САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new5\

  • 8 800
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 228
Лелееее аз съм виновна,аз знам,че е октомврийче  и изобщо не погледнах.А за Мимката просто знаех Embarassed

Ивчо да е жив и здрав!Много радост и усмивки да носи на всички и да усвоява нови умения с лекота!!!

# 61
  • Мнения: 3
честит рожден ден иваело!!!!

# 62
  • Мнения: 24
  ura nbirthday  uraДа са ни живи и здрави рожденниците и само късмет и успех в живота!!!   ura  bigdance2  ura

# 63
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ И ИВЧО. НЕКА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

# 64
  • Мнения: 68



добро утро   newsm47

# 65
  • Мнения: 141
Добро утро,мерси за кафето Hug,то не е било толкова рано да седна на компа Wink,сега Иво на детска градина,Ачо в кошалката с едно шише попара и здравей живот Grinning

# 66
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Мерси за кафето.Днес ми трябва повече от една чаша,че много ми се спи.
Честит рожден ден на Мими и Иво!Пожелавам им на тях много здраве,радост,късмет и щастливо и безгрижно детство!
Лек ден на всички!

# 67
  • Мнения: 141
Ей къдееее сте видяхте хубаво време а 1stroller Wink и всички на вън,Ачо сега спи ама като се събуди изчезваме Joy

# 68
  • Мнения: 68
аз съм тук..... чакам децата да се приберат от училище и следя подфорума за Big Brother  Wink

# 69
  • Мнения: 141
Асе срам ме е ама аз не мога да го намеря този подфорум Embarassed

# 70
  • Мнения: 68
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332603.1520     Hug


доста пишат другите мами,дават новини от последната минута (тези които имат NOVA+  или гледат през сайта)интересно е

# 71
# 72
  • Мнения: 68
 Hug  то там е по-весело от колкото в самия Big Brother   Joy  а и винаги си в течение какво става

# 73
  • Мнения: 4
Какво да ви кажа гледам ги по nova+ и е тъпо.Седят на слънце и си говорят простотии.Чак ми доскучава.

# 74
  • Мнения: 141
мИ бубе тъпи кокошки Mr. Green,ако не вкарат мъже ще е адски тъпо,сигурно вечер няма да има какво да показват Joy

Общи условия

Активация на акаунт