ДО колко се качва температурата при никнене на зъбки?

  • 746
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
От вчера сме с висока Т - 38.1, а днес 38.5....като сутринта сякаш нямаше Thinking Давам Панадол от който я сваля, но после пак я качва и така, ако до утре това продължава сме при педи. Мисълта ми беше дали не са зъбки, защото Христо си има настроение, яде ...е малко е поспалив, но когата му дам от Панадола! няма кашлица, само съвсем лека хремичка Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Може да е от зъбки, а може и да е друго - виж тук една моя стара темичка, когато бяхме в същото положение като вас.
Най-добре е да ви види лекар и да проследи състоянието на детето.

# 2
  • Мнения: 781
Благодаря Simple SmileАко продължава така утре сме на дофтор, но дано ни размине каквото и да е там Praynig

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И според мен идете на доктор - може да се окаже и нещо по-сериозно от зъбки!

# 4
  • Мнения: 6 155
До 38,5 уж е нормално да е от зъби.
Но най-добре да ви види лекар!

# 5
При нас /моят син е на 2г и 2м и миналата седмица му излезе 20-ия зъб/ 60% от зъбите излязоха с температура над 39 градуса. викали сме даже бърза помощ. Но понеже тази температура я държи, докато не му излезе зъба /някъде около 3дни / приключваме с антибиотик.

# 6
При нас /моят син е на 2г и 2м и миналата седмица му излезе 20-ия зъб/ 60% от зъбите излязоха с температура над 39 градуса. викали сме даже бърза помощ. Но понеже тази температура я държи, докато не му излезе зъба /някъде около 3дни / приключваме с антибиотик.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
и аз като Весела ... Дияна изкарваше всичките си зъби с 39 градуса.

# 8
  • Мнения: 928
Моята мома беше преди месец с Т 39 градуса и то заради кучешките зъби.Нямаше никакви други симптоми,като изключим подутите венци.Така че съм склонна да вярвам,че от зъбоникненето може да се вдигне такава висока Т. ooooh!

# 9
  • Мнения: 781
Благодаря момичета Simple Smile Дано да са зъбки, че и без това ги чакаме и се плюнчим от три месеца пък да видим Confused иначе Т я смъкнахме с Панадола, довечера пак и дано утре да не се налага посещение при  costumed050

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Над 39 най-добре свещичка, хладка вана или мокър чаршаф.
Дияна имаше и разстройство като й растяха зъбите.

Общи условия

Активация на акаунт