очната линия

  • 16 034
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ежедневно, от 14 години. До сега не намерих друг адекватен за себе си грим. Това е Гримът!

# 16
  • Мнения: X
Харесвам се с очна линия на горния клепач, в случаите когато съм успяла да я нанеса прецизно и тънко. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 926
Аз също харесвам и слагам, но само за вечерен грим.
През деня използвам черен молив, по-меко и ненатрапващо ми изглежда

# 18
  • Мнения: 431
Много хубава темичка!
Аз съм фенка на очната линия, а и смея да твърдя че много добре се справям с нанасянето й (ама съм скромна Embarassed). Слагам си по всяко време на деня, през деня само гледам да е по-тънко, да не е натрапчиво. Без спирала мога, но без очна линия-никога!
В момента ползвам ето тази, кафявата, страхотна е! Peace

# 19
  • Мнения: 1 258
Имам, но като не мога да си я слагам така си стои. Иначе ми харесва тази съвсем тънка черна линийка, която стои доста естесвено, но аз оставам само с опитите си.


И аз съм така BlushНо упорито се опитвам да си сложа правилно!Харесва ми и тънка в началото н а окото и накрая леко одебелена(ама как се изразих само Mr. Green)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Повечето от вас обаче я слагат само вечер...на мен ми се струва подходящо и за всеки ден...много ми харесва...съвсем друг вид придава на окото... Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 493
Здравейте и аз използвам черна очна линия от 6 год(на голден роуз с мека четка).Тъй като съм светла и със сини очи,очната линия ми подчертава и откроява добре  очичките.Използвам я и за дневен и за нощен грим.
Мисля,че още дълги години ще я използвам,тъй като ми харесва много и мисля,че се справям добре с нанасянето и. Wink

# 22
  • Мнения: 231
Аз съм от тези които ползват очна линия ежедневно! Преди слагах черен молив но той се размазва по бързо, а и вечетака съм овладяла техниката на гримиране, че мога и в движение да я нанеса прецизно. В ежедневието обикновенно слагам по тънка и издължена линия,а за вечерен грим по-наситена, даже ми е много удобно да подчертая и линията на веждите, когато четчицата е по-суха Flutter Ето това е резултата горе-долу,може и по-добре,но в случая беше така: http://media.snimka.bg/0105/006465030.jpg

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз съм от тези които ползват очна линия ежедневно! Преди слагах черен молив но той се размазва по бързо, а и вечетака съм овладяла техниката на гримиране, че мога и в движение да я нанеса прецизно. В ежедневието обикновенно слагам по тънка и издължена линия,а за вечерен грим по-наситена, даже ми е много удобно да подчертая и линията на веждите, когато четчицата е по-суха Flutter Ето това е резултата горе-долу,може и по-добре,но в случая беше така: http://media.snimka.bg/0105/006465030.jpg


Страхотно изглежда...браво...  bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 110
И аз съм съгласна,че става за през деня и за вечер  Wink А това дали ще стане както трябва е въпрос на време,с практика всичко се постига,от първия път нищо не става 2 3 4 5... и тнт и на каря ще се получи,аз също не можех,но се заинатих и сега умея да слагам Simple Smile .В момента ползвам тази на Loreal,мн лесно се нанася,понеже от пред е с такова като гъбичка.А ако някой има снимки с очна линия да качи,ако може Simple Smile аз довечера или утре мога да кача Simple Smile   

# 25
  • Мнения: 112
Тъкмо днес с една съфорумка обсъждахме подобна тема Simple Smile
Аз  сравнително отскоро започнах   да си слагам очна линия по-интензивно. Преди го правех главно вечер и с повод. Сега обаче слагам и през деня. Ползвам тази на Lakme


Съвсем тъничко...цветът е доста мек и седи ненатрапливо, страшно съм доволна и съм съгласна, че   окото изглежда по съвсем различен начин, но формата му  тук играе голяма роля. Не на всеки отива. Дори самата аз доста дълго бях предубедена, че не ми отива. Впоследствие обаче ме убедиха, че погледът ми ставал "по-така" и започнах да се харесвам... Embarassed

# 26
  • Мнения: 751
Имам, но като не мога да си я слагам така си стои. Иначе ми харесва тази съвсем тънка черна линийка, която стои доста естесвено, но аз оставам само с опитите си.
И аз си купих,но и моята така си стои. Wink
Немога и немога да си я правя тази линийка,и това е. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 790
Не съм слагала от години, но ме заинтригувахте. Какви видове има освен мека четка?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Не съм слагала от години, но ме заинтригувахте. Какви видове има освен мека четка?

Видове много,от стандартната четка,през такава като моята с четка като гъбичка и като арабско перо като молив.Майка ми скоро говрехме ми каза,че едно време ползвала някаква като линия после се сваляла мн интересно с издърпване,хващаш я в края и дърпаш като найлонче интересно нали  Simple Smile ....

# 29
  • Мнения: 1 258
Ето това е резултата горе-долу,може и по-добре,но в случая беше така: http://media.snimka.bg/0105/006465030.jpg


Ле-лее,страхотно.  bouquetискам и аз да се науча,но когато доближа четката до окото си  и ръцете ми започват да треперят Blush

Общи условия

Активация на акаунт