«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-29 от 29 отговора

—офи€

ћнени€: 157
ќт мани€та да си смен€м формата на веждите, накра€ оред€ха. Ќа места направо имам дупчици, коио вече дори и с молив не мога да попълн€. Ќ€кой има ли трик как мога да си сгъст€ веждите?
÷итирай
«дравей:))) “ова е мого трудо Sad според мен  най-добре е да сложиш перманентен грим  ,там където имаш дупчици. отиди в н€кой козметиче салон дето прав€т такава процедура и се консултирай с козметичката.после поне 5-6 месеца н€ма да се сетиш за дупчици.след това ще подновиш процедурата и така...иначе не съм виждала н€каква козметика ,ко€то подпомага растежа на веждите:(
ето ,намерих н€колко снимчици да видиш за какво става въпрос.

ето и н€колко статиики за "пермантентни€т грим"
http://www.dimastyle.com/?id=8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209088.msg5270773  bouquet
÷итирай

...

ћнени€: 2 734
перманентен грим  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 77
ƒа перманентен грим. ћоже да не се правиш целите вежди а само там където има дупчица да ти драснат косъмчета.”спех!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 472
перманентен грим  Peace
ўе видиш колк ое гол€ма разликата с перманенетен грим. ’ем ще имаш хубава форма, хем плътност Peace
÷итирай

ћнени€: 2 412
Ѕадемово масло, в случай, че не се решиш на перманентен грим.
÷итирай

ћнени€: 248
ј перманентни€т грим само такъв тъмен ли е, като на снимките, които са показана? ћоже ли да се направи по-светъл, за блондинки примерно?
÷итирай
ј перманентни€т грим само такъв тъмен ли е, като на снимките, които са показана? ћоже ли да се направи по-светъл, за блондинки примерно?
разбирасе ,че може.»ма различни цветови гами.ѕреди да се подложиш на процедурата,тво€та козметичка ще ти об€сни за процедурата и ще се консултираш с не€ за подход€щи€ цв€т.ѕерманентни€т грим е туш-като при татуировките
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€ ви за отговорите на всички! Ќ€колко пъти съм се замисл€ла за перманентен грим, но все се над€вах да има и друг начин... palavata_monahinq, това бадемово масло как се нанас€, колко често, в разтвор ли, чисто масло ли? “и ползвала ли си?
÷итирай

ѕровинци€

ћнени€: 412
јз също съм заинтересована от темата и ще € след€ с интерес.Ќо да попитам...Ќ€кой има ли представа средно горе-долу какви са цените на перменетни€ грим(за вежди)?
÷итирай

ћнени€: 1
MOLIA POMOGNETE,ZNAETE LI NIAKOI PO DOBAR VAV VARNA,BLAGODARIA PREDVARITELNO
÷итирай
јз също съм заинтересована от темата и ще € след€ с интерес.Ќо да попитам...Ќ€кой има ли представа средно горе-долу какви са цените на перменетни€ грим(за вежди)?

÷ените са различни навс€къде.ќколо 220-300лв. —ъмн€ам се да е по скъпо.
“ова са цените в салон ћагама
ѕерманентен грим - ¬ежди     220 лв.
ќчна лини€                                320 лв.
”стни                                            235 лв.
÷итирай
Ѕлагодар€ ви за отговорите на всички! Ќ€колко пъти съм се замисл€ла за перманентен грим, но все се над€вах да има и друг начин... palavata_monahinq, това бадемово масло как се нанас€, колко често, в разтвор ли, чисто масло ли? “и ползвала ли си?
Ѕадемовото масло се нанас€ вс€ка вечер.ѕопринцип е полезно за ц€лото лице,но ако си с мазна кожа не се препоръчва.ћо€та кожа е мазна и когато сложа бадемово масло става адски мазна и гадна.—поред мен по скоро хениновата вода ,би ти помогнала повече от бадемовото масло...най-добре попитай в аптеката,но не очаквай кой знае какви резултати от масла и кремчета.
÷итирай

ѕровинци€

÷ените са различни навс€къде.ќколо 220-300лв. —ъмн€ам се да е по скъпо.
“ова са цените в салон ћагама
ѕерманентен грим - ¬ежди     220 лв.
ќчна лини€                                320 лв.
”стни                                            235 лв.

