Сексът след появата на бебето?

  • 2 563
  • 25
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Какво се случва със секса , когато бебето си настани при вас? Остава ли време за това, когато няма кой да ви замести и малкото човече си нуждае от вас денонощно?  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 082
еми,все се случва да дремне за половин час...  Laughing

# 2
  • Мнения: 871
Мятаме му едно одеало и се почваме Flutter

ПП. Темата ти е за ДиС Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 423
О, не бери грижа, че няма кой да те замести.

# 4
  • Мнения: 22 343
Е, бебето не изисква грижи чак 24часа в денонощието нон стоп. ))
Зависи си и от родителите. ) Ако имат мерак ще намерят време и начин. ) ако нямат, винаги могат да използват бебето за оправдание. )

# 5
  • Мнения: 3 306
еми,все се случва да дремне за половин час...  Laughing
   Peace

# 6
  • Мнения: 4 585

Може и докато цоца, то не разбира. Циците са две затова.

# 7
  • Мнения: 184
В началото имаше моменти в които толкова бях уморена, че нямах нито желание, нито сили за секс. Но по нататък нещата си идват на мястото, не че работа с бебо става по малко- напротив, просто се свиква. Мисля че е нормално, съдейки по собствения си опит, след раждането желанието за секс да изчезне, но май само при жената, не и при мъжа.

# 8
  • Мнения: 257
винаги можеш да си откраднеш малко време стига да искаш

# 9
  • Мнения: 2 197
Не ги познавам тези бебета изискващи 24 часово внимание. Може би защото моето беше перфектно бебе - здрав сън от 21.30-22.00 до към 9.30 сутринта. Няма будене, няма мрънкане, няма храна. Време за секс бол. Та даже и второ бебе се получи, ама не му беше писано...

# 10
  • Мнения: 4 965
Е, чак 24 часа внимание. Бебето и то е човек, и то има нужда от сън или просто да си полежи самичко в кревата. Нали ако 24 часа го съзерцаваш, самата ти няма да имаш време нито за спане, нито за ядене, нито за къпане. Няма такъв филм. Ние сме с близначки и пак не са ни пречили - важно е желанието. Е, позакъсахме го след 3-тата година, когато се научиха сами да се обгрижват и през нощта сами стават до тоалетна или да пият вода, а и често се местят да спят при нас, ама и сега има лесно - ключове на вратите, пътувания само двамата, "бабин дом" и подобни...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
О, не бери грижа, че няма кой да те замести.

   202uu  Laughing  Laughing  Laughing

За секс време винаги намирам.Виж да приготвя вечеря понякога не остава, но секса е друго нещо.На мъжа ми съм му казала, че с него и без него в 10 секса започва  Twisted Evil

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Не ги познавам тези бебета изискващи 24 часово внимание. Може би защото моето беше перфектно бебе - здрав сън от 21.30-22.00 до към 9.30 сутринта. Няма будене, няма мрънкане, няма храна. Време за секс бол. Та даже и второ бебе се получи, ама не му беше писано...
Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy

Е, то и нашето е все още в нашата стая, ама има и други стаи все пак нали - дневна, кухня, баня  Mr. Green А и в началото и в спалнята няма да се притесняваш  Laughing

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт