За отслабване Fat Burner

  • 5 101
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Какво ще кажете за Fat Burnarite? Някой ползвал ли е ? Аз сам използвала и в момента използвам.Определено от тях има ефект.Много съм доволна Hug

# 1
  • Мнения: 4 678
Разбира се,че има ефект..всичко е до марка и доза Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 165
Аз лично не съм пила никога,защото съм си 55 кг,175 висока,но приятеля ми го пи това нещо и още няколко вида хапчета и резултата е 35 кг за 2 месеца и половина,разбира се и с много тренировки

# 3
Резултатите варират много... не си мислете, че ако на някой който познавате, определен продукт работи мн добре, то така ще е и при вас... както и няма гаранция, че същия няма да работи дори при вас още по добре....

Просто пробвайте с продукти, които са се доказали а не с такива, които са ви препоръчани от съседката от горния етаж... Ако имате продукти от които да изберете, просто ги псоделете и съфорумците ще ви дадат варианти и ако са имали опит с тях ще ги споделят!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Може ли малко повече инфо за тези хапчета. Има ли ги в аптечната мрежа, каква им е цената. Как действат-в смисъл намаляват апетита или топят мазнини.

# 5
Тук не говорим за конкретен продукт,  а по принцип за този тип продукти, а иначе пазарът е залят с различни вариации, кои работещи кои не... Има много теми тук които дискутират този тип продукти!

# 6
  • Мнения: 93
а колко струват и за колко време стигат

# 7
а колко струват и за колко време стигат

Много зависи от това каква разфасофка е и по колко се пият на веднъж... има различни видове на пазара както и различни разфасофки... Обикновенно ефективните бърнари са в пориадака 70-120 лева... но не приемайте това за абсольтна гаранция че продукта който купувате е ефективен, просто може да е много рекламиран и това да му е надула цената!

Общи условия

Активация на акаунт