какъв подарък бихте подарили на лекаря след операция

  • 23 850
  • 82
  •   1
Отговори
правиха ми операция и се чудя какъв подарък да подаря на доктора дайте предложенияя

# 1
  • Мнения: 4 292
Красив букет и бонбониера. Може да добавиш и марков алкохол, но дано не го пие по време на работа.  Rolling Eyes
Според мен е достатъчно.

# 2
  • Мнения: 7 947
Единствената операция в живота ми - секциото. Мъжа ми подари освен почерпката - уйски, бонбони и т.н. и голям букет и златна игла за вратовръзки. Не забравяй и останалия персонал все пак, не само лекаря оперира - вземи и на тях по нещо.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Ако искаш да му хареса не му подарявай бонбони и пиене, постоянно му подаряват. Подарете му нещо друго-игла за втаровръзка, ако е жена саксия цвете, нещото завис от финансите ви.

# 4
  • Мнения: 42
Хубав парфюм, а под него малък плик с  картичка и пари, според вазможностите ви. От бонбони, уиски и торти  им е писнало. За хапване повиче се радват на баници, погача и т.н.

# 5
  • Мнения: 6 206
Познавам доктори, които договорки с магазини за алкохол да изкупуват обратно бутилките с алкохол и кутиите бонбони.
Няма изпиване това чудо.
Така че според мен - красив плик от магазин за опаковане на подаръци със сумата, която си решила да отделиш. Другото е излишно усложняване на нещата.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Така че според мен - красив плик от магазин за опаковане на подаръци със сумата, която си решила да отделиш. Другото е излишно усложняване на нещата.
А според мен това е ужасно грозно. Ако на мене доволни клиенти ми купят подарък, ще ми стане колкото неудобно, толкова и приятно Laughing Не бих го взела, но ще ме трогне. Ако се опитат да ми дадат пари, ще ме обидят Crossing Arms Много!
Все пак подарък се взима от благодарност. Парите какво изразяват? Нищо.

# 7
  • Мнения: 4 292
Aз пари не бих дала под тази форма! Изобщо не приемам този метод, наложен от нас самите. Какво значи "не искали бонбони, цветя, било им дотегнало"?  Shocked Трябва ли мен това да ме засяга? За мен този жест е символична проява в знак на благодарност и ако лекарят не го оценява и му се струва банално, проблема си е негов. 

# 8
  • Мнения: 7 947
Грозно е и според мен!
Един по-евтин подарък може да трогне наистина човек!

# 9
  • София
  • Мнения: 191
Уйски и втаровръзка стават.

# 10
На доктора му подарихме кутия с хубави пури / някъде към 100лв. беше/ , а на мед. сестра и подарихме голяма бонбониера и жаба със камъни сваровски за верижка / тя много харесва жабите / , а и са символ на щастие и пари!

# 11
  • Мнения: 212
Надпис над лекарски кабинет: "Бонбони и цветя не пием"
Така че си правете сметката все пак какво подарявате и на кого.
Най-добрия подарък за мен би бил пачка с пари. С тях той да си купува колкото иска букета, бонбони и уиски.. Каквото си избере. Едва ли познавате доктора толкова добре че да прецените от какво има нужда в момента и на какво би се зарадвал...
Пачката с пари е универсален подарък. Работи при всякакви ситуации. Не познавам доктор (и изобщо човек) който би се разсърдил на подарък пачка с пари.

# 12
  • Мнения: 4 841
Така че според мен - красив плик от магазин за опаковане на подаръци със сумата, която си решила да отделиш. Другото е излишно усложняване на нещата.
А според мен това е ужасно грозно. Ако на мене доволни клиенти ми купят подарък, ще ми стане колкото неудобно, толкова и приятно Laughing Не бих го взела, но ще ме трогне. Ако се опитат да ми дадат пари, ще ме обидят Crossing Arms Много!
Все пак подарък се взима от благодарност. Парите какво изразяват? Нищо.

Напълно съм съгласна с това мнение. Аз например си падам по по-символичните жестове - например благодарствено писмо до шефа на болницата за прекрасно свършената работа от подчинения му лекар, поздрав с песен по радиото, благодарствена публикация в някой вестник или браншово списание, кошница цветя, изпратена по куриер в неочакван момент, чаша с индивидуален надпис (сериозен или закачлив - според доктора и подаряващия)... Има хиляди начини да се благодари, стига човек да не свежда всичко до пари.


Off: Уиски, дами, уиски! Уйски е крайно непроизносима дума, опитвали ли сте да я изречете?

# 13
  • Мнения: 7 947
Надпис над лекарски кабинет: "Бонбони и цветя не пием"
Така че си правете сметката все пак какво подарявате и на кого.
Най-добрия подарък за мен би бил пачка с пари. С тях той да си купува колкото иска букета, бонбони и уиски.. Каквото си избере. Едва ли познавате доктора толкова добре че да прецените от какво има нужда в момента и на какво би се зарадвал...
Пачката с пари е универсален подарък. Работи при всякакви ситуации. Не познавам доктор (и изобщо човек) който би се разсърдил на подарък пачка с пари.

Идеята никак не е от какво има нужда човека, а да се изрази благодарност  Crazy Благодарност всеки изразява според възможностите си и това не е важно, важен е жеста...доколкото за пачката - радвам се , че с лека ръка ги раздаваш, но не всеки има тая възможност!

# 14
  • Мнения: 2 556
Пари, защото знам, че реално хората това предпочитат.

Досега не съм срещнала лекар, който да намира даването на пари за "грозно", не вярвам и тепърва да ми се случи.

Общи условия

Активация на акаунт