Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ВАРНА

споделете  с кое от изброените сте отслабнали по бързо и по- трайно.
аз лично съм против крайностите в диетите и отслабвам по трайно с режим.
например спирам сладкото (рафинираната захар) и тестеното с изключение на чер.хляб,газирани напитки.ям  така че да не преяждам което е поне 3 дневно в определени часове и след 18-19 не консумирам нищо освен вода и ябълка  резултата е 1- 2 кг за три  четири дни.опитвала съм с диети но нещо не ми се получава,защото после много бързо трупам  Wink
а при вас как е?
Цитирай

Варна

При мене най-хубав ефект има ВМ НВД, направо си ми остава доживотен начин на хранене. Много ми допада, чувствам се комфортно, не се лишавам... Кеф! Love
Горещо го препоръчвам, но защо по-рано не ме светнаха на тая дяволия се чудя!! #Cussing out
Цитирай

ВАРНА

При мене най-хубав ефект има ВМ НВД, направо си ми остава доживотен начин на хранене. Много ми допада, чувствам се комфортно, не се лишавам... Кеф! Love
Горещо го препоръчвам, но защо по-рано не ме светнаха на тая дяволия се чудя!! #Cussing out

дай малко инфо Smile
Цитирай

Варна

Ето форум. Благодаря за него на Radina. И на Mamica благодаря. И на ония дето са писали у тоз форум, и на сътворителите на форума и на сайта.. Голяма реклама направих, обаче е страшно полезно и много се гордея с мене си, че съблюдавам такъв режим на хранене.
Там е обяснено какво е ВМ НВД, какво ядеш и по колко, съвети какви дурги работи да ядеш ежедневно (рибено масло, ядки, 2-3-4 л вода..), има хиляди въпроси, на които вече е отговорено...
Калкулатор на калории има тук.
И тъй, ако някоъ се навии, може си направим темичка и да се пиПаме и отговаряме и подкрепяме в това начинание...
Бибибило чудно! Love
Цитирай

ВАРНА

Ето форум. Благодаря за него на Radina. И на Mamica благодаря. И на ония дето са писали у тоз форум, и на сътворителите на форума и на сайта.. Голяма реклама направих, обаче е страшно полезно и много се гордея с мене си, че съблюдавам такъв режим на хранене.
Там е обяснено какво е ВМ НВД, какво ядеш и по колко, съвети какви дурги работи да ядеш ежедневно (рибено масло, ядки, 2-3-4 л вода..), има хиляди въпроси, на които вече е отговорено...
Калкулатор на калории има тук.

thanks Небесна,сега ще се заровя в информацията

Hug Hug
Цитирай

Варна

Ео, Бина, какво стана бе? Заинтригува ли те ВМ НВД?
Гледай ги, никой нищо друго не ти е предложил!
Вдигам умишлено темата, санким някоъ пожелай да ти препоръча нещо друго. Blush
Цитирай

sofia

Гледай ги, никой нищо друго не ти е предложил!
Вдигам умишлено темата, санким някоъ пожелай да ти препоръча нещо друго. Blush
Ми кво да се повтаряме Mr. Green ти си го казала.
Само ще кажа че диета=режим на хранене, а не гладуване...
Цитирай

София

Ами хайде тогава и аз да кажа.Върл противник на драстичните диети.Прекалено много пъти виждах приятелки, изнемощяли от глад, рязко отслабване, стрес за организма, кожата се отпуска и повяхва и после до 2-3 месеца всичко си е пак там, че и отгоре обикновено.Очевидно - фен съм на бавното и здравословно отслабване, както и на поддържането на фигура с хранителен и двигателен режим.На мене лично не ми е лесно, защото мразя спорта и обожавам шоколада, но..стараем се Mr. Green
НВД е гадна за мене, защото не мога просто без сладки плодове, ще получа хипогликемична криза със сигурност NaughtyНо който я издържа - супер.Аз, когато отслабвах, просто спрях всякаква захар, картофи и ориз по-малко, тесто никакво/по принцип не ям такива неща/, пих само вода, кафе, фрешове и мляко..такива неща.Изобщо - здравословно хранене.Месото само на фурна или скара.Никакви мазни колбаси и пържени работи.При мен това сработи чудесно.Но без плодове не мога и това си е, много ги обичам LoveПо-скоро само на плодове ще карам, отколкото без тях!
Цитирай

sofia

Ама дай да не изпадаме в крайности Very Happy
При НВД може плодове, просто да не са в количества над 500 гр. на ден и за предпочитане в първата половина на деня.
Не че снощи не омушках парче диня Crazy
Цитирай

Sf

здравейте,
регистрирах се и аз в сайта за ВМ НВД www.spidersprot.com и разглеждам темите за преминаване на този режим и мога да ви кажа, че звучи доста приемливо! с няколко майчета обсъдихме плюсовете и минусите за този вид режим и наистина изглежда много здравословно!
едно майче каза как от 2 седмици е на НВД и има много добри постигнати резултати - 8 кг!!!! страхотно, нали:)
и този вид хранене е не само режим, но и при добра воля в началото и придобиване на тези полезни навици, се превръща в начин на живот!
Цитирай

София

Ама дай да не изпадаме в крайности Very Happy
При НВД може плодове, просто да не са в количества над 500 гр. на ден и за предпочитане в първата половина на деня.
Не че снощи не омушках парче диня Crazy

Ама ти сериозно ли ShockedАз тогава съм в дълбока заблуда....Когато четох за НВД във въпросния сайт, спомням си че  пишеше само кисели плодове - грейпфрут, лимони и пр.Това круши, банани, праскови, пъпеш - забрави NaughtyПък аз тези най-много ги тача EmbarassedАко това, което казваш е вярно - ми то и аз съм била на НВД два месеца, без да знам hahahaАма какво й е нисковъглехидратното, ако опраскаш половин кило слаааадички прасковки, а? newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.