Ѕлагодар€ ти много  bouquet
÷итирай

ћнени€: 27
за да не пускам нова тема ще ви замол€  Praynigда ми препоръчате н€кой салон или добра козметичка за оформ€не на вежди..ћоите вежди не са много тънки ,нормални са ,но все не мога да им докарам еднаква ,симетрична форма л€ва -д€сна вежда и мисл€ ,че един специалист ,които все пак има страничен поглед би се справил по-добре .само ме е страх да не ми ги изтъни мнооого ,тъй като си държа на по-естествените форми .благодар€ предварително Hug bouquet
ƒобав€м и едно линкче (дано се отвар€ )за да добиете представа горе-долу за веждите ми Embarassed
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&a … p;imageID=9433713
« ѕоследна редакци€: пт, 19 сеп 2008, 14:32 от asin »
÷итирай

ѕровинци€

за да не пускам нова тема ще ви замол€  Praynigда ми препоръчате н€кой салон или добра козметичка за оформ€не на вежди..ћоите вежди не са много тънки ,нормални са ,но все не мога да им докарам еднаква ,симетрична форма л€ва -д€сна вежда и мисл€ ,че един специалист ,които все пак има страничен поглед би се справил по-добре .само ме е страх да не ми ги изтъни мнооого ,тъй като си държа на по-естествените форми .благодар€ предварително Hug bouquet
ƒобав€м и едно линкче (дано се отвар€ )за да добиете представа горе-долу за веждите ми Embarassed
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&a … p;imageID=9433713

ѕозната истори€.ћоите ги "доизравн€вам" с молив или сенки за очи.„увала съм,че л€вата и д€сната част на хората имат разлики,не са съвсем еднекви.ћисл€,че е веждите са като гърдите-винаги едната е по-...от другата!
÷итирай

Rolling Eyes Thinkingоф ужасно е дразнещо Mad знам ,че по принцип човешкото т€ло и лице са несиметрично ,но като се гледам особено по снимки има какво да се жел€е по моите вежди доста ,а аз не мога да се погледна от страни като си ги скуб€ и все ме е страх да не ги пък изтън€ до бесобразие.за молив и сенки абсурд да се мисли при мен -аз почти не си слагам грим ,от време на време само спирала и гланц и ще е доста смешно да пльосна точно на веждите и само на т€х  .да не говорим ,че ще ми тр€бва доооооооооата практика докато ги улуча по форма и цв€т  ooooh!на всичкото отгоре и косата ми е по-светла като ц€ло от веждите и винаги си е било така .абе не е за разправ€не просто... Rolling Eyes
÷итирай

ѕровинци€

Rolling Eyes Thinkingоф ужасно е дразнещо Mad знам ,че по принцип човешкото т€ло и лице са несиметрично ,но като се гледам особено по снимки има какво да се жел€е по моите вежди доста ,а аз не мога да се погледна от страни като си ги скуб€ и все ме е страх да не ги пък изтън€ до бесобразие.за молив и сенки абсурд да се мисли при мен -аз почти не си слагам грим ,от време на време само спирала и гланц и ще е доста смешно да пльосна точно на веждите и само на т€х  .да не говорим ,че ще ми тр€бва доооооооооата практика докато ги улуча по форма и цв€т  ooooh!на всичкото отгоре и косата ми е по-светла като ц€ло от веждите и винаги си е било така .абе не е за разправ€не просто... Rolling Eyes

—покойно!Ќ€ма да се получи от първи€ път,но с весеки следващ ше става все по-добре....ћойте вежди са много редки в началото  от към носа,но слагам съвсем лекичко сенки или молив,и седи доста естествено,при положение,че аз съща много р€дко слагам грим.—ъщата е процедурата и с удължаването на веждите.—ама прецен€ваш.«а мен молива и сенките са най-удачни€ вари€нт,защото  на н€колко пъти ходих на козметик и жената много внимателно ми об€сни как колкото и да ги скубе и рисува винаги ще има разлика,просто защото едната ми вежда има по-гол€ма чупка,а другата  по-малка(говор€ за естетсвената форма-без да скуб€ и косъмчетата над веждата).
÷итирай

Hugблагодар€ ти кръговрат.а този молив може ли да е каф€в примерно и специално за вежди ли е ?мен не са ми р€дки но л€вата вежда има тотално различна чупка ,ама тотално от д€сната и е много кофти .та ако има н€ко€ добра женица ,че и специалист в областта де ме оскубе що -годе симетрично аз после ще позамазвам и изравн€вам несъответстви€та с моливи и сенки ... Praynig Rolling Eyes
÷итирай

ѕровинци€

Hugблагодар€ ти кръговрат.а този молив може ли да е каф€в примерно и специално за вежди ли е ?мен не са ми р€дки но л€вата вежда има тотално различна чупка ,ама тотално от д€сната и е много кофти .та ако има н€ко€ добра женица ,че и специалист в областта де ме оскубе що -годе симетрично аз после ще позамазвам и изравн€вам несъответстви€та с моливи и сенки ... Praynig Rolling Eyes

«ависи от цвета на веждите ти...ћойте са тъмни,почти черни и за това слагам черен молив-драсна тънко и леко н€колко чертички,размазвам с четчица за вежди или клечка за уши и готово...ƒали ще сложиш сенки или молив-ти прецени,пробвай и виж как се харесваш повече.

