Колко кг. качихте през последните 2 месеца от бременността

  • 14 927
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Досега съм +10, колко ли мога да стана докрая? ooooh!

# 1
  • Мнения: 303
Една позната за последните 2 мес качи 25кг. Аз всеки месец след 3тия качвах по 1кг. Май е различно при всеки

# 2
Една позната за последните 2 мес качи 25кг.
Това не ми се струва нормално   newsm78
Аз в осмия качих 2кг. като гледам как вървя може би ще кача още толкова.

# 3
  • Мнения: 2 556
kroha, искрено се надявам, че тази твоя приятелка е единствен случай. Ако оттук нататък кача 25 кг, по-добре да взема да се гръмна отсега #Crazy

Samsara, миналия път най-много качих 7-я месец, в 8-я около 2-3 кг, а в деветия не съм качвала, нямаше накъде да се разрасна повече предполагам.

Мисля, че щом сега си плюс 10, каквото и да става, най-много да качиш до края общо 15 - максимум, вероятно по-малко. Аз обаче вече съм +13 така че до края ще се търкалям...

# 4
  • Мнения: 83
Изглежда при всеки си е индивидуално аз съм вече накрая и от 3 седмици не сам качвала изобщо а иначе от началото съм +12:)

# 5
  • Мнения: 844
Да, най-много до края да станеш +15 кг. Но все пак следи за яденето и не се отпускай много, много, и повече движение, сега е лесно, лято е и е толкова приятно за разходки, използвай времето! Леко раждане ти желая!

# 6
  • Мнения: 303
Охх, дано е наистина уникален случай..Тя беше наддала общо 55кг- от 50кг - стана 105 и роди бебе 2кг #Crazy. По- голяма несправедливост не бях чувала.

# 7
Да не е била диабетичка или да е имала някакви проблеми ?
Чувала съм че в последните месеци не само че може и да не качиш а може и да загубиш някое кило .

# 8
  • Мнения: 5 250
В 8-ми месец качих 1-2 кг  Simple Smile
През 9-я не качих ,а свалих 1 кг  Wink

# 9
  • Мнения: 2 556
Моята съседка пък е обратния уникален случай: От 43 кг стартово тегло влиза да ражда 50 кг. Завиждам й много за което;-) И бебчето си е било ОК - 2,900 кг, нормално за момиченце.

# 10
  • Мнения: 844
Оле, супер гадно е такова малко  бебе на финала, пък толкоз кила. Ама тя трябва да е яла като разпрана тази твоя позната. После много трудно се свалят килата момичета, аз лично с второто се ограничавх и качих само 11 кг, за жалост обаче си имам още толкова излишни от първото, когато качих 20. Sick. Аз не съм от тия дето не качват в последните месеци, напаротив тогава качих най-много, така че осторожно!

# 11
  • Мнения: 948
През осмия месец - качих 2 кг, а през деветия- 1кг.Общо 14 кг за цялата бременност.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 121
Повечето качват най-много през последните месеци. Аз качих общо 14 кг, последните месеци по около 1-2 кг.

# 13
  • София
  • Мнения: 625
мноооооого Crazy около 6, а общо за девет месеца качих 25 Close Sick Слава Богу бързо ги свалих и сега съм дори по-слаба от преди Wink
Леко бременеене и спокойно!

# 14
  • Мнения: 739
и моя позната била качила от 50кг (от 50 станала 100кг) Shocked, но почти през цялата бременност е трябвало да лежи. А лекарите не открили, че организмът й задържа течности, и затова качила толкова. После ги свалила всичките. Това е било отдавна, сега дъщеря й е на 15г. а моята позната е около 60кг (на 40години). Може би се качва толкова много при подобни случаи, а не от самото ядене Confused.
Аз съм качила около 11кг сега, но преди това за една година качих 8кг (с моята лакомия eat), и ми се събират множко вече. Последния месец съм качила 1кг. В началото с гаденето бях свалила 3кг., които после бързо наваксах, че даже и отгоре до +11кг. Но нали и бебето трябва да качи поне 2кг още до края  ylinfant, та сигурно и аз покрай него ще кача още поне 4-5кг. Пък после как ще ги сваляме .... newsm39

Общи условия

Активация на акаунт