кремове, лекуващи подсичането

  • 36 728
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
от няколко дни дъщеря ми е подсечена. пробвах какви ли не кремове, нищо не помага! само се измъчи още повече детето!
докато най-накрая тази вечер не се случи чудото!  Hug
намери се фармацевт, който знае какво продава!  Peace
човекът ми обясни, че всички кремове са против подсичане, т.е. превантивни! те не лекуват подсичането!
и само две марки предлагат кремове, лекуващи подсичането:
мустела - http://www.roditeli.info/mustela/dermo-pediatrics/diapers/
и клоран - http://www.monguidesante.com/eryteal-pommade-75ml-prID=4224.html !!!

надявам се, че съм ви била полезна!  Peace
дано не ви се налага да ги ползвате тези кремове точно! но в случай,че се наложи е добре да знаете кои лекуват, кои предпазват!  Peace Peace Peace

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На моята дъщеря пък тези кремчета не и помагат-единственото от,което и се оправя е пудра  Peace

# 2
  • Мнения: 2 131
При Алекс два пъти се е случвало да бъде много зле положението - когато имаше разстройство, тогава съм го мазала с Дактакорт, предписан от нашата педиатърка. Но това е лекарство, а не козметика и се използва само докато мине зачервяването. Иначе - мажа го с бебешката Нивеа /този, който е в кръглите сини кутии/.

# 3
  • Мнения: 3 306
ползвах Бочко и съм много доволна - не се е подсичала

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Най- добре помагаше обикновена хума. На кашичка. Не само на моето бебе.

# 5
  • Мнения: 1 559
Тук децата не се мажат превантивно Joy,но мога да ви кажа,кое действа перфектно Peace,ако се подсече(видях че са го пуснали и на бг пазар)-СУДО крем Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
И за ползвам Бо4ко и сьм доволна Peace

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
З лекуване на силно подсичане при дъщеря ми, което моментално се появяваше, ако я изпусна да поседи и 10-тина минути с наакан памперс използвах или обикновено краве масло, намазано върху раната, или Дактакорт, както някой по-горе беше написал, или един правен от аптека крем за подсичане.

# 8
  • Мнения: 493
И двата крема съм ги ползвала и съм доволна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 524
софи1914 много хубава темичка.  Peace
писала съм в много теми какво ползвам за подсечено дупе или против това,
но сега синът ми се подсече доста и по топчиците има и мисля да пробвам някои от нещата посочени тук-  например хумата предложена от кати ми изглежда най-безобидна, в смисъл не е лекарство, ако не помогне- ще пробвам и другите (дано не) Peace

# 10
  • Мнения: 1 586
Благодаря за информацията,при всички случаи е полезна.Иначе при нас Бочко действа винаги и безотказно. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 6 965
Кремче Павлодерм, не съм имала никакви проблеми с него.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 809
На моята дъщеря пък тези кремчета не и помагат-единственото от,което и се оправя е пудра  Peace
  Peace Иначе Судо крем наистина е страхотен.
Превантивно не мажа Peace Бочко изобщо не помага, ако се е подсекла.

# 13
  • Мнения: 1 473
Всеки крем в състава на който има цинк помага при подсичане. Това трябва да го знае всеки аптекар.
Не е вярно, че кремовете са за превантивно ползване, тъй като изобщо не е необходимо да се маже когато мястото не е подсечено.

# 14
  • Мнения: 9 973
бадемово масло,универтан,тридерм....

Общи условия

Активация на акаунт