Ќе,молива,който позлвам аз е на √олден –оуз ако не се лъжа.ќбикновен черен молив.»ма и моливи за вежди,но до сега не съм ползвала такъв.
÷итирай

” дома н€къде

ћнени€: 2 155
јз слагам малко черен молив за да ги оформ€ малко и изобщо не си личи.ѕо принцип съм "за" перманентни€ грим,но все още не съм се решила напълно.
÷итирай

ћнени€: 2 412
palavata_monahinq, това бадемово масло как се нанас€, колко често, в разтвор ли, чисто масло ли? “и ползвала ли си?

ћалко късно ти отговар€м, извин€вам се за което.
Ќанас€ се върху самите вежди.  олко често? - можеш да ги мажеш вс€ка вечер. ћаслото го ползваш в чист вид.
Ќе, не съм ползвала, имам достатъчно косми по веждите.
≈дна при€телка ползва и каза, че има ефект. јз също забел€зах, че и се посгъстиха.
ѕри тво€ случай ( пишеше май, че имаш направо празни места  Rolling Eyes) незнам дали ще помогне, но не ти пречи да опиташ. ќсвен , ако не си се решила на перманентен грим вече. Smile
¬се пак от бадемовото масло се оплакват, че растат косми по лицето, защо пък да не помогне и за "дупчици" при веждите.
÷итирай

—офи€

palavata_monahinq, взех си масло и започвам, пък да видим какво ще стане. ƒано помогне, ако не-перманентен грим ще е. Ќ€кои може ли да ми каже той колко често се прави?

asin, мисл€, че на лицето ти повече ще ти отиват вежди, при които частта към носа е малко по-дебела, а не така изтънени. ј това за извивките е наистина доста непри€тно и моите са малко различни, ама то си е от самите вежди. √ледалла съм един трик при такива разминавани€- да "смениш" най-високата точка на извивката при веждата, ко€то е по-нагоре. “оест на по-високата ти вежда остави малко повече косъмчета в точкатта, ко€то е най-високо и изтъни малко повее н€ко€ близко до не€ (дано си разбрала нещо, че както съм го об€снила само Laughing). Ќо наистина ти препоръчвам частта към носа да € оставиш по-дебела, така ще направиш и по-меки самите вежди и разликите н€ма да личат толкова. 
÷итирай

ћнени€: 2 352
–ициновото масло много помага, но тр€бва посто€нство. ѕоне н€колко месеца.
ћажат се вс€ка вечер. Ќа мен лично ми помогна  Peace
÷итирай

ћнени€: 15
» в домашни услови€ вече може да оформите по перфектен начин веждите си с първата светеща пинсета La-tweez!
Ќаистина перфектен козметичен аксесоар - хит в ц€ла европа!

http://---reklamen-spam---/?sesion=MTIyMzA2MTEyNg==&action=p … ct&product=68

http://---reklamen-spam---/?sesion=MTIyMzA2MTEyNg==&action=p … ct&product=69

http://www.la-tweez.com/

÷итирай

азанлък

ћнени€: 6
ћол€ ви се, стига с то€ перманентен грим. —тои толкова неестествено и грозно. ƒосега не съм вид€ла нито едно момиче, на което да му сто€т добре перманентните вежди. ќтдалече е добре, ама отблизо е просто ужас€ващо.
÷итирай

Sofia-selo :D

ћнени€: 1 885
јз имам перманентен грим и не мисл€, че седи грозно ако е направено добре
÷итирай

ћнени€: 1 164
ћоите също б€ха с доста дупки,но пробвах да ги мажа вс€ка вечер с чесън-ми има ефект определено,но си иска търпение и пост€нство,а мо€та грешка е,че не изчаквам хубаво да израстнат и пак ги скуб€,че не мога да ги гледам обрасли и накра€ общо взето н€ма смисъл.
÷итирай

азанлък

ћнени€: 6
јз имам перманентен грим и не мисл€, че седи грозно ако е направено добре

»звин€вай, не съм искала да обид€ никой, просто досега не съм вид€ла н€кой, на когото да му стои естествено. ѕри теб може да е станало сполучливо, но по-често е грозна картинка.
÷итирай

ћнени€: 2 213
јз съм забел€зала, че веднъж оскубеш ли н€ко€ част от веждите, после косъмчетата растат, но много по-тънки...а ми се искаше на други места така да става! Laughing
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-29 от 29 отговора