Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

напипах си някаква подутина от вътрешната страна на едната срамна устна. Има големина на малко зърно и е вътрешно, външно няма някаква раничка, но при натиск боли. Бременна съм в 25 гс дали има връзка с бременността  и на някой получавало ли му се е така
Цитирай

софия

Може да е възпалена мастна жлеза при космен фоликул. В този случай подутината трябва да е зачервена.
Цитирай

софия

Забравих да напиша, че може да се разсее, но може и да загнои. Но все пак на консултациите ще те прегледат.
Цитирай

София

аз също мисля че е възможно да е от косъм тази подутина- на мен ми се е случвало, болезнено е усещането, но се разсейва след 1-2 дни.
Цитирай

там където не искам

А аз мисля,че какво е това най-добре ще ти каже лекар.
Цитирай

Попово

вероятно е косъмче, до 2-3 дни ако не мине на консултцията поискай преглед  Peace
Цитирай

пловдив

задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист
Цитирай

Стара Загора

Консултирай се с лекар Peace
Цитирай

Бургас

задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист

Така е.По-добре да е нищо сериозно и да се успокоиш на време  Peace
Цитирай

Sofia

И аз имах подобна докато бях бременна-не  болеше и мина от самосебе си,не потърсих лекар,но за всеки случай,ако си притеснена иди Peace
Цитирай

незнам точно и аз

Консултирай се с лекар Peace
newsm10
Цитирай

Плевен

И аз имах такава подутина беше като топченце и ме болеше  и отмина за 2-3дни,мисля че е на масна основа,но може да се консултираш с лекар за твое успокоение
Цитирай

София

обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си
Цитирай

София

Преди години имах подобно нещо. Беше си обаче баш пъпка  Embarassed от враснал се косъм. Признавам, че постъпих глупаво и си я изстисках. Добре, че не се възпали. Тинейджърски години...акъл никакъв...
Цитирай

обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си
Ами изчакай и пиши какво става.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора