Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 септ. 2008, 11:25 ч.

Fringe

• 30 861
  • 723
  •   1
Отговори
  • София

Агентите на ФБР Оливия Дънам( Anna Torv) и Питър Бишъп(Joshua Jackson) се изправят срещу необясним бързоразпространяващ се феномен със заплашителен ефект. В опит да спрат разпространението на вируса се обръщат към oтчужденият баща на Питър Бишъп, гениалният учен д-р Уолтър Бишъп.
Анна Тров, от "The Secret Life of Us" е в ролята на Оливия Дънам, агент от ФБР, която трябва да се срещне лице в лице с необяснимият феномен.
В каста влизат още Кърк Асевадо от "The Black Donnelly" и Марк Валей от "Boston Legal", ролите им в сериала са агенти от ФБР.
Джон Ноубъл познат ни от "The Lord of the Rings: The Return of the King" и актьора от "The Wirе" Ланс Редик също са в актьорският състав. Джон Ноубъл е в ролята на д-р Уолтър Бишъп, учен влязъл в лудницата заради експериментите, които е правел. Ланс Редик е в ролята на Филип Бройлс, специален агент от Национална Сигурност и начело на отделът занимаващ се с терористични и паранормални явления – Fringe. В каста са още Блеър Браун и Джасика Никол. Браун ще влезе в ролята на Нина Шарп, от изследователският център Прометей Корпорейшън, а Никол ще се появява в гест ролята на федерален служител.

Тази дългоочаквана sci-fi / драма е творение от създателите на Transformers, Star Trek, Mission: Impossible II, LOST - Дж. Дж. Ейбрамс, Роберто Орчи и Алекс Къртцам. Режисьор е носителят на "Емми" Алекс Грейвс, а продуценти са Warner Bros.

За момента от Сериала са поръчани 13 епизода. Вече има излъчени два епизода.

http://www.fox.com/fringe/
http://www.imdb.com/title/tt1119644/

Fringe - S01E01
Fringe - S01E02

Гледах пилотната серия и много ми хареса  thumbsup
Съвсем в стила на Дж. Дж. Ейбрамс  Grinning
Други фенове има ли, да си коментираме  Grinning

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 11:50 от Amidala

# 1
  • МАРС
И на мен ми допадна пилотният епизод,сега свалям втори,дано скоро да му направят субтитри.Определено има мистериозна нотка,предполагам благодарение на Джей Джей Ейбрамс newsm10 newsm10 newsm10

# 2
  • Smallville
Вчера си го набелязах в Замунда.Ще хвърля едно око.

# 3
Никак не е лош, мда  Simple Smile
Макар че моят нов фаворит за този сезон, май ще е My own worst enemy с Кръсчън Слейтър.

# 4
  • София
Кейси, този май още не е почнал  Thinking

Иначе намерих някакви субтитри за втори епизод, аз ще го гледам чак довечера  Confused

# 5
  • София
аз определено се оказах фен
нямам нерви да чакам субтитри даже, така си ги гледам
супер ми е
нещо като смесица от Редженезис и фантастично-криминалните сериали
доволна съм, че го открих
и вече ни подхвърлиха някой тайни, да ги чоплим

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 00:26 от summer heat

# 6
Кейси, този май още не е почнал  Thinking

Не е. За 13-ти октомври е чак  Simple Smile

# 7
  • София
Гледах и втората серия, беше много интересна  Crazy
На мен пък ми прилича на X-Files с тези мистериозни случаи и голяма конспирация  Thinking
Мислех си, дали Уолтър е правил експерименти със сина си и затова ли е станал гений?

# 8
  • ВАРНА
И аз съм фен, наистина напомня  Досиетата Х.

# 9
  • София
сто на сто има нещо мътно със синчето, щото иначе нямаше да моли да скрият медицинската му история
ама само 13 епизода
драма

# 10
  • София
ама само 13 епизода
драма

Ако има рейтинг, сигурно ще има и други сезони  fingerscrossed

# 11
  • София
все си мисля, че ще има рейтинг
освен ако техните зрители не са по-задръстени от нашите
тъй де, от нас

# 12
Фокс вече твърдо водят във вторник вечер с комбинацията House и Fringe. Рейтингите в Щатите тази седмица показват, че Fringe има 4 мил. зрители повече (общо над 13 мил.), отколкото на пилотния епизод. Според статистиката, това е най-големият зрителски скок от 10 г. насам, регистриран между седмица 1 и седмица 2 на нов сериал.

# 13
  • София
супер, значи ако не изпуснат нишката ще имаме втори сезон
вече съм се наточила и няма никакво търпение
много е дразнещо да чакаш по седмица за нова серия
добре, че следя и други сериали

Кейси - новият албум на металика, а
доста е добър

# 14
Кейси - новият албум на металика, а
доста е добър

Не спирам да го хваля. Чак ставам досадна  Simple Smile

Айде, нова серия довечера. Вторниците са ми Fox night.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт