пуснахте ли отоплението?

  • 5 246
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 292
Току що пуснах радиатора в стаята на синът ми. Той ме накара, било му студено. На мен пък не ми е.

# 61
  • Мнения: 100
От 3 дни пуснахме климатиците в къщи и извадих олекотените завивки.Нещо трудно се адаптираме към тези температури.Това време е кошмар за мен.Постоянно ми е студено.Явно трябва да се ориентирам към топлите страни за някой и друг месец. Joy

# 62
  • Мнения: 3 016
Преди 1 час си запалих печката, защото бях вдървена от студ. Май ще има голяма зима ?

# 63
  • София
  • Мнения: 2 424
ДА Grinning

Сменяхме парната инсталация на къщата и до вчера зъзнехме, но най-накрая стигнахме да топлата проба и се уговорихме с майсторите да трае поне 5 дни, след това ще донастройват и досвързват останалите радиатори, че не се търпеше положението!

Четох онзи ден в "Труд", че тази година ще е от най-студените - като 1913 г. , защото Слънцето навлиза в някакъв цикъл без изригвания...  newsm78

# 64
  • Мнения: 252
Все още не сме,но започвам да се замислям да пусна духалката.Иначе в офиса климатика беше пуснат още в понеделник.

# 65
  • Мнения: 606
Ако не го бяхме пуснали щяхме да пукнем. В Драгалевци е 6 - 7 градуса нощем.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Радиатора в стаята на детето е пуснат на мин. от 2 дни. Поддържа 22 градуса. В хола нищо не пускаме все още, но си е хладно и се обличаме добре.

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Нищо не сме пускали.Даже държа прозорците отворени.Само заменихме шортите и тениските с актуални, по-дълги дрехи.Предполагам изолацията,която направихме преди седмица на къщата си каза своето.

# 68
  • Мнения: 1 035
Нищо не сме пускали още и се надявам да го отложим поне до месец

# 69
  • София
  • Мнения: 13 204
Аааа, чера не издържахме вече и палнахме котела с подръчни материали. За първи път го палим след като сменихме за пореден път системата. Супер е!!! Ако така бързо стопля водата и да е най-дългата зима, не ми пука  Crazy

# 70
  • Мнения: 606
... палнахме котела с подръчни материали.
Ние го палваме с газ, че по-лесно.

# 71
  • Мнения: 6 992
Пуснахме я печката, да. На нас не ни е студено още, но домашните ни любимци са податливи на настинка и заради тях.
Смятаме да вземем скоро и някакъв радиатор, дето свекър ми каза, че топлел много.
Че само с тая печка едва изкарахме миналата зима.

# 72
  • Мнения: 1 259
Кво отопление.....ние сме и без топла вода(Слатина и Дружба1)... но все още не сме включили духалките... Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 13 204
... палнахме котела с подръчни материали.
Ние го палваме с газ, че по-лесно.

Газ, газ, ма като спрат кранчето ще минете на подръчни материали ...  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 74
  • Мнения: 1 840
ДА Grinning

Сменяхме парната инсталация на къщата и до вчера зъзнехме, но най-накрая стигнахме да топлата проба и се уговорихме с майсторите да трае поне 5 дни, след това ще донастройват и досвързват останалите радиатори, че не се търпеше положението!

Четох онзи ден в "Труд", че тази година ще е от най-студените - като 1913 г. , защото Слънцето навлиза в някакъв цикъл без изригвания...  newsm78

Лелеее, вярно ли е това че ни чака студена зима? Дано да не е вярна тази прогноза. Само това ни липсва. При нас зимите винаги са много студени и продължителни. Пуснахме си парното още преди няколко дни - сутрин е 5 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт