Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 372 отговора

Мелбърн, Австралия

За инициативата ме подсети другата Коледна тема.

Миналата година мисля Sneji беше поела инициативата за връзка с момичетата в БГ и организация на изпращането на картички. Свърши чудесна работа   bouquet, благодарение на което зарадвахме доста деца в България в Коледната нощ. Имаше обаче и момичета, които късно разбраха за инициативата и не можаха да се включат въпреки желанието си.  Та не е ли време да започнем да работим по въпроса? Sneji, ще можеш ли отново да поемеш координацията?
Цитирай

Осло

Да се надяваме, че ще може. Аз си пазя адресите от миналата година, но може би на децата ще им е по интересно да получат картичка от друга държава.
Цитирай

The Land of Pretend

Не съм наясно с инициативата, но от това което споменавате звучи много добре. Може ли повече инфо?
Цитирай

UK, Derby

И аз сум пак за миалата пратих 5 ако не се лъжа тази ако има 20 пак ще пратя само дайте адреси и имена.
Цитирай

Записвам се и аз, този път от рано.
Цитирай

Кебекуйка

И тази година съм на линия...

Ма много рано ги подкарахте тез Коледни настроения значи  Crossing Arms, още не сме събирали бонбони... Stop
Цитирай

Минервата, хич не е рано. При нас вече извадиха по магазините коледните сладки!  Crazy ooooh!
Пишете ме и мен пак в отбора.
Цитирай

München

И аз съм тук, адресите на "моите" деца си ги пазя.  Hug
Цитирай

Milano / Como

Здравейте   Very Happy   И аз се включвам.
Миналата година не успях да участвам, затова сега ще се радвам да изпратя много картички, за да зарадвам колкото се може повече деца.
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

И аз съм от отбора...
Може би, ще е по-интересно, ако други адреси получим, но това е повече работа за Снежи.
Може би, тя трябва (ако се съгласи и тази година да координира) да каже как е най-добре.

(тук няма още коледни картички, но има сладките на Св. Николай за 5 декември  Crazy)
Цитирай

На село (близо до Лондон)

i az shte se vklucha razi godina otrano  Love
Цитирай

Italy

Здравеите мами,
аз 4рез този форум не съм изпращала никога,надявам се тази година да се вклю4а с вас,но пък през един друг форум изпращаме карти4ки и малки колет4ета в дома гр. Брацгово и Бургас. Децата от домовете досега са полу4авали карти4ки само от Италия и мисля 4е ще се радват много ако полу4ат карти4ки и от други държави.Ако сте съгласни ще изпратя адреси.Надявам се да ме вклю4ите в тази емисия и да ми дадете координати и за други домове. Peace
Цитирай

Германия

Тоzи път и аz Ще се вклю4а, ако мога да поема само малко деца  Blush 4е не ме бива по писането  Embarassed
Цитирай

загубено

И аз изпращах мин година.
Ако може тази да се организираме по раничко,че мин имаше много желаещи точно на края.
Да може колкото се може повече дечица да зарадваме.

Цитирай

New Zealand

И аз бих се включила
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 372 отговора