поредния въпрос за зачеването

  • 1 313
  • 14
  •   1
Отговори
Поредния казус:
 мисля, си че може да съм бременна, защото от две седмици ме боли корем , а от една седмица ми се гади и ми се замотава главата, обаче правих тест и той е отрицателен, но  все още нямам закъснение на цикъл , след около една седмица и половина  някаде го очаквам! Обаче правихме секс, точно след като ми свърши цикъла и след това около 2 седмици по-късно/в командировка е/ Та мисълта ми е може ли да се е случило зачеването, като сме правили секс само 3 пъти и по мои изчисления не съм била в овулация и да кажем две седмици по-късно да имаш симптоми, също така гърдите ми станаха много големи, но не болезнени, а по принцип ме болят!!Друг тест мисля няма смисъл пак да правя, като още нямам закъснение на цикъла
Сори за невежеството, тепърва почвам да се уча, защото това ни е първи месец на непазене!!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 524
не разбрах много от поста ти, но като начало изчакай да имаш поне няколко дни закъснение преди да си правиш тестове. понякога симптомите на менструацията ти са сходни с тези на началото на бременността- т.е. може да се объркаш следейки се за такива симптоми.
след като ви е първи месец на непазене, както казваш, по-добре се отдай на удоволствието да сте заедно и да си правите бебче, отколкото да се замисляш за симптоми или да търсиш под вола теле.
успех! Peace

# 2
  • Мнения: 862
Кики567, ти вече наистина прекаляваш  Naughty. Може ли да пускаш едни и същи теми през 2 дена. Другата ти идентична стои още на първа страница. Задавай въпросите си в седмичната. Не си единствената с подобни терзания.  Тя Бъни в предната тема ти направи забележка, аз пък я обвиних, че тона и е остър, ама ти май си го заслужава ooooh!

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
И какъв очакваш да е отговора? По-различен от преди два дена/предната тема/ не може да бъде. Момичетата тук нито са гадателки, нито са толкова глупави, че да ти отговарят през ден на еднаквите въпроси. Знам колко е трудно да чакаш, знам, че нямаш търпение да разбереш резултата, но МОЛЯ ТЕ не обиждай момичетата по този начин.
На мен ми намирисва на подигравка, дано не съм права. Успех и дано си бременна!

# 4
  • Мнения: 112
Аз чета,чета и викам това е някакво дежавю Crazy
Пък тя авторката решила пак да напомни за себе си Naughty

# 5
  • Мнения: 183
Момичета, още онзи ден авторката на темата я беше пуснала два пъти, на мен веднага ми направи впечатление и мислех, че втората ще бъде изтрита. Аз лично предполагам че това е станало без да иска, тъй като забелязвам, че и други правят подобна грешка - пускат едновременно две идентични теми. Така че може би не трябва да нападате момичето, просто днес някой е видял и втората й тема и е решил да отговори в нея. Аз така виждам нещата...

# 6
  • Мнения: 1 775
Момичета, още онзи ден авторката на темата я беше пуснала два пъти, на мен веднага ми направи впечатление и мислех, че втората ще бъде изтрита. Аз лично предполагам че това е станало без да иска, тъй като забелязвам, че и други правят подобна грешка - пускат едновременно две идентични теми. Така че може би не трябва да нападате момичето, просто днес някой е видял и втората й тема и е решил да отговори в нея. Аз така виждам нещата...
Да, така е момичета, вижте датата на първия постинг в темата - 17.09.

# 7
  • Мнения: 862
Ейй съжелавям, че прибързах и реагирах така  Embarassed
Кики, извинявай   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524

хм, ако аз съм причина за недоразумението- сори.  Rolling Eyes но видях че никой не е отговорил, а не видях че е пуснала 2 теми, случва се. така или иначе, поддържам си мнението от моя пост Peace

# 9
ПРиемам извиненията, случва се да се объркате! А колкото до два пъти пуснатата едан и съща тема, самия форум ми даде някаква грешка и след това натиснах отново бутона"Публикувай" и затова темите са се дублирали!

 Моя "проблем" продължава - с кафяво зацапване съм от три дена и адско гадене - сутрин и вечер Shocked - цикъл няма, още ми е рано за такъв, но ако не спре във вторник ще ходя на лекар - може и да е някакъв хормонален проблем! Зацапването не ме притеснява, по скоро гаденето и, че наистина ми става лошо!!

Благодаря на всички за отговорите и в тази и в дублираната тема!!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 524
най-добре да идеш наистина на лекар- тук за съжаление ние не сме такива, колкото и да ни се иска да помогнем. и пиши какво е станало Peace

# 11
  • Мнения: 975
Ами отиди на лекар.За тест ти е рано мисля че.На коя дата очакваш цикъла ?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Иди на лекар най-добре.Там ще получиш по-точни отговори  Peace

# 13
  • Мнения: 2 422
Иди на лекар най-добре.Там ще получиш по-точни отговори  Peace

 Peace

# 14
да ти кажа аз имах същото зацапване,и продължавам да имам от доста месеци насам.Но този месец е малко по-различно започнах като теб със гадена,виене на свят неразположение почти сходни на твойте симптоми,но не съм бременна за жалост,но се надявам  да ти се появят  EFP явно тези симптоми са от сезона.поне аз така си го обяснявам.стискам палци да не са симптоми.УСПЕХ.
p.s понеже съм нова във форума дано и аз да не публикувам няколко теми,ИЗВИНЯВАЙТЕ ако го направя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт