Махане на бенки? Къде?

  • 14 890
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Естелия,малко си притисната във времето.Писах ти ...

anna_karenina ,преминавам на лични Peace

# 16
  • Мнения: 1 554
Във Варна никой ли не си е махал бенки?

# 17
  • Мнения: 17
Здравейте.И аз имам една бенка.Дерматолога ми се притесни от туй че е не симетрична и се рони изпрати ме на онкодерматолог.Ходих във Варна при д-р Дюлгеров (медицински център Надежда).Каза че трябва да се маха и ще ме оперира във мед. център "Валем".Някой случайно да знае цените или да има мнение за д-р Дюлгеров ?Благодаря предварително.  bouquet

# 18
  • Мнения: 486
Моля ви, дайте координати на др.Ботев(Лозенец) търсих, но явно навсякъде координатите му се дават на лични.Благодаря

# 19
  • София
  • Мнения: 1 092
Ами ето тел на клиниката на д-р Ботев 9625532 - понеделник и четвъртък следобяд звъни на този телефон ,за да си запишеш час.

# 20
  • София
  • Мнения: 415
Преди една година си премахнах доста бемки при д-р Ботев. Една част от тях с операция. Изключително съм недоволна, в момента от една от бемките имам огромен, грозен белег . При другите също има какво да се желае  Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 5 901
Не мисля, че белезите имат чак толкова голямо значение, като се има предвид, че бенките са ракови образувания. Много по-важно е как е изрязана бенката и какви са резултатите от хистологията. Peace
А за телефона на д-р Ботев - като напишеш д-р Иван Ботев в Google и излиза.  Hug

# 22
  • Мнения: 486
Благодаря ви   bouquet

# 23
  • Мнения: 95
Аз мога да дам актуален телефон на доц.Балабанова,ако някой иска да казва Wink На мен ми махна преди 3 седмици бенка-за 30 мин,140лв(операция,консумативи и хистологично изследване).Първото посещение,което е преглед,за да ти каже дали трябва да се маха е 30лв.От самата манипулация съм доволна,все още не се е махнала самата коричка на раната,за да ти кажа как ще е белега.Иначе се мажа с Контрактубекс.

# 24
  • София
  • Мнения: 606
Ето и моят опит:

доц. Балабанова - бях при нея тази година, защото си разраних една. Не беше за рязане.

Часна клиника в Германия - Фрайбург - махнаха ми 17 . Ходих до там, защото беше преди 9 години и тук нямах вяра на докторите. Големи белези, много недоволна.

Преди 3 години бях при един китаец в Малайзия и ми махна една с нещо като отрова за бенки. Бенката падна. Беше на лицето. Нямам белег. Пратих един приятел там и той си махна 108 бенки - жив и здрав е. Струваше му към хиляда долара за всичките. На мен ми взе 7 или 8 долара за едната.

# 25
  • Мнения: 838
остават ли ви петна след премахване на бенка от лицето?

Общи условия

Активация на акаунт