Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
От вчера имам сърбеж  в отвора на вагината и се чувствам дискомфортно.А  днес забелязах, че мястото, където ме сърби е покрито с бял слой, кремообразен по-скоро. Доста съм притеснена.Утре смятам да ходя на гинеколог. Някой има ли някаква представа какво заболяване може да е това и много ли е тежко и сериозно.

Благодаря ви предварително! 
Цитирай

По описанието ми приличат на гъбички, което налага посещение при гинеколог. Колко е сериозно той може да каже и да ти предпише адекватно лечение.
Цитирай

София

Вероятно са гъбички.
Цитирай

близо до Витоша

по описанието ми прилича на гъбички  Rolling Eyes
Цитирай

varna

дам,сигурно е гъбична инфекция,но отиди на гинеколог,за да ти изпише адекватно лечение
Цитирай

по света

по описанието ми прилича на гъбички  Rolling Eyes
и на мен така,питай лекар  Peace
Цитирай

дам,сигурно е гъбична инфекция,но отиди на гинеколог,за да ти изпише адекватно лечение
Peace
Цитирай

Само гинеколог може да ти каже.
Цитирай

на морето

Явно имаш някаква инфекция.Това се установява с микробиологични изследвания. Аз имах подобен проблем и се установи ,че нямам защита на влагалището. Докторката ми обясни, че може да е от много неща :от морската вода ,от интимните гелове, от силни сапуни ,от мокри кърпички  .Изписа ми глобули за възвръщане флората на влагалището .Задължително посети гинеколог и си поискай микробиология.
Цитирай

Аз също мисля че са гъбички гинекологът ще ти изпише лечение само да знаеш че е хубаво да смениш бельото и хавлиите си и да избягваш сладките и тестени храни Успех и не се притеснявай почти всяка жена се е сблъсквала с тези гадини
Цитирай

на морето

Сладките и тестени храни пък защо? За хавлиите съм чувала .ако имаш хламиди примерно .но за храната newsm78.
Цитирай

ами скоро четох за гъбичките че се провокират също и от сладки и тестени храни не основно от храната но било хубаво като предпазна мярка да се избягват
Цитирай
Благодаря ви много за полезните съвети.   bouquet

Аз още на следващия ден след като се оплаках тук от болежката си, веднага на другия ден ден сутринта ходих на гинеколог....както предполагахте и вие имах гъбички. Изписа ми глобули Макророр 500 и Интраназал някакви капсули за пиене. Глобулите ги намерих и даже започнах да ги използвам, но хапчетата абсолютно никъде не намерих. Обиколих почти всички аптеки във Варна и навсякъде ми предложиха друго лекарство, което съдържало същото лекарство "уронгал" се казва и струва 92лв. Реших да отида и да кажа на лекаря, ако може да ми предпише друго лекарство, защото така само с глобулите без хапчетата предполагам, че няма да има никакъв ефект и губя време, търсейки хапчетата. А сега на всичкото отгоре ми дойде днес ..със 7 дена п0-рано. Утре смятам да отида за ново хапче. Че това лечение стана на нищо.  Confused

Препоръчаха ми интимния гел на Лактацид и да си правя промивки с смрадлика.
Цитирай

В пустинята

Да, вярно е за смрадликата. Баните с лайка също е мн добър вариант. Wink
Цитирай

по света и у нас

да,за смрадликата е много полезна,и аз често я ползвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора