може и от това да е. иначе имам някакво странно усещане, че е станало....но това с усещането не е голям предиктор.
ще кажеш да поизчакам, но по принцип не съм от най - търпеливите.

тези дни ще се разбере какво е.

# 49
  • Мнения: 126
Ети, бременна си.
Щом нямаш закъснение още, хормонът е в много ниски граници, факт е че ти отчита на 10 минута - ако няма бременност не виждам как ще се появи втората чертица, па макар е много бледа.
Днес ми е 32 ден при МЦ 28-30 дни и чертата с първа сутрешна урина си е вече доста добра. Повече тестове няма да правя, във вторник съм на преглед.
Както вече писах предните дни и аз имах едни такива Хамлетовски главоблъсканици тип "съм или не съм", заради втората черта след врамато за отчитане, бях сигурна за себе си, но вече и доказателство има.
Та ако искаш си направи кръвен, както са те посъветвали момичетата, но мисля, че ако утре сутрин направиш още един Шуър Чек вече ще отчете в рамките на периода.
Стискам палци всичко да е наред!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честито Beaby, желая ти лека и безпроблемна бременност! Hug
Etiiordanova повтори теста и изчакай, искрено се надявам на положителен резултат и при теб ! Hug

# 51
  • Мнения: 609
Миличка, благодаря ти за прекрасните думи.
де да бях толкова сигурна колкото звучи от твоите думи.
точно в такава ситуация съм - да бъде или да не бъде.
а и ако трябва да съм искрена - чертичката е много, ама многооооо бледа. даже не мисля че е станала по - тъмна от вчера.

между другото вече започнах да ги взимам нещата на  майтап - толкова терзания всеки месец - не си е работа.

може би и факта, че си имам едно детенци ми помага да гледам по - философски.

както и да е ще пиша при развитие на казуса.

# 52
  • Мнения: 253
Ети, и на мен ми се струва, че си бременна, на мен никога до сега не ми се е появявала втора черта, дори и бледа или едвазабележима, независимо след колко минути. Да пишеш какво става и ти стискам палци  Hug
 beaby честито и лека бременост ти пожелавам, мила   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети и аз ти казвам че си бременна,така че Честито  bouquet

beaby Честито и на теб  bouquet

# 54
  • Мнения: 609
Аз пък, момичета, си мисля, че това са си изпарителни чертички.
въпреки че е странно да се появяват на всички тестове, но нали ви казвам толкова са невидими, че едвам си ги виждам.

и както бише писала една мама, едвам видими, ама не си ги давам.

# 55
  • Мнения: 609
в духа на този разговор - знае ли някой къде бих могла да видя снимки на + тестчета?
за да мога да направя сравнение

# 56
  • София
  • Мнения: 2 908
Ети отиди направи кръвен тест че с тези тестове само ще продължаваш да стоиш в невидение и да се чудиш какво става.Но аз смятам че щом има втора черта макар и бледа трябва да има и бременност.

# 57
  • Мнения: 609
не искам да ходя на кръвен.

2 пъти съм ходила когато не съм била и сега от тъпо суеверие съм решила да си се терзая до последно, че да не разваля магията!

кажете - не съм ли ку-ку?!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 908
Ами май вярно си ку-ку Ети Grinning Продължавай да се терзаеш тогава,а аз ще ти стискам палци да е станало и всичко да е наред Praynig Hug

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Ети нямам снимка да видиш моя тест каква бледа бледа втора черта имаше и то на 13 ден закъснение .Тогава няма да си мислиш че си ку ку.Все пак няма как да е наситена след като не е минало достатъчно време ,за да се повиши този хормон HugНе се терзай иди или на кръвен или просто изчакай някой ден , знам че е лесно да се напише .Самата аз направих сигурно 50 теста в първите два месеца на бременността си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт