Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • софия
Здравейте на всички,

От цялото си сърце и душа бих искала да честитя празника на всички, които носят тези прекрасни имена. Да сте живи, здрави и много щастливи.

За мен освен имена, това са 3 прекрасни думи, които ме крепят през изминалите дни, които ми показват, че има надежда, ако има вяра и че любовта никога не умора. Тя е дълбоко в нас и ние я носим цял живот в себе си.

Хубав празник. Обичам ви!!!

# 1
  • София
Честит празник на всички с прекрасните имена Вяра, Надежда, Любов и София!   bouquet
Мила Ники, на този ден не забравям да се моля за твоята борбена кукличка! Нека вярата, надеждата и любовта никога не те напускат! Не губи кураж  Hug

# 2
  • София
Честит празник.    bouquet
Прегръщам те, Николина, и нека всичката надежда, любов, късмет и вяра са с теб. Praynig Praynig Praynig

# 3
  • в сърцето на един мъж...
Честит празник на всички с тези прекрасни имена!  bouquet
Ники, дано този празник ти донесе много късмет! Praynig

# 4
  • Близо до София
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ПРЕКРАСНИТЕ ИМЕНА ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ!
НЕКА ВСИЧКИ БЪДЕМ ИЗПЪЛНЕНИ С ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ! ТАКА НАШИТЕ МЕЧТИ ЩЕ СЕ СБЪДНАТ!!!  Hug  Praynig  Peace

# 5
  • София
Честит празник  smile3525!Ники а на теб пожелавам много вяра надежда и любов!Днес е ден за чудеса и вярвам че господ ще е с вас!!!!!!!!!!!!! Praynig

# 6
  • Стара Загора
Честит празник на всички ,които носят тези прекрасни имена.Да сте живи и здрави!  bouquet
Ники,специално за теб  Hug Hug Hug  Praynig

# 7
  • Варна
Честит празник момичета   bouquet  bouquet  bouquet
нека вярата да е винаги със нас
надеждата да не угасва никога
и любовта да е винаги във нашите сърца
прегръщам ви всички Hug Hug Hug

# 8
  • по света и у нас
Честит празник на всички,които носят тези прекрасни имена!  bouquetА на нас всички останали си пожелавам да даде много вяра,че ще успеем,много надежда,че ще гушкаме сладки малки бебоци в най–скоро време и много любов,защото ние с нашите търпеливи,пълни с разбиране и подкрепа в тези трудни моменти мъже я заслужаваме!!!Късмет на всички ни! Hug  Ники,не преставаме да се молим и дано наистина днешния ден ти донесе най–хубавите новини!Гордеем се с теб с твоята сила и кураж!Само така! Peace

# 9
  • Пловдив

Честит празник на всички,които носят тези прекрасни имена!  bouquet
На всички останали пожелавам много вяра и надежда, че ще сбъднем мечтите си! Praynig

# 10
  • Бургас
Честит празник и от мен на всички, които празнуват днес  Hug
Мили момичета, аз вярвам, че изпълнени с Вяра, окрилени от Надежда и обгърнати с Любов ще се справим с предизвикателствата на съдбата.
Ники  Hug прегръщам те силно и се моля за твоята малка принцеса
Господи дай сила на малката душица да се пребори  Praynig

# 11
Честит празник на всички!!! Дано никога вярата, надеждата и любовта да не напускат сърцата ни.
Ники, силни прегръдки и от мен  Hug Непрекъснато се моля за твоята принцеса.  Господи, дай и сили  Praynig Praynig Praynig

# 12
Честит празник на всички  bouquet
Ники , моля се за твоето малко момиченце, Богородица  да я закриля Praynig

# 13
  • B HONDA CIVIC
Ники Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Нека ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ са с теб Praynig

# 14
  • София
Честит празник и от мен на всички    bouquet

Нека Вярата,Надеждата и Любовта да са винаги в нас и да ни дават сили и кураж да продължаваме и гледаме напред.

Дано днешния празник даде още повече сили на малката принцеца да се пребори Praynig Praynig Praynig

Ники Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт