За ориентацията на старите моми и момковци...(почти по петъчному)

  • 3 007
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
И то не за коя да е ориентация, ами за сексуалната иде реч.

Една такава теория чух - мъж, който до 30-тата си година е останал ергенче, почти на 100 процента е с обратни сексуални наклонности.
По тая логика пък стигнах до извода, че Слави Трифонов е баш такъв Mr. Green
За жените - нямам наблюдение, но е масово разпространено мнението, че и те са така.
И аз, като един виден изследовател, реших и вас да запитам - има ли нещо вярно в това твърдение? И ако да - защо? И ако не - защо?

Мисля и анкетка да ви приложа - за улеснение и прилежност. Flutter

# 1
  • Мнения: 984
Опшън 1. Mr. Green Joy

# 2
  • Мнения: 122
Според мен след определена възраст нещата се объркват генерално... аз искам да попитам обаче кой ще понесе отговорността за това, кой...  Whistling

# 3
  • Мнения: 5 370
Поредното недообмислено клише. Не и не.   Имам познат, който се ожени на 45....дотогава беше сменил маса ти мацки.....просто човекът си гледаше бизнеса и нямаше време за търсене на Единствената.
По същата тази логика не е възможно, значи, женен мъж с дете да се окаже гей. Да, даааа, ама не-казваше един, дето вече го няма на екран.

# 4
  • Мнения: 1 400
Според мен след определена възраст нещата се объркват генерално... аз искам да попитам обаче кой ще понесе отговорността за това, кой...  Whistling
Е! Нищо не ти разбрах ooooh! Отговорност за кое? Че не са се омъжили/оженили ли? newsm78

# 5
  • Мнения: 122
Поредното недообмислено клише. Не и не.   Имам познат, който се ожени на 45....дотогава беше сменил маса ти мацки.....просто човекът си гледаше бизнеса и нямаше време за търсене на Единствената.
По същата тази логика не е възможно, значи, женен мъж с дете да се окаже гей. Да, даааа, ама не-казваше един, дето вече го няма на екран.

Според мен теб са те заблудили...  Mr. Green Joy

# 6
  • Мнения: 5 370
Нищо подобно. Познавам въпросния отблизо.
Ай ся, вие и мене, и мъжа ми ли изкарахте обратни бре? Начи. и себе си не познавам???
Ахххахааааахааааа, баси петъчното. Joy hahaha
Извод-женете се на 20, за да не ви сметнат на 30 за лесбийки/гейове.

П.С. Имам двама много добри приятели гейове. Смятам, че даже са по-добрият вариант за приятел на жените. Щото жените си знаем мръсничките номерца......а и често най-големите такива ти ги погажда точно Приятелката.

# 7
  • Мнения: 3 405
Има и с обратна резба, и такива с лош късмет, и такива, дето късмета късно ги е посетил, и такива, които смятат, че си е жив късмет да си стар ерген/мома  Laughing

# 8
  • Мнения: 194
Тц, няма такава зависимост Sunglasses

# 9
  • Мнения: 4 300
Моят отговор го няма в анкетата. Мисля, че колкото обратни са женени/омъжени, толкова са и сингъл.
Това, че прекалено дълго търсиш половинката си ( или пък я сменяш твърде често според общественото мнение Laughing) няма общо с ориентацията, а с други черти на характера. Което пък съвсем не изключва случаите да си сам в брака/връзката.

# 10
  • Мнения: 581
 Според тази теория съм омъжена за педераст, щото мъжа ми беше 38- годишен ерген като го прецаках да ме вземе за жена.Аз обаче няма да повярвам докато не го видя с очите си, докато не го усетя с женската ми интуиция, или докато сам не си признае и не ме зареже заради "мъж".

# 11
  • Мнения: 1 400
Моят отговор го няма в анкетата.
Какво да се добави в случая към анкетката? Flutter

# 12
  • Мнения: 5 370
Според тази теория съм омъжена за педераст, щото мъжа ми беше 38- годишен ерген като го прецаках да ме вземе за жена.Аз обаче няма да повярвам докато не го видя с очите си, докато не го усетя с женската ми интуиция, или докато сам не си признае и не ме зареже заради "мъж".
А така, а така....кажи им. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 122
Според тази теория съм омъжена за педераст, щото мъжа ми беше 38- годишен ерген като го прецаках да ме вземе за жена.Аз обаче няма да повярвам докато не го видя с очите си, докато не го усетя с женската ми интуиция, или докато сам не си признае и не ме зареже заради "мъж".

 newsm09

# 14
  • Мнения: 3 675
Според мен не са.Аз какво да кажа като се омъжих на 27, а мъжът ми на 37. Майка ми дълго време го мислеше за обратен, а то какво било. Mr. Green Twisted Evil
Според мен жените са останали стари моми, защото са задръстени или претенциозни по отношение на мъжете, а мъжете защото мислят, че най-готината жена в живота е само една-маминка. smile3534

Общи условия

Активация на акаунт