Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имаме две спермограми втората от репродуктивен център и двете са сходни а резултата е намалена подвижност,нормална морфология 9% и повишени лефкоцити!Бяхме при д-р Кацаров няма варикоцеле или други видими отклонения сега ни остава да видим има ли някоя гадинка!По-големия проблем обаче е психическият срив при милото изказвания от рода на "Виждаш ли аз за нищо не ставам"и прочие!Аз го подкрепям и обичам безрезервно и ми е трудно да го гледам как страда опитва се да се държи мъжки но мен не може да заблуди!Вие как се справихте с това?Благодаря ви предварително и се извинявам ако досаждам!
Цитирай

Стара Загора

Mima1977,за съжаление за мъжете това е голям шамар по мъжкото им его.Това им е заложено от време оно -да създават поколение.
На мен ми бяха нужни почти 2 години ,за да накарам моят съпруг да си направи спермограма именно поради тази причина.Не спирах да му показвам,че той е човека за мен и ,че дори в него да е причината ще се борим и ще си имаме детенце и ,че искам това детенце да е именно от него.Е най-накрая успях и си направи СГ.Не беше причината в него.
Искам да ти кажа,че трябва безрезервно да го подкрепяш и да бъдеш до него и да му показваш ,че го обичаш и че искаш с него да създадеш детенце и това ,че проблема е в него за теб няма значение.Вярвам,че малко по-малко ще се успокои и ще се наредят нещата.
Успех! Hug Praynig
Цитирай

софия

mima1977 знам колко е трудно за мъжа да приеме новината, че нещо не е наред с него.

При нас спермограмата също е отчайваща и освен ИКСИ не може да се направи нищо друго. Трябва да си вярвате, да се подкрепяте и така заедно, ръка за ръка да извървите трудния път.

Само не се обвинявайте или отчайвайте.

Успех
Цитирай

София

Благодаря ви момичета!Обичам го с цялото си сърце,той е мъжът на моя живот, такъв какъвто е ще се боря заедно с него, ще му давам сили и кураж на всяка цена!Май сте прави, че мъжете са малко по-уязвими когато става въпрос за потомство!Дано обаче той скоро се оттърси от черните мисли,че чак сърцето ме боли да го гледам толкова отчаян!!!!!!!! Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.