Хубав крем за суха и чувствителна кожа?

  • 54 029
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Няма значение цената. Важното е кожата ми наистина да е овлажнена и защитена.

Забравих да кажа, че трябва да е подходящ за 25 годишна кожа на лицето.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 16:53 от Estellia

# 1
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз днес си взех на Лореал хидратиращ и овлажняващ - Triple Action и е със защита. Него ми препоръчаха за възрастта, а и за овлажняване на кожата  Peace На Авен и Виши също са хубави.

# 2
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Доколкото знам за лятото за походящи хидратиращи кремчета, а за зимата какво е подходящо да се ползва. В момента съм с един хидрадиращ крем на Avon и съм доста доволна - кожата ми стана много мека не съм представител на Avon

# 3
  • Мнения: 3 830
Аз днес си взех на Лореал хидратиращ и овлажняващ - Triple Action и е със защита. Него ми препоръчаха за възрастта, а и за овлажняване на кожата  Peace На Авен и Виши също са хубави.

Този на Лореал за каква възраст е?

Доколкото знам за лятото за походящи хидратиращи кремчета, а за зимата какво е подходящо да се ползва. В момента съм с един хидрадиращ крем на Avon и съм доста доволна - кожата ми стана много мека не съм представител на Avon

Ми пак са подходящи овлажняващи, но и предпзващи от студеното време.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз днес си взех на Лореал хидратиращ и овлажняващ - Triple Action и е със защита. Него ми препоръчаха за възрастта, а и за овлажняване на кожата  Peace На Авен и Виши също са хубави.

Този на Лореал за каква възраст е?


За по-млада кожа. Мисля, че и на теб би ти свършил работа. Аз съм на 23 години  Peace

# 5
  • Мнения: 3 830
Аз днес си взех на Лореал хидратиращ и овлажняващ - Triple Action и е със защита. Него ми препоръчаха за възрастта, а и за овлажняване на кожата  Peace На Авен и Виши също са хубави.

Този на Лореал за каква възраст е?


За по-млада кожа. Мисля, че и на теб би ти свършил работа. Аз съм на 23 години  Peace

Чудесно!
Triple Action какво ще рече?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 815


Чудесно!
Triple Action какво ще рече?

[/quote]Loreal triple active jour (объркала съм се) - тройно активен дневен крем.
1. Хидратира трайно.
2. Придава свеж блясък на кожата.
3. Защитава от UV лъчите и от свободните радикали.

Това е,което пише на опаковката.

# 7
  • Мнения: 3 830


Чудесно!
Triple Action какво ще рече?

Loreal triple active jour (объркала съм се) - тройно активен дневен крем.
1. Хидратира трайно.
2. Придава свеж блясък на кожата.
3. Защитава от UV лъчите и от свободните радикали.

Това е,което пише на опаковката.
[/quote]

Каква е цената?
Вчера си купих на Нивеа визаж един за 12 лева, но ми се искаше нещо по-добро, по-скъпичко и да става за 25+.

Този ли е?


В друг форум:
"Кремчето е за нормална и смесена кожа.
Няма възрастови ограничения, води се хидратиращ крем.
Доколкото си спомням според опаковката тройното действие е, че хидратира, има UV-защита, както и серамиди и витамини В5 и Е, които възстановяват и предпазват кожата.
Бих добавила, че е много подходящ за зимата, защото е малко по-мазничък, което в никакъв случаи не е минус, защото много бързо попива и оставя кожата мека  Още един плюс е, че според упътването се нанася и сутрин, и вечер, което спестява нуждата от нощен крем!  Хм, аз броя за предимство и това, че е в тубичка - така не се налага да ползваш шпатулка, което на мен ми е мн досадно, а бъркането с пръсти нали вкарвало микроби в крема... 
Цена: 10 лв (тубичката е 75 мл)
Оценка: 6/6"


А този:


"Супер хидратиращ крем Happyderm за суха и чувствителна кожа. Новост от лабораториите на L`Oreal: Happyderm съчетава в своята свежа и копринено нежна формула Phyto-Dorphines, силно хидратиращи съставки и аромат с доказано еуфорично въздействие. Действие и резултати: Хидратирана с усещане за комфорт, защитена в продължение на 24 часа. Жизнена и блестяща, следите от умора намаляват. Гладка и с равномерен тен, тя е нежна и кадифена. Нанасяйте сутрин и вечер върху идеално почистена кожа.

Цена: приблизително 12 лева."


Звучи много добре. Някой пробвал ли го е?

# 8
  • Мнения: 473
Аз бих ти препоръчала крем на Юсерин - Хидропротект. Подходящ е за твоята кожа и защитава много добре лицето от вредните влияния на околната среда. Ползвала съм го и страшно добре ми действаше на кожата. Сега ползвам на Долива.

# 9
  • Мнения: 1 085
На Юсерин ,Лореал и Виши са най- хубавите кремове за мен.Няма да съжаляваш който и продукт да избереш.По-скъпички са , но красотата няма цена. Crazy

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Естелия, аз се колебах между двата, които си показала на Лореал, но предпочетох Triple Activ защото е със защита. Моя е за нормална към смесена, но има за суха към нормална.
На Виши кремчето е също добро, както и на Авен. Не знам ти си преценяваш, какво точно ти трябва  Peace

# 11
  • Мнения: 17 402
Хидрафаз рич, на Ла Рош Позе- ползвах го цяла зима, пролет, че и лято- много съм доволна!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 45
АЗ ще ти препоръчам кремовете на CLINIANS.За мен те са много добри за суха и чувствителна кожа.Аз лично бях с много суха кожа,която се лющеше на бузите и челото, и ми ставаха червени петна.Страшно неприятно беше.Бях пробвала какво ли не,докато не пробвах тези кремове.Сега се радвам,че вече нямам този проблем.Успех в избора ти.

# 13
  • Мнения: 3 830
АЗ ще ти препоръчам кремовете на CLINIANS.За мен те са много добри за суха и чувствителна кожа.Аз лично бях с много суха кожа,която се лющеше на бузите и челото, и ми ставаха червени петна.Страшно неприятно беше.Бях пробвала какво ли не,докато не пробвах тези кремове.Сега се радвам,че вече нямам този проблем.Успех в избора ти.

И аз имам същите проблеми, особено през зимния сезон. Пък винаги кожата на носа ми се бели, както и на десетката между двете вежди.  Laughing. Не знам каква е причината... Rolling Eyes

Ще потърся и пробвам тези:
1. L'Oreal - Triple Activе Jour
2. Eucerin - ph5 creme или 5% urea или хидропротект
3.Vichy - някой за суха и чувствителна кожа 25+
4. La Roche Posay - много съм доволна от всичко ползвано на марката. Този крем хидрофаз рич за пръв път го чувам, но ще го потърся из атеките.
5. Clinians.


Бързо ми свършват кремовете за лице, затова предполагам, че поне половината от списъка ще успея да ги пробвам до края на зимата.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 508
Естелия, препоръчвам  ти да пропуснеш на Лореал крема.С него си бях докарала алергия, не е за чувствителна кожа, иначе не е лош.

Общи условия

Активация на акаунт