Перете ли плюшените играчки в пералня?

  • 4 947
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 548
Мами,
пускате ли в пералнята плюшените играчки и на каква температура? Не се ли скапват, разнищват, къста и т.н.?  През колко време повтаряте процедурата?

# 1
  • Мнения: 46 488
Пера всичко, даже музикалните, на 40 градуса, заедно с дрехите. Веднъж изпрах една музикална патица на ръка и сега писука, когато си реши  Twisted Evil според мен не съм могла да я изстискам като центрофугата и е останала вода, затова - всичко в пералнята  Grinning

# 2
# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, всички играчки пера  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 747
Да, пера ги на 40 гр. Не се скапват, като ги поразрешеш малко са като нови Grinning.

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Разбира се, че да. Пера ги барабар с някой дрехи!

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
всичко в пералнята. Simple Smile На музикалните вадя механизмите и пак в пералнята Simple Smile За сега нищо им няма
Има специални торби с ципове. Ако се прутесняваш пъхаш играчките в такава торба.

# 7
  • Мнения: 781
Да и омекотител им слагам даже......

# 8
  • Мнения: 3 479
Пера ги на 40 градуса, на програмата за вълнени дрехи. Ползвам Пурлан. Излизат супер чистички, без проблем.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 546
И ние си ги перем. А колко честто? Амиии...когато се сетя Embarassed

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз имам един куп плюшени играчки,които съм си събирала или са ми подарявали.Наскоро реших да ги изпера,за да ги приготвя за бебето,като се роди Wink.Метнах ги в пералнята на 40 градуса,сложих прах и допълнително омекотител и станаха разкошни,пухкави и миришат готино.Даже и бързо изсъхнаха,защото минаха и центрофуга.Обаче музикалните механизми се скапват.Преди съм прала играчки на ръка,ама си е мъка голяма и после съхнат със седмици,особено ако са по-големи.В пералня си е чиста работа. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 8 505
Да!На 60 градуса,с омекотител.

# 12
  • Мнения: 639
Да.Изпрах на каката всички плюшени играчки.В пералнята на 40 градуса за да не станат всички един цвят.Центрофугирах ги.После имахме най -веселата тераса.Стават като нови.

# 13
  • Мнения: 418
И аз ги пера в пералня кога на40,кога на 60 градуса.Но музикалните определено се скапват.Не всички от първия път Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 1 645
Пускам ги на програмата за вълна + течен Первол + омекотител.Стават като нови.Пера ги когато се сетя.Пускам и музикалните също.

Даниел - 21.04.2004г.

Общи условия

Активация на акаунт