Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 септ. 2008, 16:47 ч.

До мамите, които имат количка Бъгстър

• 1 769
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте мами. Имам количка Бъгстър и сега се чудя дали ще ми трябва чувалчето към нея. Купих си я пролетта без него и сега се чудя да давам ли още 100 лв. или да ги използвам за друго  Thinking  Моля Ви за помощ - може ли да карам без чувала зимата или ще й бъде студено на моята красавица?

# 1
Според мен детенцето ти е достатъчно голямо и можеш да караш без чувал. Обличаш я с по-плътни дрешки и готово. Peace

# 2
  • София
И аз така си мисля, но ето днес е кам 12-15 градуса и си мисля, че както и да я облека както подухва леко не знам дали не трябва чувал. Гледам другите майки са с колички с чували. А тя като е будна няма да търпи одеало. Аз със старата количка зимата я изкарвах всеки ден до -1 градуса, но с чувал и сега се чудя.

# 3
Аз си ползвах чувалче, до към 2год. По-добре е  Peace Пази повече завед. Като започна ад ходи повече и в снега, излизахме вече без него.
А за самог кувалче, има и по-евтини. Но доколкото знам, тяхното е много хубаво  Peace

# 4
  • Варна
Моето детенце е колкото твоето и смятам да си ползвам чувалчето.Ние излизаме зимата почти всеки ден.Той  е доста буен и не търпи никакви завивки,спи задължително отвит,вече дори не се опитвам да го завивам,но със  чувалчето мисля че ще свикне и ще му е по-комфортно с него.

# 5
  • Sofia
То няма значение дали си с бъгстър или с каквато и да е друга лятна количка.
Аз също мисля, че си е необходим чувал, защото децата са седящи, в смисъл малко или много неподвижни, не като нас в действие.

Та аз съм си взела чувала към бъгстъра, но и друг по евтин, стига да пасва на коланите бих ползвала.

# 6
  • София
И ние сме в същото положение, почти на годинка е дъщеря ми. Мисля обаче да купя чувалче.

# 7
  • София
Има и по-евтини чували.Не е задължително да е точно този на Бъгстър,ако ти е скъп.Трябва обаче да пробваш предварително дупките на чувала дали ще паснат с коланите на количката.

# 8
  • София
Въпреки, че сина ми е почти на две години не мога да си представя как ще караме без чувал. Нищо, че ходи. Така или иначе в снега и калта няма да го пускам много, разходките ще са предимно с количка, което означава, че детето ще е неподвижно.
Има и по-евтини чували, на Джордани е 43 лв. стига да ви пасват отворите и цвета.
Количката ни не е Бъгстър, чувала към нашата струваше 145 лв., но не съжалявам нито за лев от тези пари, чудесна работа ни върши вече втора зима.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт