Кремът против стрии на Дева?

  • 13 084
  • 20
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Вече не мога да си позволявам да си купувам кремовете пртив стрии от по 30 и нагоре лева, затова си взех български за 4.50 на Дева - подходящ за бременни. По принцип не съм предразположена към стрии, но се чудя някой ползвал ли го е и дали е доволен от него. При някой скъпе марки казметика съм забелязала, че ефекта е същия, като при по-евтините newsm78

# 1
  • Мнения: 3 312
а за вече появили се стрии дали помага  newsm78

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
За вече появили се съм виждала на други марки, доста по- скъпи с нам си къв по-интензивен ефект, но според мен всичко това е реклама и маркетинг

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ползвала съм го и въпреки това ми се появиха много стрии,е то няма как с моето рязко напълняване ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 727
Ползвах го преди 5 години, и нямам нито една стрия,но аз и качих само 12 кг.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
ее значи върши същата работа като крема на Чико за 28 лв или този на Мустела за 35 нали?

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз съм доволна от крема,мазах се през цялата бременност по два пъти на ден,качих 26кг. и нямам стрии. Имам  някоя на кръста,но там не се мазах Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 131
Ползвах го докато бях бременна. Почти нямам стрии, но не вярвам да е от крема.  Grinning

# 8
чела съм много темо по форума за този крем и не съм видяла едно негативно менние.всичките дами,който са го ползвали са очаровани от него.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да ти кажа това си е до тип кожа-първият път качих 30кг през бременността и ми се появиха стрии,въпреки мазането ми с най-различни кремове.Сестра ми и тя първата бременност качи 30кг,но няма нито една стрия,а се маза с най-обикновена преварена мас

# 10
  • Мнения: 112
Аз го ползвах миналото лято и нямам нито една стрия, но може би е до еластичност на кожата.

# 11
  • Мнения: 1 447
ее значи върши същата работа като крема на Чико за 28 лв или този на Мустела за 35 нали?
Всичко си е до кожа.Ако кожата ти е еластична и не е предразположена към тях,дори и с някакъв крем от два лева да се мажеш пак няма да ти се появят.И обратно,ако си предразположена и с най-скъпия крем може да ти се появят.

# 12
  • Мнения: 1 447
а за вече появили се стрии дали помага  newsm78
Определено не.Има кремове които леко ги заличават,но неможе да ги махне напълно.

# 13
  • Мнения: 1 554
аз ползвам мустела от самото начало на бременността,като се нацъфках и почнах да си купувам Девата,все ми беше едно какво ще ползвам от там на татък,стриите вече бяха на лице Outta Joint

# 14
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ползавала съм го и по време на бременността, а също и една друга българска серия Кокона Майка и определено съм доволна, нямам стрии, но не бива да се пренебрегва и предразположеността на кожата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт