Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 19 564
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 196
Раниците са безумно тежки, а в днешната липсваха учебниците по иврит, които не са получили още. С тях, не искам и да си представям.
Наистина са много тежки. Аз и нося на Ането раницата до училище, обаче там, докато се съберат всички, си ги носят сами. Това са поне двайсет минути. После си ги влачат до четвъртия етаж.
С тези темпове след четири години всички олимпийски медали по вдигане на тежести ще са наши. Joy

# 76
  • Мнения: 7 263

Имелда и ти отглеждаш страхотен чаровник  Hug Hug Hug жив и здрав да ти е!!! макар, че леко конкуренция ни идвате, но пък здраве да е при толкоз красиви моми все ще се намерят и за нашите магарета   hahaha hahaha hahaha

Лени, русото им избива.  Mr. Green
Моичкият се оказа доста приказлив. Госпожата смята да го остави сам на чин. Бащичко!
Флор ген  hahaha bowuu кво да го правиш. Иначе и моя е приказливец и игривец, госпожата беше видяла леко зор с него вчера, надявам се с времето да улегне полека - лека.
За раниците - безумно са тежки, много неща се мъкнат просто ми е жал за дечицата Confused

Честито на всички, които носят прекрасните имена Вяра, Надежда, Любов и София - нека късмета, здравето и щастието са винаги до тях!!!

# 77
  • Мнения: 3 886
Раниците са безумно тежки, а в днешната липсваха учебниците по иврит, които не са получили още. С тях, не искам и да си представям.
Наистина са много тежки. Аз и нося на Ането раницата до училище, обаче там, докато се съберат всички, си ги носят сами. Това са поне двайсет минути. После си ги влачат до четвъртия етаж.
С тези темпове след четири години всички олимпийски медали по вдигане на тежести ще са наши. Joy
И на нас  ни липстват  още  учебници по езика де .Днес найстина тежеше  помолих го да ми я даде да му помогна а той  отвърна
ДА БЕ ДА МИ СЕ  ПОДИГРАВАТ ВСИЧКИ  #Crazy

# 78
  • Мнения: 516
Дива орхидея, и моят така. Мъчи се, но не дава раницата. Подозирам, че скоро ще му мине ентусиазма.

# 79
  • Мнения: 3 886
Дива орхидея, и моят така. Мъчи се, но не дава раницата. Подозирам, че скоро ще му мине ентусиазма.
Мен занималнята ме притеснява  че няма да иска да ходи дано да греша  че,той е същинска майкюна много  сприятелив  и общителен CrazyСтола също Сутринта се разправяхме  за това .Няма желание да яде там .Ама щото никак не ми е ящен .Ако може някой да го храни докът се ожени  (така вика) ще му е добре newsm78 #Crazy #2gunfire #Cussing outСамо да не и е ял еле кво го очаква

# 80
  • Мнения: 2 716
Ние няма да имаме учебник по език. Нямало за нас. Ще карат на хвълчащи листчета. За сега няма да има и тетрадка  Joy
Днес се метнахме връз госпожата да я гушкаме. Ми в детската така си правеше детето.  Blush
Забравила си парите.
А беше подготвила 4 лева, които нямало да й стигнат  ooooh! (от 9 до 11, без право да слизат до лавката)

# 81
# 82
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен.
Честит имен ден на всички  празнуващи  bouquet
Честит празник и на всички софиянци.  bouquet Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 632
Честит имен ден на всички празнуващи!  bouquet

Днес отиде сърдита на училище,защото сутринта се скарахме.Снощи решила,че ще си вземе портмонето и без да пита може ли не може ли си го сложила в раницата.Още не познава добре парите и не прави сметка че в портмонето и има около 30 лева.Нея я интересува да има стотинки.Да си купувала близалка от лафката.Този път и се размина,баща й й каза,че при още едно такова изпълнение ще има наказание.Не знам вече как да говоря с нея.Сутринта обяснявах половин час, че така не се прави и е постъпила лошо,а тя ми вика а ти защо си ми ровила в чантата. ooooh!

# 84
  • Мнения: 2 716
а тя ми вика а ти защо си ми ровила в чантата. ooooh!
Joy И е права.

"Госпожата ни даде програма завинаги"  Joy 

# 85
  • София
  • Мнения: 11 116
Най-сетне и аз качих малко снимки на моя първокласник  Wink
http://www.inabg.snimka.bg/album.php?album_id=286529&pid=7675583

# 86
  • Мнения: 402
Сега я забелязвам тази първолашка тема Embarassed
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Здравейте отново от нас.
Нашата госпожа здраво затрупа  децата с домашни.
Имат да съчиняват 2 разказа по 2 предмета, да пишат по литература и математика.
Днес моят синковец си изпросил от ново другарче пари за бонбони от лафката  Embarassed После се похвалил на учителката, а тя на мен  Embarassed Такъв срам не съм брала никога. А му бях дала кроасан и ябълка. Сега се замислям дали да не му давам по 50ст на ден, а ако му остават добре, само да не си проси от децата.

# 88
  • София
  • Мнения: 8 932
Сега я забелязвам тази първолашка тема Embarassed
На 15-ти вечерта два часа слагах подвързии на учебници и тетрадки и ги надписвах, взимам го на 16-ти и намирам всичките ученици без подвързии, които бяха намачкани на топка в раницата, той решил, че това са опаковки и както всяка играчка и дрешка я вади от опаковката така процедирал и с учебниците ooooh!
Същата работа и моят, добре че в този ден отиде само с Букварче.

# 89
  • Мнения: 861
Имелда, синът ти е страхотен Heart Eyes
Ние вчера нямахме домашно, но дребния беше много изморен и заспа още преди 21.00.
Днес тръгна с голям ентусиазъм. Храната на стола ще струва три и нещо / забравих точно колко Embarassed/. Вчера имало кюфтета с доматен сос и прасков. Каза, че бил ял. Засега всичко е наред, дано така продължава.

И в нашата тетрадка по математика има лупа. Като я сложиш над страницата, в едни червени полет след задачата се вижда верният отговор.
Подкрепям идеята за тема, в която да обсъждаме материала от учебниците, че и в нашите няма никакви условия и нещо не мога да схвана, каква е целта на занятието.. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт