Яжте ябълки!

  • 4 882
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
# 46
Обожавам ябълки - ям минимум по 2-3 на ден големички  Mr. Green Сега покрай диетата не ми е позволено, но само да приключа с тези последни 4 килограма, които съм решила да махна и ще си мина пак на плодчетата  Heart Eyes ...Наистина ябълките са адски полезни...И въпреки , че си ги хапвам доста не качвам и грам от свалените през лятото килца...

# 47
  • Мнения: 4 678
С ябълки,зеленчуци и месо...се сваля...много.....стига да знаеш как да ги комбинираш Hug

# 48
  • Мнения: 6 958
Ябълките са екстра  Peace

С ябълки,зеленчуци и месо...се сваля...много.....стига да знаеш как да ги комбинираш Hug

Поци по повод този ти отговор - има ли някъде тема в която си обяснил повече за това плодове-зеленчуци-месо и по точно за това комбиниране, което акцентираш? Мерси.

# 49
  • Мнения: 4 678
Ябълките са екстра  Peace

С ябълки,зеленчуци и месо...се сваля...много.....стига да знаеш как да ги комбинираш Hug

Поци по повод този ти отговор - има ли някъде тема в която си обяснил повече за това плодове-зеленчуци-месо и по точно за това комбиниране, което акцентираш? Мерси.
..Няма..защото е индивидуално....но на доста жени съм свалил килограмите..при всяки е различно...щото има мами тук на които по скайп за 1 седмица им намалих талията с 5 см..но  никога няма да пишат....защото ...не знам....може би ги е срам...но е факт за мен..факт е ,че се отслабва Hug..и интересно ,че после задържат килограмите Hug

# 50
  • Мнения: 6 958
Ябълките са екстра  Peace

С ябълки,зеленчуци и месо...се сваля...много.....стига да знаеш как да ги комбинираш Hug

Поци по повод този ти отговор - има ли някъде тема в която си обяснил повече за това плодове-зеленчуци-месо и по точно за това комбиниране, което акцентираш? Мерси.
..Няма..защото е индивидуално....но на доста жени съм свалил килограмите..при всяки е различно...щото има мами тук на които по скайп за 1 седмица им намалих талията с 5 см..но  никога няма да пишат....защото ...не знам....може би ги е срам...но е факт за мен..факт е ,че се отслабва Hug..и интересно ,че после задържат килограмите Hug

Миси   bouquet

# 51
  • Мнения: 4 678
Миранди ..знаеш че отслабването и спорта са строго индивидуално....въпреки ,че давам съвети по нета...те са общи....ако има сериозни...пиша с тях...но не мога да пиша  неща за човек...който не познавам Peace

# 52
  • Мнения: 1 599
С ябълки,зеленчуци и месо...се сваля...много.....стига да знаеш как да ги комбинираш Hug


напълно съм съгласна с теб  Peace

# 53
  • Мнения: 40
САМО ЯБЪЛКИИИИИИИ! Това е най вкусната и прекрасна храна за мен. Никога не биха ми омръзнали - всякакви видове. Ям предимно зелени, но хапвам и от другите. Това ме спаси в бременноста ми до седмия месец, защото повръщах неистово и в разрез със всякаква логика можех да ям (т.е. да понасям като храна) само ябълки. Да не говорим, че това ми реши трайно (през цялата бременност) посещението до 00, което е проблем на всички бременни.
Сутрин рано за закуска, ябълка отново хрускам!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт