Кажете ми дали е нормално?

  • 680
  • 8
  •   1
Отговори
Знам че по този въпрос е писано доста, но ако можете да ми дадете съвет или да ме препратите към някоя тема, ще съм ви много благодарна.
Родих на 12 май, нормално. Лохиите уж ми бяха понамаляли, течеше само една жълтеникаква слуз, докато не се опитахме с мъжа ми да правим секс. След първия опит започна да изтича кръв, малко като количество и не се притесних много, но след втория път си потече една кръв, първо беше тъмна, черна направо, а сега е ярко червена и обилна, вече трети ден. Кажете ми какво е това чудо, менструация ли е или нещо друго, но започна непосредствено след половия акт.Извинявайте че съм толкова подробна но ми е притеснено.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Напълно е възможно да е менструация,особено ако не кърмиш(с първото раждане на мен ми дойде на следващия ден след окончателното спиране на лохиите).Но все пак най-разумно е да идеш на лекар,ако досега не си отишла - и без друго си е време за профилактичен преглед след раждането Grinning

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мила не мога да ти кажа какво то4но е това . първо защото поне за мен първите три месеца ме наболяваше доста и нормален полов акт май не сме имали . но когато опитвахме ,не е текла кръв . може би е цикъл наистина ..но най добре иди на гинеколог . и без това ако имаш шевове ве4е трябва да ги види и да ти каже как са .

# 3
Не съм ходила все още на лекар, защото личната твърди че било рано:(((но на мен ми се струва че не е.
Ние сме на смесено хранене, имам малко кърма и допълвам със сухо мляко.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Наистина по-добре отиди на лекар, макар че е много вероятно да е менструация, при много жени първия цикъл след раждане е почти веднага след спирането на лохиите и е доста по обилен и продължителен. Thinking

# 5
  • Мнения: 46 492
Не съм ходила все още на лекар, защото личната твърди че било рано:(((но на мен ми се струва че не е.
Ние сме на смесено хранене, имам малко кърма и допълвам със сухо мляко.

Ако искаш направление измисли нещо - болки или нещо подобно, как може да има такива лекари, направо се чудя  Twisted Evil

# 6
Мисля да изчакам още няколко дни да видя дали наистина е менструацията и ако продължава ще отида на лекар

# 7
  • Мнения: X
Не съм ходила все още на лекар, защото личната твърди че било рано:(((но на мен ми се струва че не е.
Ние сме на смесено хранене, имам малко кърма и допълвам със сухо мляко.

Как рано - профилактичен преглед се прави задължително 40 дни след раждането. Я натисни малко докторицата да ти даде талон, тя затова се стиска.

# 8
  • Мнения: 5 299
Знам че по този въпрос е писано доста, но ако можете да ми дадете съвет или да ме препратите към някоя тема, ще съм ви много благодарна.
Родих на 12 май, нормално. Лохиите уж ми бяха понамаляли, течеше само една жълтеникаква слуз, докато не се опитахме с мъжа ми да правим секс. След първия опит започна да изтича кръв, малко като количество и не се притесних много, но след втория път си потече една кръв, първо беше тъмна, черна направо, а сега е ярко червена и обилна, вече трети ден. Кажете ми какво е това чудо, менструация ли е или нещо друго, но започна непосредствено след половия акт.Извинявайте че съм толкова подробна но ми е притеснено.
При мен мила-положението беше абсолютно същото.В интерес на истината не съм ходила ВСЕ още на преглед(родих преди 3 месеца),но гинеколожката ми е много добра приятелка на майка ми,и аз постоянно се консултирам с нея(тя ми е комшийка)-каза ми,че е нормално след раждането   и ми изписа противозачатъчни-да ми се регулира МЦ-след като тя не е сметнала за необходимо да ме извика на преглед-аз й имам пълно доверие,най-добре за твое успокоение отиди на лекар,но не се притеснявай толкова много  bouquetТова което описваш е точно менструацията ти.

Общи условия

Активация на акаунт