Коледни картички за децата в домове в БГ

  • 19 787
  • 372
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
За инициативата ме подсети другата Коледна тема.

Миналата година мисля Sneji беше поела инициативата за връзка с момичетата в БГ и организация на изпращането на картички. Свърши чудесна работа   bouquet, благодарение на което зарадвахме доста деца в България в Коледната нощ. Имаше обаче и момичета, които късно разбраха за инициативата и не можаха да се включат въпреки желанието си.  Та не е ли време да започнем да работим по въпроса? Sneji, ще можеш ли отново да поемеш координацията?

# 1
  • Мнения: 1 062
Да се надяваме, че ще може. Аз си пазя адресите от миналата година, но може би на децата ще им е по интересно да получат картичка от друга държава.

# 2
  • Мнения: 893
Не съм наясно с инициативата, но от това което споменавате звучи много добре. Може ли повече инфо?

# 3
  • Мнения: 1 959
И аз сум пак за миалата пратих 5 ако не се лъжа тази ако има 20 пак ще пратя само дайте адреси и имена.

# 4
  • Мнения: 200
Записвам се и аз, този път от рано.

# 5
  • Мнения: 3 932
И тази година съм на линия...

Ма много рано ги подкарахте тез Коледни настроения значи  Crossing Arms, още не сме събирали бонбони... Stop

# 6
  • Мнения: 11 306
Минервата, хич не е рано. При нас вече извадиха по магазините коледните сладки!  Crazy ooooh!
Пишете ме и мен пак в отбора.

# 7
  • Мнения: 2 567
И аз съм тук, адресите на "моите" деца си ги пазя.  Hug

# 8
  • Мнения: 3 388
Здравейте   Grinning   И аз се включвам.
Миналата година не успях да участвам, затова сега ще се радвам да изпратя много картички, за да зарадвам колкото се може повече деца.

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И аз съм от отбора...
Може би, ще е по-интересно, ако други адреси получим, но това е повече работа за Снежи.
Може би, тя трябва (ако се съгласи и тази година да координира) да каже как е най-добре.

(тук няма още коледни картички, но има сладките на Св. Николай за 5 декември  Crazy)

# 10
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
i az shte se vklucha razi godina otrano  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 52
Здравеите мами,
аз 4рез този форум не съм изпращала никога,надявам се тази година да се вклю4а с вас,но пък през един друг форум изпращаме карти4ки и малки колет4ета в дома гр. Брацгово и Бургас. Децата от домовете досега са полу4авали карти4ки само от Италия и мисля 4е ще се радват много ако полу4ат карти4ки и от други държави.Ако сте съгласни ще изпратя адреси.Надявам се да ме вклю4ите в тази емисия и да ми дадете координати и за други домове. Peace

# 12
  • Мнения: 7 605
Тоzи път и аz Ще се вклю4а, ако мога да поема само малко деца  Blush 4е не ме бива по писането  Embarassed

# 13
  • загубено
  • Мнения: 6 447
И аз изпращах мин година.
Ако може тази да се организираме по раничко,че мин имаше много желаещи точно на края.
Да може колкото се може повече дечица да зарадваме.

# 14
  • Мнения: 5 183
И аз бих се включила

Общи условия

Активация на акаунт