Махане на бенки? Къде?

  • 14 892
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Има много теми по въпроса, но се обръщам към всички, които са минали през процедурата, за да споделят къде са я направили. При кой специалист/дерматолог/хирург? На каква цена?
Тези неща ме интересуват. Rolling Eyes Whistling

# 1
  • Мнения: 1 322
Аз ще махам бенка през октомври при прословутата доц. Балабанова, пък ще видим. Ще пиша след това. Тя е махала бенката на Стефка Костадинова.

# 2
  • Мнения: 93
Интересно. И аз имам една бенка на лицето, която все ми казват, че била ефектна и готина, но мен не ме кефи и ще я ликвидирам. А би ли дала координати и телефон за контакт с доц. Балабанова?

# 3
  • Мнения: 15
 Вярвайте ми аз съм ходила на доста места да се интересувам, и на всякаде съм чувала различни мнения. А аз съм по съобразителна защото моята бенка е с по-големи размери и на видно място.... тоест не е работа само за онкодерматолог а и за пласт. хирург. Давам ви списък на тези, които съм посещавала
 Доц. Д-р Иван Трайков (пласт. хирург) http://www.sinumed.net/surgery/dr_traikov.html
 Д-р Юрий Асенов (пластичен хирург) http://www.promiana-bg.com/index.php?option=com_content&task … =36&Itemid=39
 Д-Р ГЕРГАНА ШАЛАМАНОВА (онкодерматолог)  http://www.onkoplov.com/dep-oncodermatology.html
Д-р Чапкънов (онколог) http://trimontium.hit.bg/bulgaria.htm
 Д-р Ботев (София- Лозенец)
Не се ангажирам да изброявам разни лечители от Пловдив и Бургас, специално Д-р Шаламанова ми спомена за това как лекува "пациенти" на въпросните лечители.
Или пък разни козметични салони и "вълшебни" кремове.
Що се отнася до цени много зависи от самата бенка. Манипулацията мисля не е много страшна, не по страшно от това да отидеш на зъболекар, извършва се под локална упойка.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 830
А горе-долу какви са цените и знае ли някой нещо за Д-р Попова?

# 6
  • Мнения: 502
   Запис. Peace Имам бенки,които бих искала да махна,но едва ли ще се реша. Страх ме е и това е. Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Eстелия:)
Аз си ги махнах при д-р Ботев.В момента почти не си личи нищо...но ми ги махна чрез електрокоагулация.
Също така останах и много доволна от д-р Митков.Бях отишла заради едно възпаление и при него леко по спешност.

Имам и една голяма за махане,но все не събирам смелост за нея.
Понеже белега ще бъде доста голям,и е на кофти място,разреза ще стигне до кокал.Още го мисля.Но ако се реша и аз май клоня към пластичен хирург,отколкото дерматолог.Поне ще изпипа добре нещата.

Бях ходила и при доктор Пейчева/ако не се лъжа/.Шеф на онкологията.Тя ми каза че въпросаната бенка мога да я махна и в пластичната хирургия на Пирогов.

Не зная какво друго те интересува.
Ботев за 3 бенки ми взе около 130лв/ако не ме лъжат спомените/./с включени упойки и лекарството/.

За д-р Попова бях изчела всички теми...и мнения.
Всички са доволни от нея,но въпреки това аз се спрях на д-р Ботев.

Успех Simple Smile
  bouquetИ не го мисли толкова- не е страшно:)
Вече не зная какво ще махаш-плоска или висяща бенка:)от там зависи и манипулацията :0

# 8
  • Мнения: 2 803
   Запис. Peace Имам бенки,които бих искала да махна,но едва ли ще се реша. Страх ме е и това е. Embarassed

# 9
В4ера махнахме бенката на дъщеря ми, бенко-брадавица, която беше то4но под веждата  Shocked Операцията трае 20 мин. Издърпват бенката, бият инжекцията под нея за да обезболят мястото, изрязват бенката от двете й страни, две, три шеф4ета и .. това е!
Операцията направихме в 4астната клиника Каспела, Пловдив, при доктор Тонев
Ина4е цената е 200 лв.
Успех на вси4ки, които са се решили Simple Smile
К.Сидерова  bowuu

# 10
  • Мнения: 15

 Исайкова много добре те разбирам отностно голямата бенка, и аз съм била при доктор Ботев и бих казала че е добър специалист, но дали е добър в пластиките? Моята бенка изисква хирургическа ексцизия, което означава изразването и със скалпел и следователно ще остане белег, затова на повечето места където съм ходила ми препоръчват премахването и на 2 етапа (два пъти разяне и шиене). Цената при Д-р Ботев ако добре помня беше около 450лв за екцизия на 2 етапа.
Имам вапросче към Сидерова, доволни ли сте от Д-р Тонев?

# 11
  • Мнения: 76
Тази година си махнах 3 бенки, но в Стара Загора, в lege Artis. Много доволна останах от компетентността, обслужването и резултата - бенките ги няма, все ено никога не ги е имало. В същия козметичен център ходя вече 5-6 години за почистване на лицето, както и за други козметични процедури - изключително доволна съм, толкова доволна, че не рискувам да ходя никъде другаде. Горещо ви го препоръчвам. За цената - имат сайт, където всичко е обяснено.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966

 Исайкова много добре те разбирам отностно голямата бенка, и аз съм била при доктор Ботев и бих казала че е добър специалист, но дали е добър в пластиките? Моята бенка изисква хирургическа ексцизия, което означава изразването и със скалпел и следователно ще остане белег, затова на повечето места където съм ходила ми препоръчват премахването и на 2 етапа (два пъти разяне и шиене). Цената при Д-р Ботев ако добре помня беше около 450лв за екцизия на 2 етапа.
Имам вапросче към Сидерова, доволни ли сте от Д-р Тонев?
Дам,значи и твоето положение е същото като моето.
Последния път и на мен д-р Ботев ми предложи този вариант в два етапа,но да ти призная-не бих се доверила на такава интервенция.Смисъл навсякъде съм чела,че трябва да се маха така бенката,че да не се реже самата тя,а в този случай разреза ще трябва да мине през нея,което доста ме притеснява.
Говорила ли си с пластичен хирург?Какво казват те?
И къде се намира твоята бенка,ако не е тайна:)

# 13
  • Мнения: 3 830
Исайкова, може ли да дадеш координати и тел. номер включително на Ботев?
Имам 3-4 бенки, които искам да махна. Всичките са изпъкнали и често ги разранявам без да искам.
Искам да направя това най-късно до 5 октомври.
Мерси, мила    bouquet

# 14
  • Мнения: 15
 
 Моята бенка се намира на лицето в долната част на бузата ми (с диаметър около 1.5 см) , тоест би имало възможност да се издърпа под брадичката ми, но пластичните хирурзи са на мнение че това би било противно на мимическите ми линии. Доколкото знам бенки могат да се премахат на етапи след обстойно изследване за тяхното качество. Затова аз самата още не съм я премахнала, парвия път като се консултирах с пластичен хирург ми предложи точно този начин на 2  етапа и бях шокирана, защото и аз като теб смятах че не трябва да се раздразва, но в последствие видях че се използва в практиката. Ако намеря някои линк със снимки на тази процедура ще го пусна.
А и знаеш предполагам,че при ексцизията остава белег умножен по две с диаметара и, защото се премахва във формата на елипса. Това е което ме смущава, един некадърен хирург и белег 3см.(а може и повече)  по линия на бузата ми.
М/у другото твоята бенка къде се намира Исайкова?
Може и да мога да ти препоръчам нещо

Общи условия

Активация на акаунт